18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Rada od ojca
RadioSadystów • 2012-07-17, 17:11
Gdy byłem w wieku w którym standardowy nastolatek zaczyna chodzić na różnego typu koncerty mój ojciec kazał mi i mojemu kumplowi stawić się na tak zwaną pogadankę . Ojciec dał mi krótką rade :
"Pamiętaj synu żeby się nigdy z nikim nie bić" i na tym normalne rady by się skończyły ale mój ojciec zwyczajnie dodał "ale gdy bijesz się z cyganami pamiętaj że na dwóch z przodu zawsze jeden będzie próbował zajść cię z nożem z tyłu" . Zabawne w tym jest to że w okolicy dość dużo ludzi od rodziców dostawało podobne rady w wieku młodzieńczym . Obecne pokolenie chyba tego już nigdy nie załapie .
Zgłoś
Avatar
BronekBe 2012-07-18, 14:46
Pokolenie 90' robiło proce z zapałek i gumki recepturki, ćpało się wsad do zozoli (musujące cukierki) prosto w nos poza tym rozdrapany korektor, po szkole (podstawówka 4ta klasa) piliśmy litrowe piwo za 5 zeta, graliśmy w słoneczko i różne takie gry i zabawy. No i kto jest teraz bardziej hardkorowy?

No to od początku: proce robiliśmy z 'rozkraczek" z kija co miał 3 końce, kawałka skóry i rękawic elektrycznych 12stek; ćpało się butapren po parkach a za 5 zeta to kupowaliśmy litrowego mózgojeba (teraz już nie ma miętówek czy czekoladówek, nie wspominając już o gruszce sandomierskiej...) a jak miałem jakieś 6 lat to pamiętam że miałem całą lodówkę wyrobów czekoladopodobnych, tyle że potem czemuś ojca 3 miechy nie było w domu... Pure hardcore
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-07-18, 15:52
Prawda jest taka, że w każdym wieku są pizdy i normalni ludzie. Ale niestety im młodszy wiek, tym większy nacisk jest na ten pierwszy typ..
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-07-18, 18:35
Tak kurwa zacznijcie jeszcze wrzucać obrazki w stylu, "pokolenie, które to pamięta było zajebiste", albo "gimbusy tego nie zrozumieją", jakim trzeba być niedojebem aby kłócić się o swój rocznik? moje pokolenie(rocznik 82) było zajebste, rocznik 72 również, 90 pewnie też, roczniki po 95 niekoniecznie, co nie zmienia faktu, że pierdolicie głupoty i robicie drugie demotywatory.
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2012-07-19, 1:03
Jestem Hipokrytą: "(...) za moich czasów to się działo, a teraz panie to (...)"
Zgłoś