18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-22, 22:56
modyf napisał/a:

A ja mam pytanie, takie bardziej przy okazji tematu.

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego to policja/SM nie wyjebie ludzi z tego słynnego już squotu??? To u nas można sobie, ot tak, zajmować dowolne budynki, tylko dlatego że są opuszczone? Bo jeśli dobrze rozumiem, to zamiast spłacać kredyt przez 30 lat, lepiej sobie iść i wypatrzeć jakiś pustostan na mieście? Policji się powie, że teraz tu jest squot i mamy spokój?



Gdyby znalazł się właściciel nieruchomości to mógłby poprosić policję o pomoc w wypierdoleniu tego gnoju stamtąd. Bywały takie przypadki.
Ale takie lewactwo/anarchisty/antyfaszysty itd. już jest: wolą mieszkać jak jebane luje w opuszczonych budynkach i dawać se po kablach różne wynalazki niż próbować wyjść na ludzi. Ponadto wkurwiające jest ich żebranie w formie jeden napierdala na bębnach a drugi chodzi od człeka do człeka z usyfioną czapką w ręce i prosi o pieniążek. Żeby jeszcze wyglądali jak ludzie, a oni wyglądają niewyobrażalnie chujowo: nafaszerowane kolczykami na ciele niczym murzyn po postrzale ze strzelby, potatuowane jak brudnopis gimnazjalisty, dredy w których powstała niejedna nowa forma cywilizacji. Fuj...
Zgłoś
Avatar
ktbffh 2013-11-22, 23:29
Niech wszyscy odpierdolą się od tego hasła.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-11-23, 9:48
@Gonczor

Cytat:

WOJNA TO POKÓJ – WOLNOŚĆ TO NIEWOLA – IGNORANCJA TO SIŁA



To świetny cytat, w którym jest dużo prawdy. Dzisiaj prowadzimy wojny na bliskim wschodzie i nazywamy to pokojem, jesteśmy zniewoleni i nazywamy to wolnością, a ignorancja społeczeństwa stanowi siłę dla władzy. To cytat z Orwella głąbie. Został bezczelnie wjebany na ruchnarodowy.org jako dewiza partii, problem w tym, że ta strona to fałszywka, która ośmiesza Ruch Narodowy. Gdybyś miał troche oleju w głowie to byś zweryfikował swoje źródła. Złapałeś się na lewacką manipulacje... Strona Ruchu Narodowego to ruchnarodowy.net i robi przekierowanie do FB RN.

Prawdziwa dewiza RN to:

Cytat:

TOŻSAMOŚĆ – SUWERENNOŚĆ – WOLNOŚĆ



Odnośnie drugiego cytatu, wyrywasz go z kontekstu manipulancie pierdolony (dosadnie bo nie lubie takich chujów co manipulują treścią):

Cytat:

Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej, a przez to wykluczenie oświeceniowej ideologii praw człowieka, które stały się świeckim wyznaniem i źródłem mnożących się absurdalnych roszczeń społeczeństw, a w szczególności tzw. dyskryminowanych mniejszości.



Hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" jest starsze od nas i od naszych ojców więc odpierdolić się prosze od niego.
Zgłoś
Avatar
Saint_Thiago 2013-11-23, 10:26
Gonczor a ty w ogóle byłeś na tym marszu?
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-23, 20:48
@Saint_Thiago

Nie, nie byłem, ale nie wiem, co to ma do rzeczy. Rozumiem, że gdyby gdzieś padło z mojej strony, że uczestnicy marszu to kibole i naziści, to pretensje byłyby uzasadnione. Ja się czepiam prób zrzucenia winy na innych.

@Abdulan

Cytat:

To świetny cytat, w którym jest dużo prawdy. Dzisiaj prowadzimy wojny na bliskim wschodzie i nazywamy to pokojem, jesteśmy zniewoleni i nazywamy to wolnością, a ignorancja społeczeństwa stanowi siłę dla władzy. To cytat z Orwella głąbie.



Wiem, czyj to cytat, w jakim kontekście został użyty i tym bardziej się dziwię, że tam jest. Możesz to tak interpretować, jednak pierwsze co przychodzi na myśl po przeczytaniu go, to myśl, że RN będzie chciał dokładnie takiego zamordyzmu.

Cytat:

Został bezczelnie wjebany na ruchnarodowy.org jako dewiza partii, problem w tym, że ta strona to fałszywka, która ośmiesza Ruch Narodowy. Gdybyś miał troche oleju w głowie to byś zweryfikował swoje źródła. Złapałeś się na lewacką manipulacje... Strona Ruchu Narodowego to ruchnarodowy.net i robi przekierowanie do FB RN.



Dobra, dopiero teraz dotarłem do tego, zwracam honor.

Odnośnie zaś tego, co nazywasz manipulacją-to, czy chrześcijaństwo jest religią objawioną, czy nie jest do dyskusji, więc pominę ten fragment, jednak jeśli chodzi o to odrzucenie oświeceniowej ideologii praw człowieka-jest to spis zasad, które nie wprowadzały nowych swobód, tylko stwierdzały to, że każdy ma prawo do wolności wyznania, sumienia itd. Odrzucenie tego jest jak powiedzenie, że "masz prawo mówić co chcesz, dopóty dopóki moja wizja świata się z tym zgadza". Wybacz, ale jest to dla mnie coś nie do przyjęcia, tym bardziej, że czasy świetności naszego kraju przypadają właśnie na okres stosowania się do tego-nikogo u nas nie palono na stosie za wyznanie, byliśmy bardzo pod tym względem tolerancyjni, więc to, że zacytowałem tylko fragment deklaracji nie powoduje, że zmienia sie jego sens. To, ze ktoś używa tego (prawa człowieka) jako narzędzia do terroryzowania większości i wysuwania roszczeniowych postaw to inna sprawa a wprowadzanie zamordyzmu wcale nie rozwiąże problemu, bo walczy ze skutkiem a nie przyczyną.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-11-23, 22:58
Sprawiedliwość, moralność, sumienie, honor plus chrześcijańska wolna wola to doskonałe elementy mogące zastąpić świecką ideę praw człowieka, która uległa wypaczeniu (np. homoseksualiści domagający się przywilejów). I to właśnie w tym znaczeniu ONR krytykuje oświeceniowe postulaty, są w znacznym stopniu nadużywane przez mniejszości, a cierpi na tym większość.

Nie jestem jakimś bogobojnym chrześcijaninem, nawet do kościoła nie chodze, po prostu uważam, że te wszystkie cechy wraz z wolną wolą "nadaną od Boga" równie dobrze mogą pozwolić na zachowanie wolności osobistej oraz wolności wypowiedzi.

Można robić wszystko co nie wpływa na wolność innych, takie jest moje wyobrażenie wolnej woli w połaczeniu z sumieniem i moralnością.

Także słowa ONR nie są aż takie radykalne, nikt nie składa w nich deklaracji żeby odebrać wolność obywatelom.

PS Polska wolność doprowadziła zarówno do naszej potęgi jak i klęski, o tym można dyskutować godzinami. Akurat zamordyzmy i absolutyzmy w tamtym czasie zbudowały dużo trwalsze państwa, a liberalna Rewolucja Francuska zabrała ze sobą srogie żniwo.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-24, 0:00
Cytat:

Można robić wszystko co nie wpływa na wolność innych, takie jest moje wyobrażenie wolnej woli w połaczeniu z sumieniem i moralnością.



No to ciekawe, bo zdajemy się tu zgadzać. Może to kwestia interpretacji przytoczonych postulatów.

Cytat:

Polska wolność doprowadziła zarówno do naszej potęgi jak i klęski, o tym można dyskutować godzinami. Akurat zamordyzmy i absolutyzmy w tamtym czasie zbudowały dużo trwalsze państwa, a liberalna Rewolucja Francuska zabrała ze sobą srogie żniwo.



Rewolucja zawsze zbiera srogie żniwo-historia lubi się powtarzać i de facto wystarczy zapoznać się dobrze z przebiegiem jednej, żeby móc w jakichś tam granicach przewidzieć przebieg innej.

Zamordyzm prowadzi do tego, że państwo jest silne a nie obywatele, ja bym jednak bardziej widział państwo stojące dobrobytem obywateli.
Zgłoś