18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Basika063 2011-05-20, 9:57 1
Obawiam się, że ten księżulek w czerwonym, w dowód wdzięczności za ten "geszenk" jednak komina babci nie przeczyści.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-05-20, 10:13
Ja pierdole tym starym to już się w dupach poprzewracało, by lepiej ofiarowała to jakiejś wielodzietnej rodzinie z upośledzonym dzieckiem a takich w tym kraju nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-05-20, 10:17 7
A ja chciałbym oferować księżulkowi, mojego synka.
Nieużywany.... lol
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2011-05-20, 12:00 2
ja pierdle dała by stara pizda wnuczkowi busa, jeździłby baunsował a pierdolona klechą oddała.
Kurwa to jakas pierdolona sekta, potrafia opierdolić człowieka zeby jeszcze sie cieszył ze odda auto.
POJEBANE!
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-05-20, 13:39 1
ciekawe kiedy będzie telefon od wiernej słuchaczki typy
"Chciałabym ofiarować swojego wibrusa siostrze Małgorzacie. Lekko używany"
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-05-20, 14:26
Ja pierdole. Mam nadzieję, że mi na starość się tak we łbie nie popierdoli... Kurwa, a babcia niech zajebie barana w ścianę :/ A tym księżulkom od razu humor się poprawił jak usłyszeli jaką darowiznę dostaną :/ Następni pokurwieńcy :/
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-05-20, 14:30
Policja jezdzi fiatami ducato... pomylenie tradycji,
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-05-20, 16:01
Zapewne w tym aucie trzeba dokonać kilku drobnych napraw i stara baba chce się pordzewiałego złomu z zarżniętym silnikiem pozbyć
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2011-05-20, 16:07 9
no ja jebe...
o chuj wam chodzi? przecież to samochód tej babci i niech sobie go oddaje komu chce, zarobiła/dostała go jest jej, może go dać komu zechce. Wiecie co bardziej wkurwia od takich ludzi? ludzie którzy rządzą czyimiś majątkami i pierdolenie że mógłby oddać na biedne dzieci na afryke na tybet zamiast w tym przypadku na kosciół. Nie twoje to nie oceniaj. Jak ci tak zależy to oddaj swój samochód na wielodzietne rodziny.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-20, 16:08 8
Jak bym był bogaty to też dałbym im samochód albo nawet autobus. Tylko najpierw bym załadował parę kilo trotylu pod bak.
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-05-20, 17:05 23
WhiteAngel napisał/a:

no ja jebe...
o chuj wam chodzi? przecież to samochód tej babci i niech sobie go oddaje komu chce, zarobiła/dostała go jest jej, może go dać komu zechce. Wiecie co bardziej wkurwia od takich ludzi? ludzie którzy rządzą czyimiś majątkami i pierdolenie że mógłby oddać na biedne dzieci na afryke na tybet zamiast w tym przypadku na kosciół. Nie twoje to nie oceniaj. Jak ci tak zależy to oddaj swój samochód na wielodzietne rodziny.



Coś się tak uniósł?
To Twoja babcia dzwoniła?
Zgłoś
Avatar
majork44 2011-05-20, 17:14 2
Jeszcze niech im dupy da kurwa stara ....
Zgłoś
Avatar
wypierdalajt 2011-05-20, 18:10
'A ja chciałbym oferować księżulkowi, mojego synka. '

A po co mu drugi?: D
Zgłoś
Avatar
�................� 2011-05-20, 20:02
co prawda nie jestem tym w czerwonej bluzce i nie jestem z Przystanku Jezus, ale z chęcią przyjmę fiata ducato ;o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie