18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
master2711 2011-03-01, 14:49 2
Strzelanie do pedałów wymiata ;D
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2011-03-02, 1:05
Denis Moore dum dum dum...
Zgłoś
Avatar
Horendal 2011-03-02, 13:28 1
Jaki znów python's? Przecież to nagranie z posiedzenia PiS a przemawia sam Jarek, wystarczy spojrzeć na ten uśmiech
Zgłoś
Avatar
P................y 2011-03-02, 15:56
Pani Zadręczyć Małolatów - prawdziwa sadystka
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-03-02, 16:02
Horendal, jasne, po jakiego chuja ma być bez polityki?
Zgłoś
Avatar
kowal77 2011-03-02, 17:08
To było w Polskiej telewizji? Nie wierze, kurwa, nie wierze.
Zgłoś
Avatar
grrronek 2011-03-02, 21:51
co to kurwa jest pseudo-inteligentny rasizm?
Zgłoś
Avatar
skizo 2011-03-02, 23:37
śmieszcie sie ze sie śmieją z nas i z naszych sąsiadów Banda ciot
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2011-03-03, 0:21
grrronek napisał/a:

co to kurwa jest pseudo-inteligentny rasizm?



Poziom intelektualny dużej części użytkowników, który powoduje nieudolne mieszanie 'rasizmu' z czarnym humorem - innymi słowy, powtarzanie tysiące razy, tysiące pieprzonych razy, utartych stereotypów [zresztą, tak samo jest z iście 'sadystycznym' szowinizmem i homofobią gimnazjalnych "macho"] (...) i powtarzanie tych stereotypów do znudzenia - co w mojej kurwa opinii, nie jest zbyt inteligentną postawą.

Odpowiedziałem na nurtujące Cię kwestie?
Więc teraz, zapraszam Cię na filiżankę "Wypierdalaj z głupimi pytaniami".
Zgłoś
Avatar
czopor 2011-03-03, 4:21 1
skizo napisał/a:

śmieszcie sie ze sie śmieją z nas i z naszych sąsiadów Banda ciot


typowy polaczek - ja się mogę śmiać ze wszystkich, ale ze mnie nikt...
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2011-03-06, 16:18
Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-03-06, 16:26 6
Nemayu napisał/a:

Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?


Ludzi z poczuciem humoru
Zgłoś
Avatar
Wyimaginowany Esteta 2011-03-06, 16:38 4
Nemayu napisał/a:

Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?


Monty Python to humor wyłącznie dla elitarnych jednostek, plebs twojego pokroju tego nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-05-13, 14:49
Siedzę w Anglii i muszę przyznać, że Angole to rozchwiane emocjonalnie głupki, śmiejący się z byle gówna i udający, że śmieszą ich nawet te żałosne żarty. Monthy Python w moim mniemaniu jest przykładem takiej durnoty, lecz trzeba przyznać, że niektóre skecze czy filmy (Św. Graal i ten o typku, którego ukrzyżowano) wyjątkowo im się udały. Problem "nowoczesnych" polaczków, zazwyczaj małolatów, którzy są "światowi" polega na tym, że za wszelką cenę dążą do tego by dorównywać innym narodom, i żyją z podwyższonym ego i w przekonaniu, że wiedzą lepiej, bo zobaczyli parę filmików na youtube. Myślę, że powoli wyrastam z czasów, gdy własnym rodzicom wytykałem - "ale wy to jesteście zacofani". Trzeba uszanować to, że są gusta i guściki, wichury i miasta, osiedla i przedmieścia i różnice wiekowe, bo nawet te najmniejsze bywają zauważalne. Każdy śmieje się z tego, co lubi, co zrozumie.
Osobiście uważam, że ten skecz jest troszkę prymitywny i mało zaskakujący. Długo raczej go nie wymyślano, mnie trochę śmieszy, ale nie na tyle żeby rzucić piwem. Na pewno też nie każdy zrozumie. Mimo wszystko pasuje do tego portalu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie