18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Perhydrol 2013-08-03, 20:29
5 lat temu jechałem do kumpla i gdzieś robili remont okien. Zamiast dać na dole normalną taśmę, to dali linkę na pranie. Przyjebałem wprost na linii oczu. Cieszę się, że widzę.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2013-08-03, 20:30 1
Zajebiste! Pomysłodawca chciał mieć własny materiał na harda.
Zgłoś
Avatar
kovacić 2013-08-03, 20:33 5
erniii - napisałeś "Po pierwsze skoro bierzesz z innego portalu to po co wstawiasz logo innego?" Gdyby nie wrzucił logo sadistica to pewnie pierwsze 10 komentarzy wyglądałyby +/- tak: "Tak trudno zmienić logo" "w paincie 10 sekund roboty" itd.. itd..
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-08-03, 20:36
rozwieszajacy chyba nie mogl byc katolikiem. to znaczaco zaweza grono podejrzanych
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-08-03, 20:38 7
Wszystko kurwa źle, do piachu itp. Ale kurwa do czasu aż nie będziesz mieszkać koło takiej ścieżki albo spacerował z rodzinką. I po chuja taki tytuł jak każdy wie na kogo to pułapka, nikomu rowery nie przeszkadzają. Tu chodzi głównie o hałas i rozjebaną drogę. Sam bym się wkurwił jak bym na rowerze wjebał się w coś takiego ale ludzie tylko tak mogą walczyć o swoje. Bo policja czy straż nie ma możliwości złapania takiego chuja z motorem czy quadem
Zgłoś
Avatar
bohyn 2013-08-03, 20:39 18
kamil3303 napisał/a:

Temu kto to zrobił, powinni go znaleźć i zamknąć w ciemnym pomieszczeniu z dwoma napalonymi murzynami



spoko już dostał prezent a to nagranie z otwarcia

Zgłoś
Avatar
lolsnic 2013-08-03, 20:39 2
Jeśli to jest czyjaś działka to może wszystko i tobie wara od tego. Nie masz żadnych podstaw żebyś mu coś zrobił mało tego prędzej może cię pozwać za niszczenie swojego mienia np wyrzucając tą linkę bo to jego własność. Haters gona hate ale tak wygląda życie na wsi wśród ludzi którzy nie wyszli jeszcze z ciemnogrodu po części popieram, tak jak mówiłem jeśli to czyjaś własność, nie zmienia to faktu że ku przestrodze powinien jakąś tabliczkę wywiesić że coś takiego może się pojawić na jego drodze.

Zgłoś
Avatar
kamil3303 2013-08-03, 20:42 1
Co ku*wa ?!?!

tihomax napisał/a:

Wszystko kurwa źle, do piachu itp. Ale kurwa do czasu aż nie będziesz mieszkać koło takiej ścieżki albo spacerował z rodzinką. I po chuja taki tytuł jak każdy wie na kogo to pułapka, nikomu rowery nie przeszkadzają. Tu chodzi głównie o hałas i rozjebaną drogę. Sam bym się wkurwił jak bym na rowerze wjebał się w coś takiego ale ludzie tylko tak mogą walczyć o swoje. Bo policja czy straż nie ma możliwości złapania takiego chuja z motorem czy quadem



Co ku*wa ?!?!
Zgłoś
Avatar
nakimesis88 2013-08-03, 20:44 2
@hgh
Wierz mi, że trudno zobaczyć niektóre linki
Sam dużo jeżdżę, bo okolica jest strasznie zalesiona i jest dużo fajnych miejscówek, gdzie można się na spokojnie gibnąć, lub popedałować trochę szybciej. I właśnie w drugim przypadku jest w chuj niebezpiecznie, bo jak to w lasach bywa, różne wyboje, dziury na dróżkach. Człowiek nawet nie zwróci uwagi, bo albo wypierdoli z dużą prędkością zza górki, odpukać, lub zwracając uwagę na to na co wjeżdża po prostu nie zobaczy drutu.

Chociaż swego czasu dużo jeździłem, to na szczęście ani ja ani nikt ze znajomych nigdy nie natknął się na takie wieśniackie "pułapki". W rejonie też nigdy nie słyszałem, żeby ktoś się na takie coś napatoczył, co nie zmienia faktu, że zjebów trzeba wieszać za jelita za takie kurewskie zachowanie.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-03, 20:46 14
Niech wypierdalają z lasu z tymi jebanymi quadami to nie będzie linek! Wkurwia mnie gdy idę sobie pobiegać po lesie albo pojeździć na rowerze drogi są porozjeżdżane przez te pierdolone quady.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-03, 20:51 1
Nie tak dawno było coś w TV że gospodarzowi pole ze zbożem rozjeździli quadami. I teraz chłop ma straty. Dlatego linka byłaby słusznym rozwiązaniem.
Zgłoś
Avatar
kszh19 2013-08-03, 20:54 1
Zamiast linek proponuję drut kolczasty lepszy efekt będzie.

Akcja jak najbardziej dobra ale osobiście bym linkę ( drut) max 30 cm od podłoża rozwiesił bo co jak co ale na wysokości szyi to skurwysyństwo a na tych 30 cm juz by robotę zrobiło
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-08-03, 20:58 1
Zawsze jak jestem w rodzinnej miejscowości to chuje na motorach musza napierdalać cały czas gdzie popadnie. Sami nie myślą, a oczekują przemyślanych działań od ludzi, ktorym to przeszkadza. Nagle rozumieją co to znaczy wyrozumiałość i współczucie, ale oczywiście tylko wobec siebie.

Macie żal o linki, jakby to one były problemem. Zapewniam was, one są jego rozwiązaniem, nie najlepszym, ale niektórzy innego nie znają.
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-08-03, 21:03 1
rowerzyści to tylko ''efekt uboczny '' walki z debilami na motrach, mieszkam przy drodze która prowadzi do lasu (3-4 km dalej po prostej) i co wekend przez cały dzień minimum 20 motorów czy tam innego pierdzącego gówna zapierdalało po 100 km/h robili zajebisty szum a ja nie po to na wieś się wyprowadzałem żeby mieć szum, tak więc z sąsiadem zrobiliśmu akcje z tym że linka była na wysokości koła a nie syji. Dwóch , trzech pajaców się wyglebiło łamiąc sobie ręke/ noge i już nikt nie jeździ od 2 lat
Zgłoś
Avatar
PigeoNLL 2013-08-03, 21:13 1
Jeżeli las należy do prywatnej osoby i nie życzy sobie ona, aby ktoś quadami czy innym pojazdami płoszył zwierzynę i niszczył roślinność to może sobie rozmieszczać takie pułapki na terenie swojego lasu. Oczywiście teren prywatnego lasu musi byc dobrze oznaczony, aby każdy miał świadomość i widział gdzie wjeżdża.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie