18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Rada od ojca
RadioSadystów • 2012-07-17, 17:11
Gdy byłem w wieku w którym standardowy nastolatek zaczyna chodzić na różnego typu koncerty mój ojciec kazał mi i mojemu kumplowi stawić się na tak zwaną pogadankę . Ojciec dał mi krótką rade :
"Pamiętaj synu żeby się nigdy z nikim nie bić" i na tym normalne rady by się skończyły ale mój ojciec zwyczajnie dodał "ale gdy bijesz się z cyganami pamiętaj że na dwóch z przodu zawsze jeden będzie próbował zajść cię z nożem z tyłu" . Zabawne w tym jest to że w okolicy dość dużo ludzi od rodziców dostawało podobne rady w wieku młodzieńczym . Obecne pokolenie chyba tego już nigdy nie załapie .
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2012-07-17, 17:27 5
obecne pokolenie woli skasować kogoś z fb, niż stanąć z kimś twarzą w twarz na ulicy i najzwyczajniej na świecie dać komuś w dziób. Ehh, co to się porobiło?!
Zgłoś
Avatar
BrekiBMW 2012-07-17, 17:31 8
Obecne pokolenia to pizdy a jedynie osoby z datą produkcji przed 1990 mają rację bytu. Reszta to zjeby
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2012-07-17, 17:50 65
@BrekiBMW

na bank Twoje BMW jest sprzed 1990 r.
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-07-17, 18:09 10
Moonlord, BMW im starsze tym lepsze... to prawdziwe samochody a nie plastikowa chujnia, jakieś Kia i Huydaje....
Prawda jest taka - pokolenie `90 gówno widziało, nie wie co to urok PRL-u, wyrób czekoladopodobny, proca z "balonu" z piłki itd....takie pizdy, skrzywdzone postępem cywilizacyjnym...

A w temacie - z cygańskim kurwami - mówię tu o całym tym jebanym pasożytniczym gatunku, trzeba uważać na każdym kroku, są jak karaluchy, wszędzie się wpierdolą i zajebią wszystko, co nie jest na stałe przymocowane.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-07-17, 18:24 4
BrekiBMW napisał/a:

Obecne pokolenia to pizdy a jedynie osoby z datą produkcji przed 1990 mają rację bytu. Reszta to zjeby



Napisze Ci jednak że coś się zaczyna dziać! Mój syn, rocznik produkcji 2000(przegląda regularnie sadola) jednemu kolesiowi obił ryja bo ten mu chciał jakąś tam laskę na cole zaprosić heh więc może nie jest tak żle!!No niestety jest nolajfem bo często zapierdala w te pojebane gry na necie ale jak trzeba to i dojebie sromotnie .Pewnie po tatusiu to ma.Tak tylko napisałem co by się wypowiedzieć że nasza ratoloś z tego rocznika może i na coś wyrośnie.
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-07-17, 18:33 12
brekibmw twoją głupotę podkreśla dresiarskie BMW w nicku, dlatego oszczędzę sobie wywodów. osobiście uważam że '92 to również dobry rocznik
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-07-17, 18:42 12
Gurgul99 napisał/a:


Prawda jest taka - pokolenie `90 gówno widziało, nie wie co to urok PRL-u, wyrób czekoladopodobny, proca z "balonu" z piłki itd....takie pizdy, skrzywdzone postępem cywilizacyjnym...



w latach 90 to sie proce z gwinta butelki i palca od gumowej rekawiczki robilo i sie nakurwialo jarzebina czy czyms:P
ale nie martw sie dla ludzi sprzed `70 czy `80 tez jestescie pizdy nie mowiac o ludziach sprzed `30 bo dla nich to wszyscy jestesmy pizdy.
ale tak bylo od zawsze i bedzie tak zawsze, ze "przy nas to mlodsze pokolenia to sa takie i takie" i to nie zalezy ani od ustroju ani komfortow zycia, ani od niczego. po prostu takimi prawami rzadzi sie ten swiat

edit: a jeszcze kolega z gory wspomnial ten `92 to macie
pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Held
jak jego widza 30-40 letnie habany to sobie go palcem pokazuja i mowia "o ja patrzcie to ten marcin held"
pizda to go raczej nikt nie nazwie chyba ze po znajomosci
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-07-17, 18:42 2
Cytat:

Wiek: 101



Dziwisz się, że takich rad już nikt nie rozumie jak dostałeś ją 85 lat temu. Zanim znowu coś napiszesz golnij sobie Geriavitu
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-07-17, 19:52 1
Ja, rocznik 90, akurat proce robiło się z taśmy klejącej + kondoma lub ew. jak wyżej z balona, chociaż niestety nie wiem co to wyrób czekoladopodobny, stanie w kolejkach po cokolwiek itd, ale się zgadzam.

Co do tematu, przydałoby się wyplewić brudasów.
Zgłoś
Avatar
matt69 2012-07-17, 20:46
tak jest zaszufladkujcie wszystkich, a co \m/,
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-07-17, 21:14
@BrekiBMW Ja ci dam kląć
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-17, 23:05 1
hahaha dobry temat! Możemy sobie jechać po gimnazjalistach i w ogóle Super
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-07-17, 23:08 3
tylko rocznik 97! 90 to pizdy chodz na solo
Zgłoś
Avatar
kidi1 2012-07-17, 23:15
Prawda jest taka,że kiedyś autorytetem dla chłopca był Rambo, Commando, Indiana Jones, Bruce Lee, Bat man, i tym podobne wzorce męskości, w telewizji, komiksach i na video krew się lała strumieniami, strzelaniny i mordobicia były normą. A teraz?? Cenzura weszła i niestety nasze dzieci nie mają wzorców. zamiast Rambo i Commando dzieci mają Jacykowa i Piróga, tańczące małpy na TVN-nie, różowe koszulki, spodnie rurki z obwisłą dupą, żeby można było nasrać ze strachu, czerwone trampki i torebka męska, pomalowane paznokcie i makijaż. You can dance i Mam talent. Pedalstwo się szerzy szybciej niż Wam się zdaje. Gdzie dążymy??? Nie zdziw się jak Twój syn przyprowadzi kolegę do domu za rękę i powie - Tato to mój chłopak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie