18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Raper
ASAKKU • 2013-06-02, 12:27
Raper:
"Zabijam kapusiów pierdolonych!!! Przypierdalam dziwkom!!!
Jaram blanty ziooom!!! Rucham laski!!!"
.
.
.
Raper otrzymuje nagrodę:
"Najpierw chciałbym podziękować Bogu..."
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-06-03, 8:12
Kontestacja jest dobra na wakacjach. W rzeczywistości jest tak (telefon na którejś z płyt Staszewskiego):
- Czy jest DJ Killer?
- Pawełek wyszedł z pieskiem. Będzie za 15 minut.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-06-03, 11:36
RymOwator napisał/a:

Nie każdy o tym śpiewa tak jak nie każdy wali sucharami..



Raper nie śpiewa tylko mówi, a jedyną namiastką muzyki jest tam zazwyczaj zapętlone kilkanaście sekund tzw. beatu.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-06-03, 11:53 5
W moim mniemaniu hiphop czy rap to pedalstwo (nawet nazwa murzyńska). Cały sukces tego badziewia polega na tym, że każdy upośledzony muzycznie w pięć minut zrobi ctrl+C ctrl+v, wpisze parę nutek w sekwencer i zrymuje do mikrofonu, że chłopaki na ławce fajne są. Nawet bym to tolerował (bo to w końcu jakaś twórczość), gdyby nie fakt, że rap zabija muzykę. Młodzi zamiast kupić jakiegoś rzęcha i piłować w garażu proste riffy aż dach podskakuje, siadają przed komputerkiem i miksują coś co już było. To jak zjadanie własnej kupy. A choćby 3 chwytów na gitarze się nauczyć albo walić w bębny to za trudne, muzycy kwa ich mać.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-06-03, 13:01
raskolnikov74 napisał/a:

Muzycy kwa ich mać.



Jacy muzycy, przecież oni nie maja pojęcia o muzyce. Dla mnie koleś który stoi za konsoletą albo klei sobie kwadraciki w kompie to co najwyżej obsługa techniczna.

Zweryfikować to można stawiając takiego z muzykami na żywo (np. podczas improwizacji w klubie jazz-owym) i wystarczy złamać rytm albo zagrać coś innego niż na 2 lub 4 i gościa nie ma No chyba, że przygotuje odpowiednie oprogramowanie ale wtedy to już nie improwizacja
Zgłoś
Avatar
alHasziszi 2013-06-03, 13:08 2
co wy wiecie o rapie skoro 80% sadoli to jebani metalowcy
a jak juz sluchaja rapu to nie tego co trzeba
Zgłoś
Avatar
Buffalo_Bill 2013-06-03, 19:36
byłoby piwo ale istnieje też dobry rap. Więc dzisiejszy kufel leci do @pawu95
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-04, 8:11 1
@up wszyscy napinacze

Wy jesteście jacyś kurwa niedorozwinięci!!! To jest kurwa dowcip imbecyle!!! Jakbym chciał pocisnąć na rap, to inaczej bym to zrobił...
Zresztą kurwa mimo, że na muzyce "szarpanej" się wychowałem, to też słuchałem później i techno (kiedyś nie było tylu "gatunków"), rapu i kurwa żyję. Obecnie wali mnie to czy ktoś jest fanem hip-hopu czy metalu bo jak dobra muza, to o co cho???

A najbardziej mnie bawią ci wielcy kurwa hip-hopowcy, którzy najeżdżają np: na Liroya... Dlaczego???
Bo chuj mnie obchodzi czy on jest fajny czy nie, ale jako chyba jeden z pierwszych polskich wykonawców hip-hopowych robił po prostu dobrą muzę jak na tamte czasy i trochę minęło czasu zanim do tych biednych chłopców z bloku dotarło, że nie wystarczy w każdej zwrotce jebnąć tekstem "CHWDP" pod akompaniament rozjebanej Frani...
Zgłoś