18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pyton Tygrysi vs królik
skute_r • 2013-03-16, 11:22
Atak pytona na królika
Materiał własny wąż również
Jeżeli ktoś ma coś do karmienia węży żywymi królikami niech zmieni portal na i love słitaśne króliczki
Jakość jest jaka jest kręcone telefonem

mam jeszcze filmik jak dusi innego królika oraz zdjęcia jak zjada jakiegoś mogę wrzucić jak chcecie
Zgłoś
Avatar
mayones23 2013-03-16, 19:28 1
Cytat:

norbi7631 napisał/a:

ciekaw jestem co sie stanie jak jakiegoś kota tam wrzucisz? Zaspokoisz moją ciekawość i nagrasz? No chyba, że węża ci szkoda

Może niech wrzuci mu twoją matkę. Chętnie obejrzałbym taki filmik.


Nie kurwa śmieszne.

Firlex napisał/a:


To się nazywa hobby.. mówi Ci to kurwa coś ?
Kojarzysz może słowo "terrarysta" ? (nie kurwa "terrorysta")


Na terrorystów milej popatrzeć, zwłaszcza gdy coś im w łapach wybucha.
Zgłoś
Avatar
chomikgumiok 2013-03-16, 19:42 5
Przychodzi mała dziewczynka do sklepu zoologicznego.
- Poplose tego pięknego klólicka z wystawy.
- Tego czarnego? A może wolisz białego, albo brązowego?
- Plose pana, mojego pytona pieldoli jakiego on jest kololu...
Zgłoś
Avatar
brodway90 2013-03-16, 22:59
NO kurwa w końcu normalny filmik na sadolu PIWKO!!!!
Zgłoś
Avatar
przesladofca 2013-03-17, 0:04
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpierdoliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



Ty chyba ryb nigdy w akwarium nie widziałeś .
Sam pewnie hodujesz kamienie ?
Zgłoś
Avatar
GrzesiekCzH 2013-03-17, 0:11
Nazwy tych węży są i tak najlepsze. Pyton do tego królewski. Ogólnie zwierzęta to interesujący temat. Siła niektórych jest zdumiewająca. Np. raz jakiegoś tam robola lekko pitbull ugryzł w łape, nawet nie przetrzymał, a i tak od razu cała spuchnięta. Obcykany ktoś jest ile kg jest w uścisku psa, węza i innych?
Zgłoś
Avatar
BP82 2013-03-17, 0:22 1
Wrzuć kurwa filmik jak sie wieszasz
Zgłoś
Avatar
skeczu 2013-03-17, 0:33
Podobają mi się te filmiki... jestem złym człowiekiem ?
Zgłoś
Avatar
Desp 2013-03-17, 1:43
A po ile taki królik? Nie taniej kanapki z pasztetem dawać?
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-17, 5:11 2
Do wszystkich zbulwersowanych moją opinią: napisałem "ale jak kto lubi", więc nie twierdzę, że moje zdanie jest jedyne prawdziwe i wyjątkowe. Jak kogoś jarają rybki, węże czy pająki to proszę bardzo. Dla mnie to jest bez sensu i chujowe. Jarajcie się tym dalej, mnie to chuja obchodzi.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-03-17, 11:41 2
Królik ciota... nawet nie wierzgał. Tutaj macie coś jak role się odwracają
Zgłoś
Avatar
Mma 2013-03-18, 10:18
Ja bym jednak dał mu tego kota. Mogłaby być fajna zabawa ;D

Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-03-19, 0:24
GrzesiekCzH napisał/a:

Nazwy tych węży są i tak najlepsze. Pyton do tego królewski. Ogólnie zwierzęta to interesujący temat. Siła niektórych jest zdumiewająca. Np. raz jakiegoś tam robola lekko pitbull ugryzł w łape, nawet nie przetrzymał, a i tak od razu cała spuchnięta. Obcykany ktoś jest ile kg jest w uścisku psa, węza i innych?



Węże wbrew pozorom wcale nie mają silnego uścisku szczęk . Cała sztuczka polega na kształcie i ilości zębów które wyglądają jak haki i są zajebiście ostre , złapana ofiara instynktownie stara się wyszarpać co tyko pogarsza jej i tak beznadziejną sytuację ponieważ zęby zagłębiają się jeszcze bardziej w ciało i powodują rozległe krwawienie . Mięśnie głowy węża są bardziej nastawione na elastyczną pracę podczas kierowania futerkowca do przełyku .
Aha chciałeś zestawienie zgryzu .. proszę -

1. Krokodyl różańcowy (4,7 m. długości) - 1133 kg.
2. Żółw Sępi (47 kg wagi) - 455 kg.(badass na mokradłach )
3. Hiena - 453 kg.
4. Tygrys - 313 kg.
5. Rekin Żarłacz biały (6 m długości) - 303 kg.
6. PIT BULL - 148 kg.
7. Owczarek niemiecki - 143 kg.
8. Człowiek - 57 kg
9 . wąż - z własnych doświadczeń - mało ...
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-05-30, 13:19
Może po czasie ale i tak można się dowalić. Wg mnie karmienie żywymi jest nieco głupie. Pies jebał to, że królik cierpi, bo tymi argumentami nie przemówię do nikogo na tym portalu. Ale jak pmb Ci raz nie trafi w głowę królika, a królik się kapnie, że może gryźć to może twój pupil mieć przejebane jak rzadko. Wg mnie kwestia bezpieczeństwa gada jest ważniejsza niż sadolskie jaranie się jak wąż zabija, czy tam piskiem królika. Nosz kurwa, jak mu martwe się daje to też je ,,dusi" na wszelki wypadek,.
Zgłoś