18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
k................8 2014-03-05, 0:34 2
Pewnie jakaś lewacka tolerancyjna spierdolina to namalowała.
Polska dla Polaków nie dla żydów, pedałów, czarnuchów, arabów, cyganów czy innego chujostwa.

Nie sądziłem, że na sadolu znajdą się osoby popierające kolorową politykę i takim osobom chuj na czoło.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dresimir 2014-03-05, 0:44 5
@TyrionLannister

Czy ty człowieku naprawdę uważasz, że alternatywą dla nazizmu/faszyzmu, czy nacjonalizmu są pedały, ciapaki i inne lewackie scierwa? Czyli wg Twojego toku rozumowania, kto nie nacjonalista ten lewak i ciota ? Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-03-05, 12:37 3
tds1974 napisał/a:

Polak, który próbuje być nazistą lub faszystą, to mniej niż gówno. To gówno gówna. Do tego sraczka.



Doucz się czym jest faszyzm de facto z nazizmem ma on bardzo niewiele cech wspólnych.
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-03-05, 15:13 3
A co wy macie do faszyzmu? Połowa sadola zachowuje się i piszę jak faszysta a w komentach jedziecie jak gnój po kapuście po nich... Obrażacie samych siebie czy co? I popieram Pana wyżej, bo jak widać do sadola dorwały się gimby. Ach te ferie.
Zgłoś
Avatar
qrczaq 2014-03-05, 15:44
Widzę że powoli na Sadolu rozprzestrzenia się mój "ulubiony" polski podział tylko w nieco zmienionej formie. Kiedyś było: "Nie lubisz Tuska? Ty pisiorze!" (ewentualnie w drugą stronę), a teraz na Sadolu jest np.: "Nie lubisz narodowców? Ty lewaku! (ewentualnie w drugą stronę). I pomyśleć że ja naiwnie myślałem że na Sadistic przebywają raczej ludzie wolni od taki płytkich przemyśleń. O naiwności!
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-03-05, 16:15 1
Jesteś zarejestrowany od 2009 roku i nie widziałeś, że ten portal jest dosyć faszystowski? Naprawdę nie wiem co się dzieje. Co drugi temat na sadolu ma charakter faszystowski (rasistowski itp.) a nagle jeden temat na temat czegoś i nagle zlatują tu się lewicowcy... Nie wiem kim trzeba być, żeby być za lewicą i oglądać faszystowskie żarty itp. Naprawdę weźcie się zastanówcie na jakim portalu przebywacie i co za śmieci piszecie. Chcecie to spadajcie na kwejka albo inne gówno i tam siejcie gówniane posty i tematy
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-05, 17:50
Wlepka taka nawołuje do przemocy i jest takim samym gównem jak nazizm. Czym się podniecać?
Zgłoś