18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nanab 2013-08-03, 21:17 1
Nie jeździ sie po lesie
Zgłoś
Avatar
TomaZ93 2013-08-03, 21:41 2
Typ na rowerze jeszcze rozumiem bo rowerem nic nie zniszczysz,żadnych spalin. Ale jak się trafiają debile na crossach czy quadach to mam w chuju czy gościowi łeb utnie.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2013-08-03, 21:50 1
Oczywiście jestem zwolennikiem prawa, że na swojej posiadłości mogę robić co chce- nawet ustawić pułaki, tak jak to powiedział PigeoNLL, po odpowiednim oznaczeniu. Jednakże jeżeli ktoś został jakkolwiek przyłapany na ustawieniu pułaki na nieswojej ziemi- to kara za usiłowanie morderstwa. Inną sprawą jest czy osoby, które rozmieszczają te linki rzeczywiście zdają sobie sprawe, że rozstawiają miny, których przeznaczeniem jest zabicie
, a nie na przykład odstraszenie w stylu(zawadziłem kaskiem/brzuchem o linke pewnie jest tu teren prywatny lepiej zawrócę )
Zgłoś
Avatar
MrCollie 2013-08-03, 21:53 1
A co my kurwa w Wietnamie żyjemy?

U nas zawsze od dupy strony.
Najpierw pobudować tory i ścieżki dla motorów i quadów. A potem dla wszystkich co dalej po lesie popierdzielają walnąć takie kary, żeby do końca życia się nie wypłacili. (Ale nie lepiej łatać dziurę w budżecie radarami, z resztą nawet dróg nie umiemy dobrych zrobić)

W piaskownicach pobudujmy wilcze doły, psy nie będą srać....
Zgłoś
Avatar
encore1337 2013-08-03, 21:59
przeciez jakby ktos jechal z 50 km/h to to utnie glowe ...
Zgłoś
Avatar
k0rek 2013-08-03, 22:03
Dobrze, że miał kask
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-03, 22:04
W Polsce zawsze prawo było montowane z doskoku. Najpierw udostępnili motorowery bez Prawa Jazdy, więc gówniarstwo (i nie tylko) pokupowało masę chińskiego szajsu i zaczeli terroryzować miejskie drogi i leśne miejscówki. Już nawet spokojnie na grzyby nie można pójść, bo jakiś kretyn quad'em (bo można przecież z kat. B jeździć) poryje runo leśne i o grzybach zapomnij.
Zgłoś
Avatar
Tapioka 2013-08-03, 22:28 5
co za napiny nie wierze i jak w tym kraju ma byc dobrze jak jeden na drugiego patrzy wilkiem... dla jednych przyjemnoscia jest wyjscie na spacer do lasu, dla innego popierdalac quadem i jesli to nie twoja prywatna dzialka to chuj ci do tego co robia inni. Mnie wkurwia jak ludzie wyrzucaja smieci do lasu, ale jak ktos sobie quadem przejedzie ?! do chuja co to.. zjazd zgryzliwych tetrykow co im halas przeszkadza? chyba ze po nocach nakurwiaja to inna sprawa..
Zgłoś
Avatar
pinio09 2013-08-03, 22:43 1
Kurwa, jak się jeździ po cudzej własności czy to rowerem, czy quadem czy innym gównem to się liczcie z tym, że możecie być niemile widziani... Ćwoki... Niech najpierw autor się pochwali gdzie jeździł, a potem będziemy oceniać czy to skurwysyństwo czy sam sobie zasłużył.
Zgłoś
Avatar
jajvwko 2013-08-03, 22:50 4
Nieważne co kogo motywuje (cisza, spokój, wieś), żyjemy w państwie prawa (jako takiego), trzeba wykorzystywać środki dostępne prawnie, bo idąc tą drogą to quadowcy i crossowcy zaczną strzelać do grzybiarzy, bo co oni będą im tu po lesie łazić!

@TomaZ93 trzymaj się dzieciaku, bo wchodzę na sucho...
Zgłoś
Avatar
icac 2013-08-03, 22:58 12
Takie te motory? Tak was kurwa w oczy kole? To jest sposób na spędzanie wolnego czasu i (w przypadku mocniejszego motoru) też ładny wycisk. I nie jeżdżę nikomu po polach, a jak już to drogą i tak wyjebaną przez ciągnik. W lesie to samo. Staram się nie robić rozpierolu, bo las też lubię, mam i sadzę. Ale nie kurwa - rozwiesić linki! Banda zawistnych skurwysynów.

A Ty co robisz w wolnym czasie? Ryby łowisz? To wypierdalaj. Wpływasz na ekosystem i zabijasz dla zabawy. No kurwa wybornie.
A może rowerkiem popierdalasz? No to wykurwiaj pierdolony cyklisto, bo ja mam auto i kurwa 120% hejta dla cyklistów.
Nie? No to może na grzybki do lasu chodzisz? TWÓJ KURWA LAS?! Nie? TO WYPIERDALAJ od tych grzybów.

Różnica jest taka, że wkurwia mnie wiele rzeczy - nawet większość - ale wiem, że nie podpasuje każdego sobie, że nie mogę odstrzelić rybaka bo zaburza ekosystem (choć to akurat mnie pierdoli), że nie przejadę kilku cyklistów, bo kurwy nie mogą gęsiego jechać, tylko zapierdalają cały pas we 2-3 os i ni chuja się nie posunie. Grzyby też mi w sumie wiszą.
A jeżeli przyjechałeś sobie do lasu/nad rzeczkę/czy gdzieś kurwa - to bardzo dobrze! Jeżeli Cię to tylko relaksuje... chuj mi do tego. Bo mnie np. relaksuje jazda na crossie. Po lesie, rzekach, torach... I chuj, że głośno. Może mnie wkurwia Twój jebany grill i cisza?
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-08-03, 23:02 5
jakbym miał quada to popierdalałbym nim przez las od rana do wieczora. chuj wam w dupę
Zgłoś
Avatar
alicexx13 2013-08-03, 23:09 5
nieodwracalne napisał/a:

jakbym miał quada to popierdalałbym nim przez las od rana do wieczora. chuj wam w dupę



A Tobie chujów 100 i ten quad w dupe
Zgłoś
Avatar
Tapczan18 2013-08-03, 23:09
Pułapka jak z Wietnamu
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-08-03, 23:27 1
Bratyslav napisał/a:

Urządźmy polowanie na wieśniaków.


Ale takie z pochodniami i widłami? Jak tak, to wchodzę.
PS: ciesz się, że nie zastawili palików punji, bo do nich się zgodnie z tradycją sra.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie