18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
maro2752 2020-04-27, 21:24 12
Ostatnie rozpierdala. This is New York xD tylko szkoda, że metro nie jechało.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-04-27, 21:32 7
Nie ma co gadać. Każdej się należało za zaatakowanie faceta.
Zgłoś
Avatar
krzxsiek 2020-04-27, 21:33 13
Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie. Reszcie się należało. Chociaż policjantka na końcu po prostu nie nadawała się do tej roboty
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-04-27, 21:37 53
Zgłoś
Avatar
b................3 2020-04-27, 21:39 2
Żal mi jedynie tych kobiet, które są bite, ale sobie na to nie zasłużyly
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2020-04-27, 21:50 6
Zajebiscie sie to oglada
Zgłoś
Avatar
patrysxx 2020-04-27, 21:54 5
Podziwiam cierpliwość murzyna w sklepie
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-04-27, 22:06 3
Haha! Zajebiste to! wiecej tego gowna!
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-04-27, 22:19 2
CS zawsze mile widziany. Ostatnia akcja najlepsza.
Zgłoś
Avatar
Xvier 2020-04-27, 22:57 13
krzxsiek napisał/a:

Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie. Reszcie się należało. Chociaż policjantka na końcu po prostu nie nadawała się do tej roboty

może zawiniła tym ze była najebana jak szpadel?
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2020-04-27, 22:58 15
krzxsiek napisał/a:

Trochę słabe bo czym zawiniła nieprzytomna babka w aucie? No może po za rozwaleniem auta ale to raczej nie jest powodem aby ją bić w takim stanie.



yyy no nie wiem kurwa głąbie kapuściany pewnie tym, że sie nakurwiła i wsiadła do tego jebanego auta? mogła zabić Twoją matkę babkę córkę dziewczynę żonę i ciebie. to nie jest wystarczający powód żeby pizdzie zajebać?
Zgłoś
Avatar
Gnarax 2020-04-27, 23:49 7
Witam Sadoli,
naprawdę rzadko mi się zdarza wypowiadać w komentarzach pod wrzucanymi materiałami, ale to co tu widać to jest w większości normalne zachowanie, reakcja obronna. Ludzie BOJĄ się reagować w takich sytuacjach bo BOJĄ się konsekwencji, "Przecież kobiety to nie można uderzyć za nic na świecie".
Kobieta jest kobietą i kobiety powinno się szanować, do czasu.
Jeśli taka sądzi że jest bezkarna i może sobie na wszystko pozwolić + zachowują się jak na załączonym materiale to tak to się kończy i powinno tak się kończyć, nie ma ludzi bezkarnych.
(Chociaż z babą w samochodzie to mimo wszystko przegięcie)
Tak samo się broni człowiek przez atakującym psem czy innym niebezpieczeństwem, płeć nie ma tutaj ŻADNEGO znaczenia.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
m1t 2020-04-28, 0:03
Xvier napisał/a:

może zawiniła tym ze była najebana jak szpadel?



Przecież to facet.Chyba,że mi się wydaje,że ma siwy zarost.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-04-28, 0:13 3
Gnarax,
Patokaryny i najebane szlaufy to największe prowodyrki każdej zadymy. Przykład z tą pizdą, która pojechała ostatnio do Zamościa z jakimiś czeczenami, żeby najebali gościowi, którego wcześniej wyzywała w sieci od kurwy. Teraz udaje wielce pokrzywdzoną, bo ona jest przecież kobietą, a stulejarze wysyłają jej donejty i słowa wsparcia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie