18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Ostrovsky 2013-11-22, 14:37
Bóg Komor Ojczyzna
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-11-22, 14:40 11
W przypadku ostatniego marszu i zachowania co poniektórych chłoptusiów spod logo ONR powinno to brzmieć
BRUD HORROR DZIADOSTWO
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-22, 15:09 94
gordonviet napisał/a:

W przypadku ostatniego marszu i zachowania co poniektórych chłoptusiów spod logo ONR powinno to brzmieć
BRUD HORROR DZIADOSTWO


Mamy tu widza TVN i czytelnika GW zarazem. Tak trzymaj chłopie
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-11-22, 15:28
W wojsku to widziałem w latach 90, było hasło ...Bóg, Honor, Ojczyzna
Ktoś zamienił na Bóg, Horror, Lewizna
i tak zostało a mija już 20 rok
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-22, 15:49 5
umieram za kraj
szkoda że z głodu
Zgłoś
Avatar
thqpo 2013-11-22, 17:41
albo to okno jest tuż przy podłodze, albo to jest taki bardzo wąski pokój.
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2013-11-22, 17:48 2
Ból Horror Drożyzna
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-22, 18:15
@Klemenza

Jak ktoś nie popiera rozpierdalania chodników, nakurwiania kamieniami w ambasadę innego państwa, to automatycznie jest lewakiem i popiera PO? Jeszcze powiedz, że jest gejem
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-11-22, 18:19 2
TAK KURWA, mam jeszcze może podziwiać "dzieła" tego skurwiela?

Poczytajcie sobie, co niektórzy, jak Wasz idol zorganizował piękną akcję wsadzania POLSKICH flag w psie gówna :

Cytat:

W trakcie programu Marek Raczkowski powiedział, że razem z artystką Anną Brzezańską umieścił 70 biało-czerwonych flag w psich odchodach na trawnikach Warszawy.



Link : press.pl/personalia/pokaz/1498,Raczkowski-nie-odpowie-za-zniewazenie-f...

Także grzecznie proszę, WYPIERDALAĆ mi z tym lewactwem,
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-22, 18:37 4
Gonczor napisał/a:

@Klemenza

Jak ktoś nie popiera rozpierdalania chodników, nakurwiania kamieniami w ambasadę innego państwa, to automatycznie jest lewakiem i popiera PO? Jeszcze powiedz, że jest gejem



Nie powiedziałem nic o lewactwie i PO, ale niech ta.
A masz chłopcze jednoznaczny dowód na to, że to panowie z ONR robili rozpierdol? Ja o tym nie słyszałem. A to, że w Marszu poszły też bandy debili to nie jest wina organizatorów. Idąc tym tokiem rozumowania to jak zbiorę ekipę 50 chłopa i zacznę rozpierdalać Wawę na marszu prezydenckim to trzeba drzeć japę o zdelegalizowaniu urzędu prezydenta RP i pociąganiu jego do odpowiedzialności za rozpierdol? Bo trochę się kupy nie trzyma taka logika.
Dodatkowo należy zaznaczyć, że zapanowanie nad kilkudziesięciotysięczną armią ludzi skupiającą przeróżne jednostki jest nie do ogarnięcia w takich warunkach.
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2013-11-22, 18:54
gordonviet napisał/a:

W przypadku ostatniego marszu i zachowania co poniektórych chłoptusiów spod logo ONR powinno to brzmieć
BRUD HORROR DZIADOSTWO


Tegoroczny marsz wyglądał tak ; )
Materiał własny. Zapraszamy za rok zobaczyć jak jest naprawdę ; )
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-11-22, 19:32
gordonviet napisał/a:

W przypadku ostatniego marszu i zachowania co poniektórych chłoptusiów spod logo ONR powinno to brzmieć
BRUD HORROR DZIADOSTWO



Faktycznie było grubo ma Marszu! Około jednego promila uczestników było niespokojnych. Powinno się zdelegalizować cały Ruch Narodowy! To niedopuszczalne, żeby w stutysięcznym tłumie znalazło się kilkadziesiąt (zaokrąglijmy w górę do stu) agresywnych osób!
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-22, 20:06
Klemenza napisał/a:



Nie powiedziałem nic o lewactwie i PO, ale niech ta.



Wydawało mi się, że to implikowałeś

Cytat:

A masz chłopcze jednoznaczny dowód na to, że to panowie z ONR robili rozpierdol? Ja o tym nie słyszałem.



Żadne kurwa chłopcze, bo aż tyle lat nas nie dzieli, to po 1. Po 2-mogę poszukać dowodów, ale i tak się dowiem, że to mogli być jacyś przebierańcy i prowokatorzy. Jakkolwiek nie trawię anarchistów, którzy nota bene też mają swoje za uszami, to nie widzę powodu, żeby zrzucać na kogokolwiek winę za burdy. Przez takie rzeczy jesteście postrzegani jako niezrównoważeni faszyści (zaznaczam, że nie podzielam tego stanowiska). Zamiast uderzyć sie w pierś, wyciągnąć konsekwencje, to próbujecie znaleźć kogoś, na kogo można by zrzucić odpowiedzialność.

Jeszcze napisz, że autorzy tych wypowiedzi to agenci żydowscy:
ONR napisał/a:

3. (...) wykluczenie oświeceniowej ideologii praw człowieka


RN napisał/a:

WOJNA TO POKÓJ – WOLNOŚĆ TO NIEWOLA – IGNORANCJA TO SIŁA



Klemenza napisał/a:

Idąc tym tokiem rozumowania to jak zbiorę ekipę 50 chłopa i zacznę rozpierdalać Wawę na marszu prezydenckim to trzeba drzeć japę o zdelegalizowaniu urzędu prezydenta RP i pociąganiu jego do odpowiedzialności za rozpierdol? Bo trochę się kupy nie trzyma taka logika.



A czytałeś to, co napisałem?

Gonczor napisał/a:

Jak ktoś nie popiera rozpierdalania chodników, nakurwiania kamieniami w ambasadę innego państwa, to automatycznie jest lewakiem i popiera PO? Jeszcze powiedz, że jest gejem



Gdzie tam jest poparcie dla robienia rozpierdolu i oczerniania jakichkolwiek organizacji?

Klemenza napisał/a:

Dodatkowo należy zaznaczyć, że zapanowanie nad kilkudziesięciotysięczną armią ludzi skupiającą przeróżne jednostki jest nie do ogarnięcia w takich warunkach.



A czy ja napisałem coś innego? Rozumiem, że jak na imprezę przychodzi 100 000 ludzi, to znalezienie 100, które zrobią burdę nie jest problemem, bo to raptem 1 promil wszystkich. Nie podoba mi się robienie z uczestników pojebów, ale to nie znaczy, że nie należy usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób tych, którzy pod szyldem MN robili rozpierdol.

Zgłoś
Avatar
modyf 2013-11-22, 21:19
A ja mam pytanie, takie bardziej przy okazji tematu.

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego to policja/SM nie wyjebie ludzi z tego słynnego już squotu??? To u nas można sobie, ot tak, zajmować dowolne budynki, tylko dlatego że są opuszczone? Bo jeśli dobrze rozumiem, to zamiast spłacać kredyt przez 30 lat, lepiej sobie iść i wypatrzeć jakiś pustostan na mieście? Policji się powie, że teraz tu jest squot i mamy spokój?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie