18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pyskata młoda
Rybson93 • 2013-07-19, 14:52
Historia z dziś.

Jestem posiadaczem 3,5 letniej siostry, która nauczyła się w przedszkolu wielu słów przez co rodzice mają już dosyć, ale dziś zaskoczyła totalnie. Jedziemy z siostra i ojcem z zakupów i widzimy, że stoi policja na co mówię do małej " nie odpięłaś się z pasów w foteliku?" wyobraźcie sobie jakie było nasze zdziwienie i ile śmiechu gdy odpowiedziała " Nie pytaj się bo wypierdolę Cię z auta"

Będą z niej ludzie
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-07-19, 14:58 9
Urzekła mnie Twoja historia.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-07-19, 14:59 256
To ja ciebie serdecznie pozdrawiam. Za taki tekst powinna wyłapać liścia co by się otrząsnęła. Gwarantuję ci, że więcej to by się nie powtórzyło.
Ale bezstresowe wychowanie się kłania, gnoje w przedszkolach też chowane przez imbecyli. 20-25 lat temu jakoś dziwnie ŻADNO dziecko nie przynosiło z przedszkola takich nowinek, ale wiadomo, to był komunizm, czerwoni - ZŁO! A teraz mamy wolność, tolerancję, pełne sklepy.

Ale po co ja to piszę, teraz spojrzałem na twój wiek...i już wiem czemu masz tak najebane do łba, żeby napisać "będą z niej ludzie".
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-07-19, 15:18 5
@up
nosz aleś się spiął !
Spokojnie bo ci żyłka pęcnie
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-07-19, 15:28 53
Jakos niesmieszna ta sytuacja 3,5 lat ma twoja siostra i na lajcie przeklina? To albo jestescie mega patologia albo was najnormalnie w swiecie pojebalo
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-07-19, 15:56 2
toć historia!
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-07-19, 16:37 30
zypon napisał/a:

@up
nosz aleś się spiął !
Spokojnie bo ci żyłka pęcnie



Jak się można nie spinać jak taka sraka się dzieje do okoła... jak mawiał mój dziadek, nóż się w kieszeni otwiera.
I jeszcze ci na koniec taki pajac napisze "będą z niej ludzie" jak by to miało być śmieszne..to jest straszne!
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-07-19, 18:33 5
odwrócił bym się i za takie słowo by dostała w pape szybciutko bym ją oduczył może by była szansa ,że coś z niej wyrośnie
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-19, 19:04 19
Poczekaj, jak będzie miała 10 lat i na mamę będzie wołała kurwa, a na ojca chuj.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-19, 21:40 1
Oho, widzę, że duża grupa dostawała po gębie, a i tak klnie jak szewc. Mnie rodzice nie bili, a tłumaczyli dlaczego coś jest złem i co? Jestem pan, a nie cham
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-07-20, 1:25 17
Zarammoth napisał/a:

Oho, widzę, że duża grupa dostawała po gębie, a i tak klnie jak szewc. Mnie rodzice nie bili, a tłumaczyli dlaczego coś jest złem i co? Jestem pan, a nie cham



To nie jest kwestia tego, że dziecko użyło przekleństwa. To jest łatwe do wytłumaczenia i należy oczywiście uświadomić dziecku, że nie wolno tak mówić. Ale jeśli jest sytuacja, że średnio inteligentnemu (jak widać) starszemu bratu, przypuszczam władającemu biegle łaciną , nagle 3latka grozi "że go wypierdoli z auta", to na tłumaczenie już chyba trochę za późno i trzeba się imać drastyczniejszych metod.
Zgłoś
Avatar
t................l 2013-07-20, 12:07 1
to nawet nie jest kwestia samego przeklinania, ale tego, że dzisiejsi bezstresowi rodzice pozwalają się poniżać dzieciom od najmłodszych lat, nie budują żadnego autorytetu a później będzie płacz.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2013-07-20, 12:27 15
Dzieciak 3,5 lat, ledwo to pieluchę zdjęło i rzuca mięsem jak szewc a koleś się cieszy i pisze jeszcze "będą z niej ludzie", chyba bryna a nie ludzie a później się kurw.. dziwią wszyscy wokoło że świat schodzi na psy i jest coraz gorzej... Nic od bachora się teraz nie wymaga tylko na wszystko pozwala i za wszystko głaszcze "hoho malutka powiedziała kurwa, jakie to słodkie i zabawne hihihi". Zero szacunku do rodzica, do innych, do czegokolwiek. Ale to jest przecież bardziej europejskie, nowoczesne. Ale jak coś to "nauczyło się w przedszkolu", to że nie pokazaliśmy dziecku żadnych granic i pozwalamy robić co chce nie ma żadnego znaczenia, to wina innych a nie nas.

I tak na marginesie trochę z innej beczki ale w tym samym temacie - to mówienie rodzicom po imieniu. Nosz kurwa, jako można ojcu, matce na "ty" mówić, mam 24 lata i nie wyobrażam sobie do końca życia powiedzieć do mamy inaczej niż "mamo", co oni sobie w ogóle myślą, to jest rodzic czy kolega?
Zgłoś
Avatar
szadyzda 2013-07-21, 21:39 3
Jesteś posiadaczem ? :O Może chcesz sprzedać?
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-07-21, 21:51
Wielkie piwo dla @Hejciora !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie