18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Punkt Widzenia
ambroz66 • 2009-10-07, 14:17
Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- No zajebiście! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? Kurwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne było i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy kurwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2009-10-07, 15:19 1
stare i nie jare już nie dawajcie piw ...
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-07, 15:36
Karenz, true, true...
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-07, 15:47 1
A ja nie czytałem/słyszałęm tego wcześniej, na dodatek mnie to śmieszy i jaki z tego wniosek
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-07, 15:55 8
Wniosek: nie czytałeś i nie słyszałeś tego wcześniej, a na dodatek Cię to śmieszy.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-10-07, 16:18 2
Lodówką się nie ogolisz
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-07, 16:33
ja słyszałem troszeczkę innej wersji i aż takie tragiczne to nie jest
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2009-10-07, 17:07
Baalp napisał/a:

A ja nie czytałem/słyszałęm tego wcześniej, na dodatek mnie to śmieszy i jaki z tego wniosek



Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo Ci łańcuch zamarznie
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-07, 17:26
Baalp napisał/a:

A ja nie czytałem/słyszałęm tego wcześniej, na dodatek mnie to śmieszy i jaki z tego wniosek

nie chodź w kapciach po lodówce bo ci kwiatki zwiędną?
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-07, 17:28 2
Cytat:

Lodówką się nie ogolisz


Martina napisał/a:

nie chodź w kapciach po lodówce bo ci kwiatki zwiędną?

Melchiar napisał/a:

Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo Ci łańcuch zamarznie



ldówka łączy wasze wnioski
Zgłoś