18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~DMT 2017-09-24, 0:47 5
Ech kurwa, nawet nie skomentuje. Dość już się napisałem w tym temacie... W skrócie: Tępa dzida do uśpienia...
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-24, 0:58 1
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ech kurwa, nawet nie skomentuje. Dość już się napisałem w tym temacie... W skrócie: Tępa dzida do uśpienia...



Szkoda kobitki
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-09-24, 1:01 8
Zastrzelić tę kurwę i kundla!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-09-24, 1:43 56
Kundle typu Pitbull i pochodne "rasy" powinny być usypiane, a ludzie, którzy się nimi jarają powinni być leczeni psychiatrycznie. Te psy nie mają żadnych zalet hodowlanych, są głupie, nieprzewidywalne i agresywne dlatego ta "rasa" nieuznana przez FCI
Zgłoś
Avatar
8765tj 2017-09-24, 2:20 1
istotnie tępa dzida. sam posiadam owczarka(3 pies w życiu) normalnie szkolony, obronić umie, a sam nie zaczyna. z doświadczenia mogę mogę powiedzieć że atakujący pies na 90% skupia się wyłącznie na swoim celu i nie spodziewa się ataku człowieka więc odepchnięcie czy obalenie na ogół załatwia sprawę a bydlę jest na tyle zaskoczone że się nie odgryza(z reguły ale w podobno panny kochają blizny jak coś zostają jeszcze buty, i prawda większość zajść była związana z wyżej wymienioną rasą i pochodnymi a raz z upośledzonym, szczującym swojego pupila sebą(jeśli czytasz pozdrawiam), ale znam i normalne egzemplarze.
robiąc praktyki w lecznicy przekonałem się że niejeden amstaf czy inny krótkonosy jest stateczniejszy od pospolitego labradora czy yorka
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2017-09-24, 4:37 6
No i proszę, oto właśnie mój limit. Nie moge patrzeć.
Zgłoś
Avatar
d................k 2017-09-24, 9:48 4
Ogarnia mnie furia jak widzę te psy i ich właścicieli... Skurwysyństwo na czterech łapach
Zgłoś
Avatar
Fritzelek 2017-09-24, 10:17 3
Jak mnie niemiłosiernie wkurwia plucie jadem na teriery typu bull przez użytkowników sadola. Najbardziej hipokrytyczna społeczność w tej części internetu. Bądźcie konsekwentni w swych przekonaniach. Czyż pitbulle/staffordy/etc. nie są sadystami wśród psów? Wyższą formą świadomości?
Zgłoś
Avatar
k................k 2017-09-24, 15:00 2
tego kundla kamieniem przez łeb jak tą sarenkę z któregoś materiału wcześniej, a truchło na rosół
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-24, 15:36 2
Jak ładnie się bawią.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-09-24, 15:45 1
Szkoda, że jej nie rzucił się do mordy.
Zgłoś
Avatar
hypertonic 2017-09-24, 16:10 1
Ooo jakie słodziaki
Zgłoś
Avatar
ziu 2017-09-24, 16:29 5
Pierdolicie tam o rasach. Kurwa pies to pies jak wytresowany i wychowany tak funkcjonuje. W sumie zupełnie jak "ludzie". Mnie w tym filmiku jedyne co rozpierdala, to fakt, że zamiast pomóć to tępa kurwa kameruje. To jest XXI wiek. Zamiast coś zrobić to nagrywają albo stoją i patrzą. Chuj z tego świata już zostało
Zgłoś
Avatar
Zabójca 2017-09-24, 16:55 1
Jak nie można dać sobie rade z psem nie rozumiem tego, mam 2 dobermany i się kulą jak coś powiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie