18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
OzzikRangir 2014-03-05, 16:29
To moje dzieło, wrzuciłem to wczoraj wieczorem, ale niestety zostało usuniete...
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-03-05, 16:31
blachahaha, Cieszę się że twój 'rysuneczek' świadczy o twojej dojrzałości
Zgłoś
Avatar
loki2803 2014-03-05, 16:52 33


E tam, ten lek jest lepszy i nie ma skutków ubocznych.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2014-03-05, 17:52 1
@up stawiam, że ten obrazek będzie się tu pojawiał przez najbliższe 12 lat. Wygrałeś internet.pl (jeśli to twój).
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-05, 17:56 3
Wiecie jak wygląda demokracja? Tak jak wybory piosenki na Euro - w Polsce głosuje się dla jaj. Mój poziom zawiedzenia do demokracji opiera się na wydarzeniu sprzed kilku lat. Gdy po oddaniu głosów grupka śmichy chichy "na kogo głosowałeś?" "na Smirnoffa, bo się dobrze kojarzy". *facepalm* I tak, poważnie był taki gość na liście wyborczej.
Zgłoś
Avatar
Andaluzja256 2014-03-05, 18:38 1
pawel13a3 napisał/a:



bo się wpierdala tam, gdzie go nie potrzebują.


No niedokońca

Po wyjściu z poczekalni mój post wyparował więc wklejam ponownie, bardziej rozbudowany.

Akurat to obrona demokracji w Autonomicznej Republiki Krymu która znajduje się na terenach Ukrainy. Jest to skutek groźby ze strony Ukrainy że zlikwidują tą autonomie i włączą cały teren do Ukrainy na normalnych zasadach i zlikwidują przywileje mniejszości narodowych(co już się zaczęło). O ile w Autonomicznej Republice Krymu można w ogóle mówić o Rosjanach jako mniejszości, Rosjanie stanowią ~60% społeczeństwa a Ukraińcy nawet nie połowie tej liczby(~24%).
No ale temat nie medialny dla całej Europy jak i dla USA bo ruchy separatystyczne nie są nigdzie mile widziane przez rząd.
Jak by kogoś interesowało to na wilipedii /wiki/Kryzys_krymski może nie najlepsze źródło ale w miare dobre
Zgłoś
Avatar
OzzikRangir 2014-03-05, 20:09 3
Powinno wam pomóc w tej dyskusji, oryginalna Putinopiryna, lepsza niż maść na ból dupy.



Jakby co zawsze jest:

Zgłoś
Avatar
Bartors 2014-03-05, 21:49
Kutwa, odpuśćcie sobie, to tylko obrazek/żart. Nie do końca udany ale pomysł zacny, osobiście odbieram go jako hołd oddany księciu ruskiemu przez autora a nie jako drwinę.
Zgłoś
Avatar
OzzikRangir 2014-03-05, 23:17
@Bartors niekoniecznie zależało mi na hołdzie Cara, lecz po prostu na dobrej zabawie, byłem pewien, że ludzie nie odbiorą tego tak jak ja, co nie zmieniło faktu iż chciałem się tym podzielić. Tak naprawdę nie wiadomo co przyniesie jutro, ja spodziewam się jedynie tego, iż stanie się coś co będzie totalnym zaskoczeniem. Obrazek powstał dla drwiny z małostkowości Polaków, pośrednio po to aby wywołać dyskusje, ale głównie po to aby zapewnić chwilę śmiechu w tym sztywnym i zapiętym życiu, aby można było się zaśmiać przescrollować dalej i dalej kontynuować egzystencję.
Zgłoś