18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
razmus 2013-08-03, 23:36
@kaiel i reszta pedałów - chuj wam w dupę!
Zgłoś
Avatar
KRIZTOFER 2013-08-03, 23:40 1
Sam często latam po lasach itp. Uwielbiam wkurwiac ludzi oraz rożne służby które mogą mi lancelota wypolerowac kiedy próbują mnie dopaść ! Łamie prawo wierzdzajac do lasu? Nigdy nie przestanę ! A wy miłośnicy przyrody możecie rozwiązać te swoje linki uważajcie tylko abyście sami na nich nie zawisli
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-08-03, 23:42 1
1.Gdzie jeździć crossami i quadami jak nie po lesie?
2.Jak teren prywatny to ogrodzenie lub tabliczki z napisem "teren prywatny, wstęp wzbroniony" co 10 metrów, z każdej strony terenu
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-08-03, 23:46 1
Precz z rowerzystami !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-08-04, 0:36 3
Za tą linką powinna stać Straż Leśna i każdemu który już wykurwi dojebać jeszcze 1000 zł ustawowego mandatu za złamanie zakazu jazdy po lesie. Tyle, nie wolno jeździć po lesie i chuj, chcesz rozrywki na quadzie to jedź na piaskownie albo do jebanego Dakaru.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-04, 0:42 3
icac napisał/a:

Takie te motory? Tak was kurwa w oczy kole? To jest sposób na spędzanie wolnego czasu i (w przypadku mocniejszego motoru) też ładny wycisk. I nie jeżdżę nikomu po polach, a jak już to drogą i tak wyjebaną przez ciągnik. W lesie to samo. Staram się nie robić rozpierolu, bo las też lubię, mam i sadzę. Ale nie kurwa - rozwiesić linki! Banda zawistnych skurwysynów.

A Ty co robisz w wolnym czasie? Ryby łowisz? To wypierdalaj. Wpływasz na ekosystem i zabijasz dla zabawy. No kurwa wybornie.
A może rowerkiem popierdalasz? No to wykurwiaj pierdolony cyklisto, bo ja mam auto i kurwa 120% hejta dla cyklistów.
Nie? No to może na grzybki do lasu chodzisz? TWÓJ KURWA LAS?! Nie? TO WYPIERDALAJ od tych grzybów.

Różnica jest taka, że wkurwia mnie wiele rzeczy - nawet większość - ale wiem, że nie podpasuje każdego sobie, że nie mogę odstrzelić rybaka bo zaburza ekosystem (choć to akurat mnie pierdoli), że nie przejadę kilku cyklistów, bo kurwy nie mogą gęsiego jechać, tylko zapierdalają cały pas we 2-3 os i ni chuja się nie posunie. Grzyby też mi w sumie wiszą.
A jeżeli przyjechałeś sobie do lasu/nad rzeczkę/czy gdzieś kurwa - to bardzo dobrze! Jeżeli Cię to tylko relaksuje... chuj mi do tego. Bo mnie np. relaksuje jazda na crossie. Po lesie, rzekach, torach... I chuj, że głośno. Może mnie wkurwia Twój jebany grill i cisza?



Uspokój ryj bo nadajesz się jak nic na spotkanie z linką. Pierdolisz jakbyś miał 10 lat.

Schabik napisał/a:

1.Gdzie jeździć crossami i quadami jak nie po lesie?
2.Jak teren prywatny to ogrodzenie lub tabliczki z napisem "teren prywatny, wstęp wzbroniony" co 10 metrów, z każdej strony terenu


Szkoda że u nas nie jest jak w stanach. Bez ogrodzenia, jak ktoś wejdzie na twój teren to łeb odstrzelić możesz.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-08-04, 0:47 1
Skurwysyna powinno się spalić żywcem. Ostatnio dziadek kumpla nadział się na coś podobnego na drewnianym mostku w lesie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-04, 1:13 3
Bardzo dobra inicjatywa obywatelska. Trzeba rozwieszać te linki wszędzie, aż osiągniemy stan, w którym zmotoryzowane buce będą się bały wjechać do lasu. Linki powinny być jak najcieńsze, żeby puste łby łatwiej spadały.
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2013-08-04, 1:20 1
Chujom jeżdzącym po lesie crossami/quadami chuj w dupę. Posiadacz "A"
Zgłoś
Avatar
mati1070 2013-08-04, 4:29
Vicorinox napisał/a:

Chujom jeżdzącym po lesie crossami/quadami chuj w dupę. Posiadacz "A"

Skoro masz A to pewnie też zatruwasz środowisko, hipokryto... Ciekawe jakbyś zareagował jakby Ci łeb ujebało za przyjemne spędzanie swojego wolnego czasu...
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-08-04, 7:04 3
Karaluchy, wy na prawdę wierzycie, że jazda po lesie to nic złego? Bujanie sie na motorze to wasza pasja wiec wszyscy muszą to uszanować? A co jeśli zakładanie linek to czyjaś pasja, coś co odstresowuje i relaksuje? Bądzcie tolerancyjni! Pierdolone święte krowy...

Ktoś wyżej pytał gdzie jeździć, jak nie w lesie. Gówno to ludzi obchodzi, to was to powinno interesować. Nie macie gdzie jeździć? Poszukajcie zapaleńca podobnego do was, ktory ma odpowiednio duży teren i go przerobi, znajdzcie sponsora, cokolwiek innego.

Wy kurwy.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-08-04, 8:52 2
Quadozjeby, dupę wam zjechali jak wrzuciliście to na srejka i demoty, to teraz szukacie wazelinki na dupę na sadolu?
Murzyńskiego kutasa wam w dupsko! Jak się nie ma kasy na tor dla quadozjebów to się tego gówna nie kupuje.
A nie pierdzi pod blokiem lub w lesie bo szpan że masz za maminną kasę pierdzącą puszkę.
Jak się nie zapierdala po lesie do zesrania a jedzie sie powoli to się linkę zauważy.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-04, 10:32
Schabik napisał/a:

1.Gdzie jeździć crossami i quadami jak nie po lesie?


Po przystosowanych torach, ewentualnie np po żwirowniach. Najpierw się powinno zastanowić "gdzie jeździć", a później kupować gównianego quada lub crossa.

mati1070 napisał/a:

Skoro masz A to pewnie też zatruwasz środowisko, hipokryto...



Ja też mam A i nie zatruwam środowiska, bo jeźdźę w miejscach do tego przystosowanych. Sam też lubię pospacerować w ciszy w pesie, żyjąc w symbiozie z naturą. Jak jest zakaz wjazdu do lasu, to spodziewaj się stalowej lineczki

KRIZTOFER napisał/a:

Uwielbiam wkurwiac ludzi oraz rożne służby które mogą mi lancelota wypolerowac kiedy próbują mnie dopaść ! Łamie prawo wierzdzajac do lasu? Nigdy nie przestanę !



Takich frajerów mi nie szkoda, jak się rozpierdoli na stalowej lince.
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-08-04, 11:42 1
Wszyscy się biją, czy linki są słuszne, czy nie. Nikt jednak nie pomyśli, że to jest usiłowanie zabójstwa z premedytacją, jeśli linka jest powieszona na wysokości szyi.

Za każdą znalezioną linkę w lesie przydałoby się przetrzepać wieśnioków, to by potem wszyscy nawzajem się pilnowali...
Zgłoś
Avatar
icac 2013-08-04, 12:05
No was chyba do reszty pokurwiło... idźcie se w LOLa pograć, czy coś.

Dobrze, że u mnie "we wsi" nie ma jeszcze linek, bo idę właśnie po chuju niszczyć lasy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie