18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Racism. Say it to fight it.
tert0z • 2014-03-28, 23:14
Oto co dzisiaj leciało na wyświetlaczu we wrocławskim autobusie:

Kod:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczyna kampanię Racism. Say it to fight it (Rasizm. Walczę, nie milczę). Akcja skierowana jest głównie do cudzoziemców. W ramach kampanii uruchomiona została wielojęzyczna strona internetowa. Za pośrednictwem organizacji pozarządowych do cudzoziemców trafią ulotki. Informacje o kampanii będą rozpowszechniane na plakatach, billboardach oraz citylightach. Ulotki i plakaty będą też dostępne w jednostkach Policji, w urzędach, na uczelniach i w innych instytucjach publicznych.

Przesada?
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-03-29, 13:56 4
Mało że brudas to jeszcze konfitura
Zgłoś
Avatar
AtomicDragonfly 2014-03-29, 14:06
ech czekałam aż ta bomba wybuchnie i zrobi z babki puzzle... za dużo sadistica
Zgłoś
Avatar
Butter 2014-03-29, 14:27 1
ale z was sadole... fajna dupa choć czaszka małpiata, ale tak na serio nie toleruje czarnuchów bujających się po miastach drących mordę i robiących rozwałke naokoło (zdarzyło się tylko raz w sosnowcu - jacyś studenci z chujwieskąd) nie toleruje ciapciaków i murzynów ruchających wszystko co możliwe (znów środowisko studenckie, choć z drugiej strony nie moja dupa nie moja sprawa więc zwisa mi to choć przyznam, że denerwuje), nie toleruje obcokrajowców (wszelkich mniejszości etnicznych) wołających o swoje prawa, robiących rozpierdol i syf w kraju więc jeżeli jest to rasizm to niech będzie, jestem rasistą. Jednak toleruje i nie przeszkadzają mi obcokrajowcy którzy studiują (szczególnie azjatki z katowic ), pracują i normalnie żyją w Polsce bo niby dlaczego miałbym ich nie tolerować? To samo robimy My wyjeżdżając na zachód. Problem rasizmu jest tworzony przez niedojebów o inteligencji nie przekraczającej poziomu rezusa, są na tacy sami mentalnie co czarnuchy w USA napierdalających każdego białego wkraczającego na ich teren...

Kolejno, Polska nie ma problemu z murzynami albo ciapakami (i niech tak zostanie) bo ich rozwój społeczny opiera się na zapleczu pomocy socjalnej która w naszym kraju jest chujowa w porównaniu z zachodem albo USA, mamy za to problem z cyganami którzy mimo słabych warunków zadomowili się jak karaluchy którym niewiele potrzeba do życia (gruz i to co zapierdolą, albo dostaną od idiotów o miękkim sercu).
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2014-03-29, 15:02
Zablokowane komentarze na filmiku .
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-03-29, 16:01 5
WhoCaresAboutNik napisał/a:

Zablokowane komentarze na filmiku .



Bo jak ktoś się boi słów prawdy jak jest w rzeczywistości to woli zamknąć usta wszystkim. Jebana poprawność...
Zgłoś
Avatar
panorama 2014-03-29, 17:58 4
Ide dzisiaj z kobieta do sklepu i mijamy dwoch pedalkow. Ida calym chodnikiem, trzymaja sie za rece i swata nie widza. Trzeba ustapic miejsca bo "zakochani" ida. Kurwa... mysle sobie chuj z nimi. Kobieta mi mow zebym sie nie spinal. Ok. Za 2 minuty mijamy czarnoskora z banda dzieciakow. I to samo, trzeba zejsc na bok bo by cie stratowali. Po chwili moja mi mowi:"kurwa jak ja nie cierpie murzynow". Dobre.. mam kobiete rasistke. Pytam dlaczego nie powiedziala "czarnuchow"? A Ona na to ze to nieladnie tak mowic. No ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2014-03-29, 21:53 1
A kto za to płaci? Hmmm...chyba nie polski podatnik?
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2014-03-30, 1:45 2
zgłosiłem film do yt żeby zablokowali bo zawiera treści rasistowskie
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2014-03-30, 6:21 3
Spoko już zgłaszam wszystkich czarnuchów za rasizm
Zgłoś
Avatar
l................z 2014-03-30, 10:11
za moje pieniadze
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-30, 10:34
kawałchuja88 napisał/a:

Przypomniała mi się pewna opowieść mojego dalekiego kumpla z dzieciństwa o czarnym człowieku a nie czarnuchu.
Otóż w jego rodzinie przydarzyła się przykra sytuacja bardzo, rodzina czysto Polska a najmłodsza z cór wyszła za mąż za czarnucha z francji, który przyjechał tutaj kiedyś turystycznie.
No i lecimy dalej do głównego wątku mojej opowieści, małżeństwo zostało zawarte w 2008 mimo iż rodzina kumpla nie była zadowolona, ale jakoś to przełknęli z trudem i czarnuch w Polskiej rodzinie jakoś bardzo niechętnie, ale się odnalazł.Pewnego dnia dokładnie 2 lata po ślubie siostry kumpla z tym czarnuchem, czarnuch postanowił że wróci na krótki czas do swojej czarnej rodziny we francji.Pobył tam trzy tygodnie następnie postanowił wrócić do żony w Polsce.Murzyn Jadąc późnym wieczorem w tramwaju w Gdańsku spotkał grupę nieprzyjemnych dla niego łysych chłopaków z ciężkimi butami i nie otrzymał on od nich nawet grama litości i dość dosadnie przekazali mu, że to nie jest jego kraj.Murzyn mimo iż został połamany a zęby mu prawie wszystkie wybili, nie szczekał o rasizm ani tym podobne lewackie pierdoły tylko uświadomiony o tym, że w tym kraju murzynów tutaj nie chcą a co trzeci Polak to rasista zdał sobie sprawę, że tutaj nie może dalej mieszkać i wrócił do Francji zabierając żonę z dziećmi.Można, można ? Nawet ze strony czarnuchów znajdą się jakieś cywilizowane dusze, że jak wie że nie jest gdzieś mile widziany to nie płacze o rasizm i nie sra się o zasiłek tylko zabiera dupę i jedzie w inne miejsce.Lecz to jest tylko kropla wody w morzu gówna zwanego czarnuchami, jak zwykły kowalski najebie dla murzyna czy araba to zaraz ciapaty czy czarny leci wszczynać śledztwo o rasizm a media huczą o tym, że Polska jest nie cywilizowana i ciemnogród i chuj.



Paru łysych gościu wpierdoliło czarnemu za fakt że nie jest Polakiem. Potem murzyn rozpowiada innym murzynom w Francji jak to w Polsce obcokrajowców traktują. A potem się dziwią ludzie czemu Polskie nazywają ciemnogrodem?
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-03-30, 10:47 1
Dobra reklama, pani kakałowa, zamiast spierdalać w podskokach i nie wracać bez saperów, lampi się na bombę, jak na lampki choinkowe i jeszcze próbuje przy niej majstrować.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2014-03-30, 13:05
Rasizmowi mówimy stanowcze, raczej nie.
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-03-30, 13:09
No i dobrze niech rozpowiada! Wolę, żeby czarnuchy mówiły o Polsce jako o ciemnogrodzie i nie stawiały swojej zafajdanej stopy na naszej ziemi, niż waliły tabunami jak cyganie do biedronki.
Wkurw mnie bierze od tej lewackiej polityki, najpierw cyganie biznesmeni, hipsterzy ikony męskości, teraz czarnuchy... Wiecie do czego to zmierza? Powoli szykują grunt na jebanych ciapatych kozojebców i ich zasrane meczety...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-03-30, 13:32
No to teraz sadolowa gimbazeria będzie na cenzurowanym. Przyjdzie i na was kolej, zjeby. Jeszcze jakiś czas sobie podokazujecie, a potem przyjdzie policja i zamknie ten burdel. no chyba, ze się admini w porę ockną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie