18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Może kogoś zainteresuje, jak brzmi rap w innych językach
Albo jak w ogóle brzmi inny słowiański język prócz Polskiego



Są tu tacy artyści jak:
Pono (Polska), Ego (Słowacja), Vova iz Lwowa (Ukraina), Remi (Chorwacja), SAF (Macedonia), Mih (Białoruś), Sharks (Słowenia), Ill Government (Serbia), Sokół (Polska), Wladimir (Czechy), Ligalize (Rosja), Frenkie (Bośnia i Hercegowina), Koff (Słowenia), Cistychov (Słowacja), Komplex (Serbia), XL Deluxe (Ukraina), Orion (Czechy), Spens (Bułgaria), Bazyl (Białoruś), Berezin (Rosja), Martina (Polska)

Moim skromnym zdaniem, Pono i Martinę mógłby zastąpić ktoś inny, ale w końcu chodzi tu o Słowiańskie Korzenie, więc luzik
Zgłoś
Avatar
thez 2013-05-24, 19:22 1
P(r)OLAND napisał/a:

Mam nieprzyjemność jeździć do naszych braci, przyjemnością nazwać tego nie można.
Czesi nie znoszą Polaków, na dodatek to głupie chuje.
Pamiętam jak następnego dnia po naszej przegranej (Polska-Czechy na Euro)jechałem na rozładunek do Mlady Boleslav, tępe jebane zjeby chodziły tak dumne, aby pizgać po mordach.
Na Słowacji dużo Rumunów, trzeba uważać, najlepiej duże, oświetlone parkingi.



Nie pomyliłeś Rumunów z romami?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-24, 19:29 3
@up
Nazywaj RZECZY po imieniu! Zwykłe cygańskie gówno.

Parezjasta napisał/a:

Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby jebać od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.



Zgadzam się, Czesi to skurwysyny jakich mało.
Mieszkam 30 km od granicy czeskiej i i 40 od słowackiej więc mam do czynienia często z jednymi jak i drugimi.
Czech Polaka nie trawi za to Słowak znowu odwrotnie
Jebać pepików! Te kurwy jako jedne z nielicznych dały dupy Adolfowi.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-05-24, 19:51
Złota łopata się należy, jarałem się tym w gimbazie.
Zgłoś
Avatar
Chrząszcz 2013-05-24, 19:54 1
Bardzo fajna inicjatywa, jednak zapomnieli o od niedawna wschodzącym polskim królu rapu.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-24, 20:03 1
Wiecie co jest dobre w tym? ze niby nie rozumiem a rozumiem, niby rozumiem a nie rozumiem co tam nawijaja
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2013-05-24, 20:29 2
jesli Ruski to tylko to i komentarz z ktorym sie zgadzam na tube "I don't understand anything but i'm 100% sure it's pure dopeness", wpada w ucho:D
Zgłoś
Avatar
Digidongus 2013-05-24, 20:49 2
To jest lepsze
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-24, 21:07
z3r0c00l1337 napisał/a:

jesli Ruski to tylko to i komentarz z ktorym sie zgadzam na tube "I don't understand anything but i'm 100% sure it's pure dopeness", wpada w ucho:D


Dasz linka?
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-05-24, 21:26
Jak Sokół wjechał to aż ciary przechodzą
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2013-05-24, 21:58
Wszystkie oprócz Czarnogóry. Straight Slavic Flavour. Pozdrawiam i spierdalam napić się wódki.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-05-24, 22:18
Do ukrainy Lwow jest Polski,jak chca dobrych stosonkow z Polska to niech odadza tereny w ktorych wiekszosc ludnosci byla Polska przez ich rzeziami i przepedzami.Wtedy mozemy sie pogodzic z czystym sumieniem.
Zgłoś
Avatar
Razr 2013-05-24, 22:44 2
A gdzie Rytmus! Props za materiał, zajebista sprawa
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2013-05-24, 22:45
SZAJBAAA - SHOOM - Едем w tube
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-25, 0:19 1
SZAJBAAA napisał/a:

Słowianie powinni się zjednoczyć (pomijam ruskich) i wpierdolić tym na lewo i na prawo



zjednoczyli sie.. na jakies 60 lat pod nazwą układu warszawskiego i gówno z tego było
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-05-25, 3:02 1
SZAJBAAA napisał/a:

Jebać pepików! Te kurwy jako jedne z nielicznych dały dupy Adolfowi.



Jeśli w Twojej wypowiedzi "pepik"=Czech, to jesteś mocno niedouczony, bo akurat Czesi, z prezydentem Beneszem na czele, nigdy nie stali za Hitlerem (polecam film "Obsługiwałem Angielskiego Króla). W przeciwieństwie do Słowaków, którzy tłumnie wstępowali do Wehrmachtu i razem z nimi zaatakowali Polskę (w przeciwieństwie do Czechów, którzy zostali przez nas zaatakowani w 1938, kiedy Hitler wywierał na nich szereg nacisków). No i Pierwsza Republika Słowacka z ks. Tiso na czele była idealnym przykładem hitlerowskiego marionetkowego państwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie