18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05


!UWAGA!

Już od dzisiaj startuje kolejna demoralizujaca kampania społeczna finansowana z naszych podatków. Nosi ona prowokazyjny tytuł "Rodzice, odważcie się mówić" i pozornie jest adresowana do rodziców homoseksualistów. W rzeczywistości to kolejna odsłona tej samej kampanii zmiękczania społęczeństwa i implementowania w nim wzorców sprzecznych z prawem naturalnym i wielowiekową polską tradycją!

Szokuje to, że w ramach tej kampanii promuje się zachowania homoseksualne w społeczeństwie. Stosowne bilboardy zawierajace takie hasła jak "Tato wyglądasz dziś seksownie" wyrażane przez syna do ojca. Bilboardy zawisną w kilku dużych polskich miastach. Autorzy kampanii tłumaczą, że plakaty przedstawiają osoby o skłonnościach homoseksualnych wraz ze swymi pełnoletnimi dziećmi, które także przejawiają skłonności homoseksualne. W niektórych przypadkach zdjęcia przedstawiają rodziców hetero ze swoimi homo dziećmi.



Akcję organizuje organizacja zwana "Kampania przeciw Homofobii", która jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, działającą jako organizacja pozarządowa. Stowarzyszenie podobno zajmuje się przeciwdziałaniem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną do jakiej rzekomo ma dochodzić w polskim społeczeństwie. Jednak biorąc pod uwagę zakres działań jakie wykonuje ta podejrzana organizacja powinna ona raczej zmienić nazwę na "Kampania promowania homoseksualizmu", ale to by się tak fajnie nie sprzedawało w otoczce walki z wyimaginowanym faszyzmem.



Źródło: KLIKNIJ TUTAJ
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-01, 10:58 5
Ja pierdolę, weźcie już skończcie z tym sraniem ogniem. Chcą wieszać plakaty to niech sobie wieszają. Ich pieniążki, mogą sobie je marnować jak tylko sobie zażyczą.
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-03-01, 11:10 1
@up
Czytanie ze zrozumieniem jest wyzwaniem przewyższającym twoje siły?

Te kampanie maja to samo na celu co cuda i dziwy z Sosnowca, debaty na temat Grodzkiego, pokazywanie urywków z wydarzeń w których brali udział narodowcy (specjalnie zmontowanych). Odciągają uwagę od instnego rozpierdolu z budową autostrad, bezkresnego burdelu na kolei, prób sprzedaży LOT'u, przymiarek do sprzedaży Lasów Państwowych, istnej rewolucji np. w Belgii... długo by tu wymieniać dobra narodu mieszane z gównem. Oglądałem ostatnio panoramę propaganda osiąga niewyobrażalną skalę ogłupiana społeczeństwa...
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2013-03-01, 11:16
A h...j im w dupę.
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-03-01, 11:19 14
Roszp napisał/a:

Ja pierdolę, weźcie już skończcie z tym sraniem ogniem. Chcą wieszać plakaty to niech sobie wieszają. Ich pieniążki, mogą sobie je marnować jak tylko sobie zażyczą.



No właśnie rzecz w tym że to nie ICH pieniążki, tylko najczęściej NASZE, z dofinansowań miast itp. Przykład Warszawy: zamykane żłobki, likwidacja części kursów - ale na promocję pedałów czy finansowanie muzeum żydów zawsze się hajs znajdzie.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-01, 11:24 7
srokaty napisał/a:

Te kampanie maja to samo na celu co cuda i dziwy z Sosnowca, debaty na temat Grodzkiego, pokazywanie urywków z wydarzeń w których brali udział narodowcy (specjalnie zmontowanych). Odciągają uwagę od instnego rozpierdolu z budową autostrad, bezkresnego burdelu na kolei, prób sprzedaży LOT'u, przymiarek do sprzedaży Lasów Państwowych, istnej rewolucji np. w Belgii... długo by tu wymieniać dobra narodu mieszane z gównem. Oglądałem ostatnio panoramę propaganda osiąga niewyobrażalną skalę ogłupiana społeczeństwa...


Tylko że tymi, któzy robią dym o tę akcję nie są media, ale Wy właśnie. Pogubiłeś się w "swoim własnym" rozumowaniu.

innyczlowiek napisał/a:

No właśnie rzecz w tym że to nie ICH pieniążki, tylko najczęściej NASZE, z dofinansowań miast itp. Przykład Warszawy: zamykane żłobki, likwidacja części kursów - ale na promocję pedałów czy finansowanie muzeum żydów zawsze się hajs znajdzie.


Miasto PROMUJE akcję, co nie znaczy, że ją FINANSUJE. Urzędnicy już się na ten temat wypowiadali, nie dołożyliśmy do tego ani grosza. Pasi?
Więc skończcie już, proszę.
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-03-01, 11:25 4
Z nimi jest jak z murzynami. Zawsze im źle i zawsze pokrzywdzeni
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2013-03-01, 11:59
Jak by do mnie syn wyskoczył z tekstem że jestem dla niego sexi to musieli by mi założyć "niebieską kartę"
I nic to ze pedał, ale za brak poszanowania ojca
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-03-01, 12:01 1
Ja tam nic do nich nie mam, tacy się urodzili i nic z tym nie zrobimy. Ale te pierdolone kampanie przeciw "homofobii" mnie zwyczajnie wkurwiają, próbują wmówić że coś co jest w rzeczywistości odstępstwem od normy, jest niby normą. Ponadto pragnę dodać, że tolerować nie oznacza pałać miłością do osoby (lub zjawiska) tolerowanej. Jestem tolerancyjny ale strasznie mnie wkurwiają takie akcje... tak jakby skala zjawiska była tak zajebiście duża że trzeba robić kampanie społeczne... KURWA, w moim mieście parę tygodni zadźgali człowieka na głównej ulicy i myślę że jeżeli przydałaby się jakaś kampania to przeciwko skurwysyństwu i znieczulicy.

PS - Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”) : z wikipedii
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-03-01, 12:06 4
Gdybyście tak o tym nie napierdalali na sadolu to nawet bym o tej akcji nie wiedział. Największy szum i reklamę tej akcji robią jej przeciwnicy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-01, 12:35
Kurwa, sadistic już nie jest taki jaki był kiedyś. Coraz więcej tematów poruszające problemy społeczne, polityczne, religijne i gospodarcza. Poruszacie te tematy na okrągło, a i tak gówno możecie zdziałać przed kompem. Taka prawda. Rozumiem wrzucić raz na jakiś czas taki temat, ale ciągle? Nawet nie muszę czytać a wiem o co chodzi. Ciągle ta sama gadka.

Aha i nie piszcie, że jak mnie coś nie interesuje to, żebym dalej przewijał. Właśnie przewinąłem i wylądowałem tutaj. Ciekawe gdzie trafię za chwilę? Na politykę?

Skoro już tu jestem. Skoro przeszkadzają wam tego typu sytuację, możecie działać zamiast pierdolić na okrągło. Zbierzcie się w 100 tyś osób napiszcie jakąś ustawę wnieście ją do sejmu i zobaczymy czy zostanie uchwalona.

Swoją drogą to przydałby się osobny dział na tego typu tematy...
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-03-01, 13:11 1
Szeryfian napisał/a:


Skoro już tu jestem. Skoro przeszkadzają wam tego typu sytuację, możecie działać zamiast pierdolić na okrągło. Zbierzcie się w 100 tyś osób napiszcie jakąś ustawę wnieście ją do sejmu i zobaczymy czy zostanie uchwalona.

Swoją drogą to przydałby się osobny dział na tego typu tematy...



nigdy nie zostaje uchwalona. juz ponad 4 miliony glosow poszlo sie jebac w ten sposob, nawet specjalna akcja jest z tego powodu prowadzona. jedyne co mozna zrobic to wyjsc na ulice i zaczac rozpierdalac i krzyczec co sie nie podoba, ale wtedy zostaje sie okrzyknietym bydlem, faszysta, kibolami itd i w sumie chuj z tego wynika, bo i tak wiekszosc osob wierzy telewizji, ze wszystko jest w porzadku
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-03-01, 13:15 6
Roszp,
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-01, 13:24 2
Chuj w dupę pedałom
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-01, 13:26
wibrator w pizde lesbijką !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie