18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Może kogoś zainteresuje, jak brzmi rap w innych językach
Albo jak w ogóle brzmi inny słowiański język prócz Polskiego



Są tu tacy artyści jak:
Pono (Polska), Ego (Słowacja), Vova iz Lwowa (Ukraina), Remi (Chorwacja), SAF (Macedonia), Mih (Białoruś), Sharks (Słowenia), Ill Government (Serbia), Sokół (Polska), Wladimir (Czechy), Ligalize (Rosja), Frenkie (Bośnia i Hercegowina), Koff (Słowenia), Cistychov (Słowacja), Komplex (Serbia), XL Deluxe (Ukraina), Orion (Czechy), Spens (Bułgaria), Bazyl (Białoruś), Berezin (Rosja), Martina (Polska)

Moim skromnym zdaniem, Pono i Martinę mógłby zastąpić ktoś inny, ale w końcu chodzi tu o Słowiańskie Korzenie, więc luzik
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-05-24, 18:23
No dobre
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-05-24, 18:32 3
stare ale jare pozdro dla każdej słowiańskiej duszy !!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-24, 18:35 36
Słowianie powinni się zjednoczyć (pomijam ruskich) i wpierdolić tym na lewo i na prawo
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-24, 18:41 1
Kiedy ja tego słuchałem...piwo
Zgłoś
Avatar
camson 2013-05-24, 18:43 16
PortgasD.Ace napisał/a:


Moim skromnym zdaniem, Pono i Martinę mógłby zastąpić ktoś inny, ale w końcu chodzi tu o Słowiańskie Korzenie, więc luzik



Słuchasz rapu i mówisz, że Pono nie nadaje się by reprezentować Polską rap scenę? W takim razie nie chcę wiedzieć czego słuchasz skoro nie szanujesz jednego z jego prekursorów.
Zgłoś
Avatar
Parezjasta 2013-05-24, 18:48 4
Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby jebać od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-05-24, 18:51 4
słowianie są stworzeni do chlania a nie do śpiewania
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2013-05-24, 18:52 13
Parezjasta napisał/a:

Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby jebać od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.



Temat o słowiańskim rapie, a ty o pedałach prawisz
Zgłoś
Avatar
Jehowy_Dzieciak 2013-05-24, 18:56
Masz słowiański rap, nie radzę lekceważyć nas!
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-24, 19:00 8
Jak nie słucham rapu od czasów ogólniaka to ten kawałek mi wpadł w ucho.. fajnie by było widzieć wielką Unię Słowiańską
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-05-24, 19:08 2
Mam nieprzyjemność jeździć do naszych braci, przyjemnością nazwać tego nie można.
Czesi nie znoszą Polaków, na dodatek to głupie chuje.
Pamiętam jak następnego dnia po naszej przegranej (Polska-Czechy na Euro)jechałem na rozładunek do Mlady Boleslav, tępe jebane zjeby chodziły tak dumne, aby pizgać po mordach.
Na Słowacji dużo Rumunów, trzeba uważać, najlepiej duże, oświetlone parkingi.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-24, 19:10 1
Cytat:

Słowianie, nie Słowianie, Ruscy nie Ruscy. Ludzie powinni się zjednoczyć. Wszyscy. Polityka dzieli, a nie narodowość, po to ona jest. Gdyby ludzie się zjednoczyli nikt by nawet muchy nie skrzywdził, a darmozjady z telewizji musieliby jebać od poniedziałku do soboty podcierając dupy starcom za granicą. Swoją drogą, pedałów wykluczam... po prostu mój umysł tego nie przyjmuje- sory. Róbcie w domu co chcecie, ale bez promocji. Dziekuję.



Hahaha, zjednoczcie się, świat bez wojen )
:idzpanwchuj:

P.S po Słowacku też mówią "skurwysyny"

P.S2- kurwa... Słoweńsku*
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-05-24, 19:10 1
Ogólnie nie lubię tego typu "muzyki"... ale daję piwo bo idea takiej kolaboracji Słowian jest ciekawa.
Zgłoś
Avatar
krzysztof_jerzyna 2013-05-24, 19:12
stary dobry kawaleczek piwo za przypomnienie mi go
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie