18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pyszny ból dupy robaków daily thread
o................n • 2014-02-08, 22:08
Czyli jak to się okazało, że ZHP to Polskie dobro chronione



Piekąca anus scena od 2:42

Cytat:

Zespół Revlovers z Łodzi nagrał teledysk, który kończy się sceną pocałunku harcerek przy ognisku. ZHP domaga się natychmiastowego wycofania klipu z YouTube'a, bo klip promuje "nie te aspekty harcerskiej przygody, na których ZHP zależy".



Szanuję jak pojebany, bo zespołowi udało się zdobyć doskonałą promocję kosztem ZHP.
Zgłoś
Avatar
Dinan 2014-02-11, 17:18
Jako że widzę płacz prawiczków w komentarzach, odpowiedzcie mi na pytanie - macie 100 % pewność, że w czasie II WŚ żadna harcerka nie była lesbijką? Czemu, do chuja pana, nie myślicie? Ani kurwa razu żaden patriota nie był pedałem albo lesbą? Jebło was na ryj do reszty? Jakie to ma znaczenie? Ten film jest po to, by tacy debile jak autor tego tematu to wrzucali i się spinali, jest po to, żeby prawiczki darły mordę, a góra mogła kraść i oszukiwać dalej! Kurwa, ludzie, ogarnijcie się...
Zgłoś
Avatar
vetron 2014-02-11, 22:08 1
Dobra, koksy. Zauważcie jedno... Lesbijki niech robią co robią, nikt im do ZHP wstąpić nie zabroni, ale... chodzi o szacunek do munduru... Po prostu niektórych rzeczy nie wypada w nim robić (a już na pewno gry wstępnej)... To jest symbol. Jestem ciekaw, ilu z Was by się spięło o dildo z rączką w kształcie polskiego Orzełka...
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2014-02-13, 23:37
Dinan napisał/a:

Jako że widzę płacz prawiczków w komentarzach, odpowiedzcie mi na pytanie - macie 100 % pewność, że w czasie II WŚ żadna harcerka nie była lesbijką? Czemu, do chuja pana, nie myślicie? Ani kurwa razu żaden patriota nie był pedałem albo lesbą? Jebło was na ryj do reszty? Jakie to ma znaczenie? Ten film jest po to, by tacy debile jak autor tego tematu to wrzucali i się spinali, jest po to, żeby prawiczki darły mordę, a góra mogła kraść i oszukiwać dalej! Kurwa, ludzie, ogarnijcie się...



jesteś kretynem jeśli nie rozumiesz czemu ZHP jest przeciwny temu "filmikowi" i czemu my również...
Zgłoś