18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Novik 2011-06-29, 22:53
mało widać ale i tak

<fap><fap>
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-29, 22:53 17
jaki kurwa punk, punk padł kilka latek temu, kiedy skończyły się prawdziwe koncerty, a za punkowców zaczęli się uważać 13 latki z koszulką farbenleher(czy jak się tam pisze ten gówniany zespół), albo idioci z dobrych domów którzy chcą pokazać jacy to są zbuntowani mając 18 latek (czasem nawet jakiś wypije 3 piwa i będzie się chwalił jaki to pijak z niego). dzisiaj to już całkiem porażka, np ten idiota z wywiadu, albo chociażby obecność jakiejś wypindrzonej reporterki na koncercie. oczywiście można czasem spotkać jakichś punkowców, ale to bardzo rzadko.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-06-30, 1:52
To są punki? to są popierdółki, a nie punki! Łeb ufarbowany, skórę frajer założył i zgrywa prawdziwego pancura
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-06-30, 7:15 11
Cytat:

jaki kurwa punk, punk padł kilka latek temu


Nie kilka lat temu, tylko po kilku latach od rozpoczęcia ruchu. Jak to mawiał mój nauczyciel filozofii: bycie punkiem jest jak bycie kobietą - strata czasu. Ot, takie bydełko jak hippisi - do nieróbstwa i ruchania co popadnie dorabiają pseudoidelologię.
Zgłoś
Avatar
enerpeka 2011-06-30, 9:34 1
kurwa co za śmiecie- zabijać pancurów, śmieci nie ludzie.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-06-30, 10:56 6
enerpeka a co ty soba reprezentujesz
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-30, 13:53 3
@Moose Elkson ja zawsze tak myślałem o byciu filozofem, takie bydełko, do nieróbstwa i ruchania co popadnie dorabiają pseudoidelologię.
twój nauczyciel stwierdza że bycie kobietą to strata czasu, więc chyba próbował, ech ci filozofii
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2011-06-30, 14:40
ehhh te dzikie brudasy...
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2011-06-30, 14:43 3
punki sa prawdziwi za to ich kocham
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2011-06-30, 16:48
ehhh chuj ci w plecy...
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2011-06-30, 17:56 1
chuj wie czy punk czy nie, może i ma pofarbowane włosy, ale koleś zachował się jak na rockmana przystało. "nie będzie mi tu pizda głupich pytań zadawac, jak byc punkiem, pokarz cyce suko!"
Zgłoś
Avatar
robal321 2011-06-30, 18:49
ŁAŁ! takiego panczurskiego pogo pod sceną to dawno nie widziałem. No normalnie ręka noga mózg na ścianie
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-06-30, 21:49 3
Cytat:

ech ci filozofii


Twoi nauczycielowie są niepocieszeni. Za dużo jebania systemu za młodu.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-07-01, 0:49 1
kudlaty1125 napisał/a:

jaki kurwa punk, punk padł kilka latek temu, kiedy skończyły się prawdziwe koncerty, a za punkowców zaczęli się uważać 13 latki z koszulką farbenleher(czy jak się tam pisze ten gówniany zespół), albo idioci z dobrych domów którzy chcą pokazać jacy to są zbuntowani mając 18 latek (czasem nawet jakiś wypije 3 piwa i będzie się chwalił jaki to pijak z niego). dzisiaj to już całkiem porażka, np ten idiota z wywiadu, albo chociażby obecność jakiejś wypindrzonej reporterki na koncercie. oczywiście można czasem spotkać jakichś punkowców, ale to bardzo rzadko.


e nie przesadzaj, scena hardcore się trzyma od 20 lat, ma się dobrze i broni się przed komercyjnym gównem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie