18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Qui pro quo.
de_Sade • 2019-07-04, 19:48
Zaczęło się od tego, że pan na wózku chciał sobie przejechać przez ulicę...

Zgłoś
Avatar
Puczysta 2019-07-04, 20:27 4
No i po chuj się wtrącał!
Gość na wózku szybko spierdolił. Problemu ze staniem na środku jezdnia nagle nie ma, a gość z łeb rozjebanym, możliwe ze ze wstrząsem mózgu, leży pod samochodem.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-07-04, 20:29 44
Brakowało tam jeszcze tylko człowieka bez nóg i rąk, który podskakiwałby na pośladkach i próbował wszystkich gryźć w krocze.
Zgłoś
Avatar
Fiodoshi1 2019-07-04, 20:40 2
Ale dymy ale dymy
Zgłoś
Avatar
czakalakax 2019-07-04, 20:52 5
a wszystko zaczelo sie od grubego wieloryba . baby sa glupie
Zgłoś
Avatar
stiuardPL 2019-07-04, 20:55 4
Oby ten cwaniaczek wpierdol od dziadka dostał. Bohater pierdolony...
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2019-07-04, 21:42 12
Wina tej jebanej spasionej pizdy. Chciała dziadka wyjebać z wózka, szmata, przeszkodził jej kaleka z kula ale wjebał się żółtokoszulkowy rycerzyk. Mam nadzieję że go sklepali okrutnie.
Zgłoś
Avatar
szpiqlec 2019-07-04, 21:42 25
Ale zajebisty film, te zwroty akcji i zmieniające się sympatie. lepsze niż Gra o Tron. Prawie tak dobre jak Janosik.
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-07-04, 21:55
No i wszystko przez grubą krowę, pewnie jakaś jebana feministka czy inne dziadostwo...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-07-05, 4:32 2
ja pierdole bić kaleke to tak jak startować do dziecka albo zwierzęcia jebane śmiecie a ten typ w żółtej szmacie to powinni go tam rozjebać ta zajebała mu kule a ten go na pizde no kurwa mać -.-

Edit: Dobrze chociaż, że ziomek na wózku pod koniec bezpiecznie odpływa kajakiem
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-05, 8:52 1
Co tu się odjebało. Kaleki z dziadami się nadupcają.
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-07-05, 13:00 3
Aż parę razy obejrzałem bo dawno na sadolu taka akcja nie gościła. Podoba mi się rozwój sytuacji oraz ukazanie prawdy o tym zjebanym społeczeństwie, a mianowicie:
1. Niepełnosprawny w świadomy sposób korzysta z tego że większość całuje takich jak on w dupę w obawie darcia mordy o nietolerancji
2. Spasiona locha wyłazi na pierwszy plan jeszcze bardziej świadomie i bawi się w szeryfa egzekutora bo albo jest głupia albo pojebana (oksymoron jak chuj)
3. Kaleka broni kaleki bo kaleka to kaleka a w ruskich krajach znieczulic panuje straszna
4. Chuda pizda próbuje coś tam wskórać ale ma tyle samo do gadania co gwałcona nastolatka w starciu z ruskimi sołdatami o spuchniętych jajach w 1945r
5. Pojawia się rycerz - obrońca spasionej lochy w nadziei zagruchania czy w innej chuj wie jakiej sprawie nokautujący kalekę ratującego kalekę
6. Daje o sobie znać największa zaleta ruskich społeczeństw: szacunek do kaleki-weterana przetrwał i ma większą wartość niż szacunek do np. lochy, którą można napierdalać po pijaku i na trzeźwo bo nikt i tak się za nią nie wstawi
Ergo: pomieszanie patologii z ideologią takie samo na zachodzie jak i na wschodzie tylko bieguny zjebania biegunowo się różnią. Świat pogrąża się w chaosie.
Bijcie, ale musiałem.
Zgłoś
Avatar
Liromir 2019-07-06, 1:52
Caramon napisał/a:

Brakowało tam jeszcze tylko człowieka bez nóg i rąk, który podskakiwałby na pośladkach i próbował wszystkich gryźć w krocze.



o tego?

Zgłoś
Avatar
X................3 2019-07-08, 0:08
Gruby pogromca niepełnosprawnych.
Zgłoś