18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
tranzystor 2016-05-14, 22:13 4
Mam nadzieję, żę chujowi złamało kręgosłup i teraz będzie siedział w domu, zamiast dewastować przyrodę.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-05-15, 0:42 3
każdą kompilację będziesz rozbijać i wrzucać osobno ?
Zgłoś
Avatar
ziu 2016-05-15, 15:29 6
Przekonany całe życie byłem, że przy takich zjazdach trzeba gazu dodać :E.

@tranzystor w łeb się pierdolnij. Tak... przypierdalajmy się do ludzi co jeżdżą quadami i enduro po lasach, że niszczą przyrodę, ale jak się wycina w pizdu hektarów lasu bo ma market powstać czy inne gówno, ale są papiery (legalnie) to jest już wszystko ok.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2016-05-15, 15:55 1
@up dodać gazu i przesunąć swój szanowny zadek do tyłu, czego kierownik na górze nie uczynił i siedział jak kukła. Jak się pokonuje nierówny teren na quadzie, rowerze czy koniu zasada jest podobna.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-15, 16:48 1
ziu napisał/a:

ale jak się wycina w pizdu hektarów lasu bo ma market powstać czy inne gówno, ale są papiery (legalnie) to jest już wszystko ok.



No tak, bo markety stawia się zwykle w środku lasu. I na pewno inwestorzy mają papiery załatwione na lewo, żeby celowo budować w terenach zalesionych. Przecież nic nie sprawia takiej przyjemności zachodniemu inwestorowi, jak postawienie supermarketu w środku rezerwatu przyrody.
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2016-05-15, 20:40
niepotrzebnie hamował bo tak to wygląda, wystarczyło nie robić nic (bez gazu i hamowania sam by się zsunął)
poza tym wyjebać się na takiej górce to śmiech na sali
Zgłoś
Avatar
Molibdenowy_Rysio 2016-05-15, 21:31
święte słowa Clarksona ''quady zabiły więcej ludzi niż 2 wojna światowa"
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2016-05-17, 22:51
Pozdrawiam.
Rafał Sonik.
Zgłoś