18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Puszysta znajoma
Xax6 • 2014-09-01, 22:00
Mam pewną znajomą. Nie powiem, żeby była gruba. Ale gdybym miał wymienić pięć najgrubszych dziewczyn, które znam, byłaby pierwszymi trzema.
Zgłoś
Avatar
Marian5 2014-09-02, 12:03
Ja nie mówię, że jesteś brzydka...
Zwyczajnie twierdzę, że jeśli pójdziesz do weterynarza
to nikt nie będzie zadawał pytań.
Zgłoś
Avatar
miken1200 2014-09-02, 12:27
up oczami30latki

Ja zauważyłem jeszcze inną zależność. Amerykańska M to europejska L, a dla Azjatów to już jest XL.
W drugą stronę wygląda to tak, że jak jesteś Europejczykiem i masz rozmiar M, to kupując na ebayu ciuchy z Azji musisz brać L, bo inaczej nie wejdziesz.

O różnych rozmiarówkach butów to chyba każdy sam się przekonał, kiedy to 41 w innym sklepie jest równe 40.

Jakieś 3 lata temu sprzedawca w sklepie próbował wmówić mi, że w koszulach nie produkują rozmiaru kołnierzyka 38/39, bo jest 39/40 (czy na odwrót). No to mu mówię, że są takie rozmiary, bo mam takie koszule. Na to on: chyba chińskie. No i chuj - ale są.

Inny przykład z polskiego sklepu internetowego: o ile koszule na krótki rękaw biorę w rozmiarze L, o tyle na długi rękaw muszą być M. Już nawet nie będę szerzej komentował tego, że koszula firmy A jest mniejsza na długość od koszuli firmy B o 5 cm, choć obie są w tym samym rozmiarze L.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-09-02, 13:57
oczami30latki
nie słyszałem nigdy "to jest takie większe 38". Zwyczajnie nie ubieram się w damskie ubrania.
Moja żona niby ma rozmiar 44, ale na szczęście jest proporcjonalna. Może dlatego, że nie wpierdala pączków. Duże bimbały, to wygodne do spania bimbały
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-09-02, 14:29
upy
to już tak kończąc o rozmiarach - kiedyś w sklepie byłam świadkiem rozmowy małżeństwa/pary
oglądali i wybierali bieliznę, ona dla siebie, on dla siebie - oboje przeciętnej budowy ciała, miła dla oka norma i on bierze bokserki w rozmiarze M - patrzy na partnerkę i mówi:

on: w życiu się w TO nie zmieszczę, a jeszcze rok temu nie było problemu
ona: Kochanie, bo wziąłeś zły rozmiar
on: rozmiar jest dobry tylko mi dupa urosła

Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-09-02, 16:53 1
Ponoć kto wybrzydza ten nie rucha ale kurwa bez przesady...
youjizz.com/videos/peaches-bbw-larue-6553161.html
Zgłoś