18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pyton Tygrysi vs królik
skute_r • 2013-03-16, 11:22
Atak pytona na królika
Materiał własny wąż również
Jeżeli ktoś ma coś do karmienia węży żywymi królikami niech zmieni portal na i love słitaśne króliczki
Jakość jest jaka jest kręcone telefonem

mam jeszcze filmik jak dusi innego królika oraz zdjęcia jak zjada jakiegoś mogę wrzucić jak chcecie
Zgłoś
Avatar
ces 2013-03-16, 18:17
Ale ten pytonek to jeszcze młody jest?
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-03-16, 18:18 3
@skute_r
weź mi powiedz, czy jak idziesz do zoologicznego to mówisz sprzedawczyni, żeby Ci dała takiego króliczka dla pytona, czy po prostu króliczka?
Zgłoś
Avatar
chups 2013-03-16, 18:18 1
TY chory pojebie !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
danielk309 2013-03-16, 18:18 1
On go kyllym?
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-03-16, 18:19 10
Z innym wężem, ale jeszcze jeden filmik - szczególnie drastyczny, osoby o słabych nerwach lepiej niech nie oglądają:

Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-03-16, 18:20 5
norbi7631 napisał/a:

ciekaw jestem co sie stanie jak jakiegoś kota tam wrzucisz? Zaspokoisz moją ciekawość i nagrasz? No chyba, że węża ci szkoda


Może niech wrzuci mu twoją matkę. Chętnie obejrzałbym taki filmik.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-03-16, 18:22 1
Wilku220 napisał/a:



Chuja kurwa wiesz a sie debilu jebany wypowiadasz.
Skoro uważasz że węże i pająki są nudne to widocznie jesteś tępy jak toporek do cukru i widzisz w zwierzętach tylko przytulanki. Mam dziesiątki ptaszników i obserwowanie jakiegokolwiek nich na jakimkolwiek stadium rozwoju jest w chuj zajmujące. Mam też jaszczurkę która gwarantuję że jest mądrzejsza od ciebie.


Ale się rozpisałeś...
Zgłoś
Avatar
Zeece 2013-03-16, 18:22 13
Może nie tak widowiskowe jak Króliki ale za to materiał własny

Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-16, 18:24 3
dlatego jestem za tym aby broń była powszechnie dostępna, żeby króliki mogły sie bronić
Zgłoś
Avatar
Sanjizz 2013-03-16, 18:36
Wstaw jak go zjada ... OMOMOMOMOMO
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2013-03-16, 18:43 6
znajomy mial kiedys pythona,albo inne cholerstwo.Urodzil im sie dzieciak i waz przestal jesc.Po kilku tygodniach zmatwieni gadem poszli do weterynarza,a a on ich pyta czy nie maja czegos nowego w chacie,psa,kota itd.Oni na to ze maja potomka,a weterynarz na to:Pozbadzcie sie weza ,bo on sobie miejsce w zoladku na duzy posilek robi i dlatego nie rzze.Oddali weza do zoologicznego i ciesza sie dzieckiem
Zgłoś
Avatar
skute_r 2013-03-16, 18:54 2
Tu macie jeszcze jedn jak dusi innego


nemiroff napisał/a:

@skute_r
weź mi powiedz, czy jak idziesz do zoologicznego to mówisz sprzedawczyni, żeby Ci dała takiego króliczka dla pytona, czy po prostu króliczka?



Kupuje zawsze na giełdzie rolnej(najtaniej) dziwią się tylko jak mówię że płeć bez różnicy

mam tylko zdjęcia jak zjada no bo zjadanie trwa zależy od rozmiaru ale od 15 min do paru godzin(wrzucę zdjęcia za parę chwil)
Zgłoś
Avatar
Firlex 2013-03-16, 19:01 3
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpierdoliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



To się nazywa hobby.. mówi Ci to kurwa coś ?
Kojarzysz może słowo "terrarysta" ? (nie kurwa "terrorysta")
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2013-03-16, 19:11
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpierdoliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



Od rybek się odczep. Sam jestem akwarystą a jakbyś poznał temat, pooglądał to byś się sam przekonał. Ryby właśnie są bardzo ciekawe. No i jak na sadistic przystało- moją pielęgnicę pawiooką karmiłem małymi rybkami.
Zgłoś
Avatar
Haribo 2013-03-16, 19:19 2
Nie lubię węży, ale ci wszyscy, którzy bronią królika - a pasztet taki domowy to Wy jedliście kiedyś? Smakował? On też z królika był. Może nie z takiego puchatego, ale zwierz to zwierz. Sapiecie się jak chuj wie co, a sami szyneczki wpierdalacie pewnie i inne mięsa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie