18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Pytanie księdza podczas mszy
xmikexpl • 2013-11-04, 23:46
Podobno z życia wzięte....

Ksiądz podczas kazania dla dzieci mówi (budując napięcie i chodząc z mikrofonem między dziećmi):
- Tak wiec apostołowie byli na pewno trochę przerażeni. A co wy byście kochane dzieci zrobiły gdybyście zobaczyły Ducha Świętego?
Chłopczyk (do mikrofonu z nieskrywanym strachem):
- Chyba bym się zesrał.....
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2013-11-05, 0:12
I co, później przez miesiąc nie dostawałeś snikersów od niego?
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2013-11-05, 0:26
Zapomniałeś dodać, że historia prawdziwa.
Nie pamiętam w którym to było roku, ale okolice świąt Bożego Narodzenia, Wrocław, kościół na pl. Dominikańskim. I chodziło dokładnie o sytuację jak się archanioł objawił Maryi, że urodzi anty-anty-chrysta, ale to nieistotny szczegół.
Piwko leci, bo fajnie sobie przypomnieć
Zgłoś
Avatar
xmikexpl 2013-11-05, 0:43 10
Nie Dimenzo, nie chciałem Ciebie zdradzać ale skoro powiedziałeś już wszystkim co dostawałeś od księdza...
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-11-05, 3:16 71
jak byłam mała, ksiądz chodził po kolędzie, wiadomo śpiewanie, modlenie się, potem gadka, gadka no i ksiądz dał mi obrazek. ponoć się skrzywiłam i ksiądz spytał czy chcę jakiś inny, ładniejszy. zaczął szukać, proponował co raz to inne, lepsze itd, aż w końcu wypaliłam 'a z pokemonami ksiądz ma?' ...
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-11-05, 7:15
A ksiądz się nie zdziwił, bo dzień wcześniej walił chłopaka w dupę i mu się zesrał na chuja ze strachu.
Zgłoś
Avatar
bezello 2013-11-05, 13:52 3
To ja znam lepszą historie i też prawdziwą. Moja żona pracuje na warsztatach terapii zajęciowych z niepełnosprawnymi. Kiedyś była odprawiana msza za nich i oczywiście podopieczni wraz z opiekunami grzecznie sie udali na ową mszę. Przed czy po kazaniu były prośby (każdy prosił o co tam tylko chciał). Jedna podopieczna prosiła o pokój na świecie, druga o to żeby ludzie nie głodowali. W końcu przyszła kolej na jednego podopiecznego który miał na imię Wojtek. Ksiądz podchodzi z nim do mikrofonu i pyta sie: a ty o co prosisz pana boga? A Wojtek na to: CHUJA, CHUJA!! mina zgromadzonych ludzi bezcenna ale odpowiedz księdza była jeszcze lepsza: CIEBIE PROSIMY true story
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-11-05, 13:53 1
@up
Miałeś ciężkie dzieciństwo..
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-11-05, 16:03
Ty kurwa, chyba byłem na tej mszy Ale ten świat mały
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-11-05, 16:17
kto to jest ten święty?
Zgłoś
Avatar
Jarowit 2013-11-05, 18:05
@halobiba

Dziwne, taka sama historyjka była w książeczce z dowcipami, którą dorwałem z osiem lat temu.
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-11-05, 21:41
Nie wszyscy księża są źli ostatnio na kazaniu nasz księciu nawet mądrze mówił i nawet 3 razy powtórzył "...Jak kocha to daje!". Nie wiem o co dokładnie chodziło bo dopiero po tych słowach zacząłem słuchać.
Zgłoś
Avatar
baca108 2013-11-05, 22:58 1
W kosciele w moim miescie ksiadz zapytal raz dzieciakow, co zaczyna sie wraz z poczatkiem pazdziernika ? Z nadzieja, ze jako odpowiedz uslyszy "rozaniec", podszedl z mikrofonem do jednego ze zglaszajacych sie dzieciakow .. A maly do niego: "Druga seria Spidermana" ;D
Zgłoś
Avatar
Mroziu 2013-11-05, 23:00 7
Ha, to ja dorzucę coś od siebie.
Standard, ksiądz po kolędzie, rodzice, starszy brat i ja, mniej więcej w wieku lat 10 - 11.
Ksiądz bombardował rodzinę niewygodnymi pytaniami, w stylu, rzadko was widuję na mszach, i mało na tace dajecie. W końcu na mnie padło.
- A Ty chłopczyku, uczysz się pilnie w szkole?
- Tak jest! - Odpowiadam.
- A lubisz uczyć się języków obcych? Znasz jakieś?
- Tak, w szkole uczę się angielskiego, a niemiecki znam trochę z filmów. (Ale nie wspomniałem jakich, był to okres kiedy fascynowałem się II wojną światową i kinematografią z nią związaną).
- To może pochwalisz się nam, jak ładnie mówisz w innych językach?
- ... I like to learn english! Ekhm, also... e, I like my school and english classes!
- Bardzo ładnie, Ty chyba jesteś pilnym uczniem!

I wtedy, nie wiem co mnie kurwa naszło, ale miałem silną potrzebę odpowiedzenia mu w niemieckim żeby było, że jestem młodocianym poliglotą... no i odpowiedziałem, bez namysłu:

- JAWOHL, MEIN FUHRER!

Mina czarnego i starych, bezcenna.
Zgłoś
Avatar
baca108 2013-11-05, 23:03
@up
No to żeś kur.. poplyną xdd ahaha
Zgłoś