18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Smartghetto 2021-02-15, 21:52
ej a o co chodzi z tymi kagańcami na twarzy?
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-02-16, 0:15 1
mygyry napisał/a:

Żyła podzielił się towarem



Nie on pierwszy

Zgłoś
Avatar
moskal88 2021-02-16, 2:45
DarioLee napisał/a:

Jak mnie to wkurwia takie pierdolenie ,a czego a co się stało , a mogło być lepiej..
Niech se sam skoczy kurwa jeden mądrala z drugim .Obsrał by się dwa razy zanim by dojechał do progu , a co dopiero wyskoczyć .
Jebane kurwa dziennikarzyki.



Trochę pierdolisz kolego. Oni nie muszą skakać jak Kubacki, oni muszą mieć na tyle oleju we łbie, żeby ogarnąc, że jak zapierdalasz 100km/h to jest kurwa szansa, że nie trafisz w próg. Generalnie potraktowałeś ich lajtowo:)
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2021-02-16, 16:57
@Edmund kamper: Twoja glupota aż się przelewa Ciebie też by zaorał
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2021-02-16, 20:12
waka91ajmw napisał/a:

@Edmund kamper: Twoja glupota aż się przelewa Ciebie też by zaorał



Skoro mnie by zaorał to co by zrobił z Tobą skoro nie potrafisz poprawnie przepisać nicku składającego się z 12 liter?
Zgłoś
Avatar
Szastprask 2021-02-16, 21:34
Jak się rowerem leci paręnaście metrów to się idzie zesrać a te pojeby skaczą stokilkadziesiąt i więcej metrów pod posranym kątem w doł. Mega szacun.
Zgłoś
Avatar
qu4si 2021-02-17, 6:50
to już się zaczyna w szkole podstawowej. kojarzycie ten moment na w-f gdy większość klasy ćwiczy a pozostała nie przygotowana bo stroju nie ma, bo rączka go boli i potem siedzą na ławce i cisną z reszty beke. to właśnie będą dziennikarze największe sieroty w klasie które myślą na tamten czas że są fajne.
Poza tym uważam że dziennikarstwo u nas w Polsce jest na takim niskim poziomie że chyba się niżej nie da. Ostatnio w RMF FM dziennikarz MUZYCZNY wstawił artykuł o jednym z wykonawców utworu a zdjęcie innej osoby. Ja mogę się nie znać, ale to jego praca.
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2021-02-17, 15:48
@ Edmund debil: noooo brawo, ciesz się i klaskaj uszami dalej nic nie rozumiesz zimowy bałwanie
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2021-02-17, 19:27
waka91ajmw napisał/a:

@ Edmund debil: noooo brawo, ciesz się i klaskaj uszami dalej nic nie rozumiesz zimowy bałwanie



No i znowu Ci się analfabeto nie udało.
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2021-02-17, 20:25
@Edmundxd: poprawiłeś mi humor dzięki
Zgłoś