18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Radni przeciw gender
smagal • 2014-01-10, 12:26
Pomimo ogłupiania społeczeństwa przez telewizję, znajdują się jeszcze ludzie samodzielnie i racjonalnie myślący. Nie spodziewałbym się tego jednak po politykach - otóż radni powiatu jaworskiego wystosowali taki oto list:



A wszystkim, którzy bronią tej 'ideologii' i jednocześnie zakłamują rzeczywistość mówiąc, że to księża wymyślili sobie temat zastępczy - soczysty wielki murzyński chuj w dupę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-01-10, 12:54 106
Prawidłowo. Nie będzie ułamek promila społeczeństwa narzucał swoich ideologii.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-10, 13:18 27
Ten, kto pierwszy zaczął o tym pierdolić i to popularyzować, powinien zostać skazany i zamknięty za sianie fermentu i działanie na szkodę kraju.
Zgłoś
Avatar
smagal 2014-01-10, 13:31 8
BongMan ale o czym Ty w ogóle mówisz?
to przyszło do ojropy z USA, jest propagowane przez UE i dlatego u nas to też 'musi' wejść.
wszystko zmierza do tego aby tradycyjna rodzina przestała istnieć.
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-01-10, 13:32 40
Jakie gender, jaka ideologia...Pedalstwo, kurwa! Nazywajmy rzeczy po imieniu...
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-10, 14:17 4
Echh widać iż i w gminach są debile. Cóż potwierdza to założenie iż demokracja odzwierciedla mądrość społeczeństwa.
Dla niekumatych. Im debilniejsze społeczeństwo tym debilniejsi politycy.
Zgłoś
Avatar
smagal 2014-01-10, 15:30 16
McMenel sugerujesz, że takie pismo jest debilne?
Współczuje Twoim rodzicom a najbardziej Twoim dzieciom - jeśli będziesz je miał. Ale z takim myśleniem lepiej jakbyś nie miał.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-10, 15:58 1
Bardzo niepokojące jest to że uzależnia się przyznawanie środków unijnych od promowania ideologii gender , kurwa do czego to doszło jak nie popierasz popierdoleńców to zero kasy na inwestycje ?
No nie no kurwa ja chyba śnię ?
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2014-01-10, 16:06 11
@smagal
Pedały się, na szczęście, nie rozmnażają
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-10, 16:08 4
jak widze dla radnych najwazniejsza sprawa wagi panstwoej jest rozkrecanie medialnej karuzeli wokol jakis pedalow czy innej patologi, nie wazne ze kraj sie wali, jest rozkradany przez jebanych zlodziei. najwazniejsze to walka z gender o ktorym 90% ludzi nie wiedzialo do czasu az ze 2 miesiace temu tv znalazla sobie nowy temat zastepczy zeby tylko nie mowic o burdelu panujacym w kraju
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-01-10, 16:11 1
Co to kurwa jest to gender!!? Słyszę o tym cały czas, a nie zagłębiałem się w to za bardzo, mógłby ktoś to opisać w jednym krótkim zdaniu?
Zgłoś
Avatar
RoHunter 2014-01-10, 16:16
Ja się urodziłem królikiem w ciele człowieka. Już zmieniam płeć na "królik", a może mi inny dowód dadzą jakiś "króliczy"?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-10, 16:17 4
Zanim się to rozlezie - nie można zejść do poziomu lewactwa i używać nieprawidłowych sformułowań.

Nie ma czegoś takiego jak "ideologia gender" - "gender" to dział socjologii zajmujący się badaniem płci i zjawisk społecznych z nią związanych i ról jej przypisanych.
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet.

Jak to ktoś ładnie napisał: zboczeńcy to po prostu zboczeńcy a nie "ideolodzy gender". Zboczeńcy z ruchaczy palikota szukali jakiegoś chwytnego hasełka dla swoich wynaturzeń więc oni pierwsi zaczęli używać takiego określenia.
Zgłoś
Avatar
fylypsky 2014-01-10, 16:20 1
Tyle trąbicie o tym gender, że chyba w końcu przeczytam co to jest :|
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-10, 16:27
Jaranie się gender to pedalstwo, a genderyści to pedały i chuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie