18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05


!UWAGA!

Już od dzisiaj startuje kolejna demoralizujaca kampania społeczna finansowana z naszych podatków. Nosi ona prowokazyjny tytuł "Rodzice, odważcie się mówić" i pozornie jest adresowana do rodziców homoseksualistów. W rzeczywistości to kolejna odsłona tej samej kampanii zmiękczania społęczeństwa i implementowania w nim wzorców sprzecznych z prawem naturalnym i wielowiekową polską tradycją!

Szokuje to, że w ramach tej kampanii promuje się zachowania homoseksualne w społeczeństwie. Stosowne bilboardy zawierajace takie hasła jak "Tato wyglądasz dziś seksownie" wyrażane przez syna do ojca. Bilboardy zawisną w kilku dużych polskich miastach. Autorzy kampanii tłumaczą, że plakaty przedstawiają osoby o skłonnościach homoseksualnych wraz ze swymi pełnoletnimi dziećmi, które także przejawiają skłonności homoseksualne. W niektórych przypadkach zdjęcia przedstawiają rodziców hetero ze swoimi homo dziećmi.



Akcję organizuje organizacja zwana "Kampania przeciw Homofobii", która jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, działającą jako organizacja pozarządowa. Stowarzyszenie podobno zajmuje się przeciwdziałaniem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną do jakiej rzekomo ma dochodzić w polskim społeczeństwie. Jednak biorąc pod uwagę zakres działań jakie wykonuje ta podejrzana organizacja powinna ona raczej zmienić nazwę na "Kampania promowania homoseksualizmu", ale to by się tak fajnie nie sprzedawało w otoczce walki z wyimaginowanym faszyzmem.



Źródło: KLIKNIJ TUTAJ
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-03-01, 13:37 1
innyczlowiek napisał/a:



No właśnie rzecz w tym że to nie ICH pieniążki, tylko najczęściej NASZE, z dofinansowań miast itp. Przykład Warszawy: zamykane żłobki, likwidacja części kursów - ale na promocję pedałów czy finansowanie muzeum żydów zawsze się hajs znajdzie.


A mnie razi że kurwa z publicznych pieniędzy są lepsze cyrki. Jak oświetlenie kościołów publiczne pokropki za grube tysiące dla księdza biskupa. Ta akcja to pikuś w porównaniu do tego na co wydawane są nasze pieniądze. Ale o tym wasza brać prawicowa nie mówi bo to be i bolszewizm.
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-03-01, 13:45
Kampania przeciwko homofobi ?? Gówno prawda !! Chcą tylko, żeby się po ujawniali kryptogeje i lesby, a jak się ujawnią to będzie ich więcej, a jak będzie ich więcej będzie im łatwiej walczyć o prawa, jakie sobie tylko wymyślą organizatorzy tego typu akcji.
Niech się każdy dyma z kim chce za obopólną zgodą, ale kurwa czemu ciągle o tym wszędzie się mówi ? Czy to jest naprawdę temat nr.1 dla dla ogółu ?
Ta tolerancja, demokracja i poprawność polityczna wyjdzie nam bokiem niedługo.
Zgłoś
Avatar
polslav 2013-03-01, 14:26
szkoda mi tych ludzi, ze innym gejom, lesbijką tą kampanią robią krzywdę
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-03-01, 14:32 2
Ja tam nie mam nic przeciwko nim... przynajmniej nie miałem. Po chuj się ogłaszają publicznie, gościu chce być rżniętym to niech będzie, ale w swoich 4 kątach, bez obwieszczania tego na cały świat. A jeszcze mnie rozpierdala, że oni jasno mówią, że to coś normalnego... Idź pan w pizdu...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-01, 14:49 6
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-03-01, 15:17 4
McMenel napisał/a:


A mnie razi że kurwa z publicznych pieniędzy są lepsze cyrki. Jak oświetlenie kościołów publiczne pokropki za grube tysiące dla księdza biskupa. Ta akcja to pikuś w porównaniu do tego na co wydawane są nasze pieniądze. Ale o tym wasza brać prawicowa nie mówi bo to be i bolszewizm.



Typowe, pedale odwracasz uwagę od swojego rozjebanego anusa kosztem kościoła chrześcijańskiego
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-03-01, 15:21 44
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-03-01, 15:53 3
Nap_Linek napisał/a:



Typowe, pedale odwracasz uwagę od swojego rozjebanego anusa kosztem kościoła chrześcijańskiego


W dupie mam wasz chory kościół i waszych jebiących dzieci kapłanów. Dla mnie ważne są kurwa pieniądze które są wydawane na te zabobony. Bo część z nich jest kurwa moja. Co jest kurwa ważniejsze oświetlenie jebanego kościoła czy walka z bezrobociem czy bezpłatne obiady dla dzieci w szkole?? Dla ciebie pewnie to pierwsze bo kochasz swojego księdza proboszcza kiedy wsadza ci prącie w odbyt.
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-03-01, 16:19
McMenel to co masz w dupie nas nie interesuje i nie bedzie interesowac, zrob cos pozytecznego np. pierdolnij glowa o sciane.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-03-01, 16:22 1
a co to za przekręt z tytułem?



roszczę sobie do niego prawo!
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-01, 16:37
Jak im w tym sejmie pedały nie przeszkadzają to niech dadzą się im w dupę wyruchać wszyscy. Co do jednego.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-01, 17:11
lapps napisał/a:



nigdy nie zostaje uchwalona. juz ponad 4 miliony glosow poszlo sie jebac w ten sposob, nawet specjalna akcja jest z tego powodu prowadzona. jedyne co mozna zrobic to wyjsc na ulice i zaczac rozpierdalac i krzyczec co sie nie podoba, ale wtedy zostaje sie okrzyknietym bydlem, faszysta, kibolami itd i w sumie chuj z tego wynika, bo i tak wiekszosc osob wierzy telewizji, ze wszystko jest w porzadku



Nie zostaje uchwalona, bo ludzie często piszą takie ustawy, które przeczą innym, lub przeczą prawu. Żeby ustawa została uchwalona trzeba nie tylko poparcia lecz znajomości prawnej. Polskie prawo jest zbyt skomplikowane, i nawet sami prawnicy nie mogą sobie czasem z nim poradzić przez co dochodzi do luk w prawie i fikcji prawnych.
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-03-01, 17:50 1
Ciągle ktoś tu wrzuca materiały o homofobii. To jakiś zmasowany atak pedalstwa. Idźcie w chuj pedały, nikt tu nie chce o was czytać. Wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-03-01, 18:27
Powini wprowadzic dla każdego człowieka zadanie "Odpierdol jednego geja "

I by było po sprawie
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-03-01, 19:26
kapral napisał/a:

Już od dzisiaj startuje kolejna demoralizujaca kampania społeczna finansowana z naszych podatków



Ładnie tak kłamać? Akcję finansuje organizacja o nazwie Open Society Foundations, nie poszedł na nią ani grosz z kieszeni podatników.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie