18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info



Cytat organizatora:
Z głębokim żalem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci Artura "Walusia" Walczaka. Odszedł od nas nie tylko wspaniały sportowiec, ale przede wszystkim nasz dobry kolega. Będzie nam Go bardzo brakowało. Podobnie jak wszyscy znający Artura, długo mieliśmy nadzieję, że Jego wybudzenie się ze śpiączki jest tylko kwestią czasu, a powrót do zdrowia, jakkolwiek mozolny, będzie możliwy. Niestety dzisiaj ta nadzieja ostatecznie zgasła. W tej bardzo smutnej chwili chcemy złożyć Rodzinie oraz wszystkim Najbliższym Artura wyrazy najgłębszego ubolewania z powodu ich straty oraz przekazać nasze kondolencje.

:dead:

2021-11-27, 19:19
jest już jesień,
spadły liście
i jeden Waluś
oczywiście

2021-11-27, 19:44
1 lep na łeb i umarło się xD

2021-11-27, 21:19
jakiś link do last slapa ?

2021-11-27, 21:22
alchemik80 napisał/a:

Ktoś dostnie zarzuty :Art. 155. K.k. - [Nieumyślne spowodowanie śmierci]



Może organizatorowi się jakoś upiecze. Ale chyba będą zarzuty dla sędziów. Po pierwszym gongu do ochroniarze postawili. Nawet wtedy zalesiowi nie jebnął bo już nie bardzo kontaktował. A oni pozwolili go ciulnąć kolejny raz.

2021-11-27, 21:58
Głupi był głupio zdechł

2021-11-27, 23:51
lokal.szczecin napisał/a:

Uuuuuuu sportowiec?? Od kiedy walenie z płaskiej po ryju sprawia ze jestes sportowcem.? Nie zmienia to faktu ze szkoda mi goscia, podobno byl spoko.



debilu j***ny byl strongmenem

2021-11-27, 23:52
OpenStreetMaps napisał/a:

Szkoda gościa robił to dla kasy dopóki będą na tym świecie zjeby którzy płacą za oglądanie tego jak dwóch facetów plaska się po mordach to znajdą się też tacy co za odpowiednio wysokie wynagrodzenie zechcą dostarczać takiej płytkiej rozrywki.
Sami na tym portalu jesteście nie lepsi zachwycając się najgłupszymi sytuacjami.
A autorowi tego postu ch*j w dupę za to że pośmiertnie zrobił Walusia na szaro.
Nikogo nie powinno się pokazywać w złym świetle zwłaszcza po śmierci.
Jak minie ta kretyńska moda na szare zdjęcia wkurza to nawet nie wiecie.



Robił to dla kasy i zginął dla kasy, z tym się zgodzę. Tego pseudo sportu nie wspieram, jedynie jak ktoś wrzuci konkretne nagranie na sadola to obejrzę. Jest to "sport" dla debili, silnych może nawet inteligentnych, ale dalej debili łasych na szybką kasę.
I na koniec o zmarłym można wiele mówić i pisać, jako skrajne przykłady podam: stalina i hitlera - miło, albo wcale?

2021-11-28, 01:07
Facet miał 46 lat, a wyglądał jak stary dziad.

2021-11-28, 02:16
Nigdy nie zrozumiem czemu ktoś dałby sie napie**alac bez rękawic oprócz sytuacji w której walczysz o życie i zdrowie.

2021-11-28, 08:46
I ch*j w dupę deblowi, mam nadzieję że nie ostatni j***ny debil tak skończy.

2021-11-28, 21:25
h*j mnie to obchodzi, że jakiś Zaleś umarł.

2021-11-29, 12:29
A kogo to obchodzi i co to niby za sport

2021-11-29, 22:41
lokal.szczecin napisał/a:

Uuuuuuu sportowiec?? Od kiedy walenie z płaskiej po ryju sprawia ze jestes sportowcem.? Nie zmienia to faktu ze szkoda mi goscia, podobno byl spoko.



p*zdo w rurkach :D sport to tylko z tv tylko znasz wiec stul p*zde kmiocie.

2021-12-02, 01:39
Głupota zebrała żniwo.

2021-12-15, 08:08
lokal.szczecin napisał/a:

Uuuuuuu sportowiec?? Od kiedy walenie z płaskiej po ryju sprawia ze jestes sportowcem.? Nie zmienia to faktu ze szkoda mi goscia, podobno byl spoko.



Jeśli nawet taniec uznaje się za sport to walenie sobie plasakczy nie powinno Cię w ogóle dziwić