18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
W................e 2013-01-23, 16:04 1
skurwysyn666 napisał/a:

Gimnazjum to ja juz 2 lata temu skończyłem, więc jaki gimbus ja sie kurwa pytam. Czarny rudy to może i był, ale u twojej starej w cipce. Tak się składa, że robiłem testy na IQ i wyszło mi coś koło 120~, chuj mnie obchodzi, że twoja dziewczyna urodziła się 10 lutego, mogłaby się urodzić nawet 32 grudnia, byle bez kutasa. Tak, pięknie mi pojechałeś, nawet 2 piwa zdobyłeś

P.S nie jestem świeżak, sadistic juz od dawna przeglądam, tylko mam to konto by móc na harda wejść.
Pozdrawiam



Skoro gimnazjum skończyłeś 2 lata temu, jesteś rocznikiem 1995 i masz 17/18 lat. Na profilu masz napisane, że urodziłeś się w 1993. Przyznaj się, kiblowałeś te 2 lata?
Zgłoś
Avatar
j................l 2013-01-23, 17:48 1
@up wkopał się jebany piwo za spostrzegawczość, za młot .
Ale to widać, że gimbus jak na matkę wjeżdża .
Gdybyś stał na przeciw mnie i powiedział zdanie obrażające moją matkę to uwierz mi, że wyrwał bym Ci jaja, wsadził kutasa do gardła i Ci napluł w ryj bo jak dorośniesz to być może nauczysz się, że tak robić nie wolno bo wjazdy na matkę robią tylko pizdy wirtualne i ludzie którzy nie mają za grosz rozumu .
Zgłoś
Avatar
W................e 2013-01-23, 19:14
jeziorekpl napisał/a:

@up wkopał się jebany piwo za spostrzegawczość, za młot .
Ale to widać, że gimbus jak na matkę wjeżdża .
Gdybyś stał na przeciw mnie i powiedział zdanie obrażające moją matkę to uwierz mi, że wyrwał bym Ci jaja, wsadził kutasa do gardła i Ci napluł w ryj bo jak dorośniesz to być może nauczysz się, że tak robić nie wolno bo wjazdy na matkę robią tylko pizdy wirtualne i ludzie którzy nie mają za grosz rozumu .


Kolega niepotrzebnie się produkuje, bo tłumaczyć coś gimbusowi to jak rzucać grochem o ścianę
KONIEC TEMATU.
Zgłoś