18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pupilki
gustav665 • 2015-03-10, 23:41
ja pierdole jak słyszę kilka komarów w pokoju to nie mogę spać, a ten gościu se trzyma całą armię gówna tuż za oknem...

chciałbym zobaczyć jak mu kiedyś dzieciak zbije zabawką tą szybę :S
Zgłoś
Avatar
szympas1 2015-03-11, 0:08 7
Co za przyjeb.

Kapitanie Kubota, przyzywam cię!
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-03-11, 0:35
osy ,niesamowity jest ten ich papier z gniazda
Zgłoś
Avatar
markop4321 2015-03-11, 1:16 20
Jak na moje to sZerszenie
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-03-11, 1:39 5
Już tak nie dramatyzuj, gościu po prostu wyjechał gdzieś i pod jego nieobecność te chujki się tam zagnieździły, no chyba że jednak faktycznie trzyma je tam dla zabawy to po prostu jest jebnięty.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2015-03-11, 2:11
kurwa sadol sadolem ale są pewne granice...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-03-11, 3:29 1
Jak na moje to z dwa kuboty... Powaznie natomiast odkryłem zajebisty sprej (ala piana ). Powiecie, że nie zdąży zadziałać... Otóż dziala błyskawicznie, ale jest jedno... Trzeba kurwa uważać bo chuj jest na cyjanku robiony i równie szkodliwy dla ludzi. Także gniazdo os załatwiłem w 2-3 sekundy. Tutaj musiałbym sie owinąć porządnie i lutować kilkanaście sekund, a sprej ma to do siebie że działa prze 24h i każdy kto przyleci zdechnie również... Trafiony owad pada natychmiast nawet kurwa nie pierdolnie tymi skrzydełkami.

PS te szerszenie tez bym wymiotło raz dwa. Tyle, żeby te kurwy co wracają do gniazda na plecy nie wskoczyły i jest dobrze
Zgłoś