18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
tomi2010 2010-04-19, 22:40 1
dwa szybkie i koles zgaszony
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-04-20, 1:26
E tam, jeden był tylko
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-04-20, 7:08 4
hahah chyba nie te trybuny
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-04-20, 7:50
Myślał, że strzela gole to mu nikt nie wyjebie. A tu psikus
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2010-04-20, 8:34 13
A zauwazcie jaka nastapila transformacja na koncu jak juz znalazl sie w bezpiecznym miejscu z kumplami. I te gesty 'no chodz, no chodz'
Zgłoś
Avatar
G................l 2010-04-20, 10:28 1
Ma szczęście że to nie było w Polsce
Zgłoś
Avatar
Kóba 2010-04-20, 11:57
Ktoś wie może co to za liga
Zgłoś
Avatar
docent77 2010-04-20, 14:52
mógł nie zacieszać.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-04-20, 16:25 1
kebabkilla napisał/a:

A zauwazcie jaka nastapila transformacja na koncu jak juz znalazl sie w bezpiecznym miejscu z kumplami. I te gesty 'no chodz, no chodz'


Bo pierdolone pedalskie piłkarzyki tak już mają. Dziwne, że nie symulował i nie domagał się czerwonej kartki...
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-04-20, 17:49 1
ogólnie w piłce jest dużo ciotek, denerwujące jest to ciągłe udawane zwijanie się z bólu przy każdym dotknięciu.
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-04-20, 18:23
kicolek napisał/a:


Bo pierdolone pedalskie piłkarzyki tak już mają. Dziwne, że nie symulował i nie domagał się czerwonej kartki...



łatwo jest komentować jak się nigdy samemu nie grało w piłkę nożną ? Wątpię abyś wiedział jak to jest dostać z metalowych korków , bo w końcu łatwiej jest siedzieć przed kompem i się napinać.
Zgłoś
Avatar
a................s 2010-04-20, 19:10
oj kurwa, ja grałem i dalej uważam, że to jeden wielki teatr:P
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-04-20, 19:17 5
Uriz napisał/a:


łatwo jest komentować jak się nigdy samemu nie grało w piłkę nożną ? Wątpię abyś wiedział jak to jest dostać z metalowych korków , bo w końcu łatwiej jest siedzieć przed kompem i się napinać.


Grałem w piłkę przez 5 lat w klubie w sekcji trampkarzy, stwierdziłem, że jest to chujowy sport i jest wiele ciekawszych. Widać wśród idiotów panuje przekonanie, że jak ktoś coś krytykuje to nie ma o tym pojęcia.

Dostać z metalowy korków? Ile razy te symulujące cioty dostają z tychże korków i w co? Piszczele (i często kostki) mają chronione ochraniaczami, piętę podobnie, bo korki są usztywnione w tym miejscu? Porównaj to płaczku do piłki ręcznej, koszykówki, o rugby, czy footballu amerykańskim nie zapominając.

Chcesz dalej pokazywać jacy to piłkarzyków gladiatorzy? Czekam, z miłą chęcią zrobię z Ciebie jeszcze większego idiotę.
Zgłoś
Avatar
speeedySC 2010-04-20, 21:24 1
kicolek napisał/a:


Grałem w piłkę przez 5 lat w klubie w sekcji trampkarzy, stwierdziłem, że jest to chujowy sport i jest wiele ciekawszych. Widać wśród idiotów panuje przekonanie, że jak ktoś coś krytykuje to nie ma o tym pojęcia.

Dostać z metalowy korków? Ile razy te symulujące cioty dostają z tychże korków i w co? Piszczele (i często kostki) mają chronione ochraniaczami, piętę podobnie, bo korki są usztywnione w tym miejscu? Porównaj to płaczku do piłki ręcznej, koszykówki, o rugby, czy footballu amerykańskim nie zapominając.

Chcesz dalej pokazywać jacy to piłkarzyków gladiatorzy? Czekam, z miłą chęcią zrobię z Ciebie jeszcze większego idiotę.



Uwielbiam czytać Twoje posty!!
Rzadko się spotyka człowieka ogarniętego tak jak Ty....
SZACUNEK!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie