18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ademicus 2012-09-06, 20:35
Kto założy konto żeby zbiórkę kasy zrobić na niego?
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-09-06, 20:36
I taki pójdzie na wybory
Zgłoś
Avatar
mario7778 2012-09-06, 20:46
Bugini napisał/a:

@2up ty podjeżdżasz cygańskim berłem, możesz gardzić tą muzyką ale nie obrażaj klasyki gamoniu



dzieciaku!!! jak ja tej klasyki sluchalem to ty na muchy ;ptapty; wolales!!! 5 latek miales wtedy i mama ci fasolki puszczala szczylu takze nie wyjezdzaj mi tu takimi tekstami!!!
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-06, 20:50 2
Widzisz dzieciak jestem a klasykę potrafię uszanować, dodaj więcej wykrzykników będziesz bardziej przekonujący
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-09-07, 0:28
Magig żyje!!! [*]
Czekam na nowy album naszego polskiego Ikara.
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2012-09-07, 0:32
W tym miejscu chciałbym pozdrowić szczecińskiego 2paca. Zorientowani wiedzą o co chodzi
Zgłoś
Avatar
bullett 2012-09-07, 1:17
[...] Mam pierdoloną schizofrenię, zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie [...]
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2012-09-07, 1:36
Byłem ostatnio w Wawie pozwiedzać i na dworcu przy stacji Wilanów spotkałem tego samego żula i wkręcał mnie, że jest znanym aktorem i jutro będzie grał w Trudnych sprawach O tym, że podobno jest znany w całej Warszawie to nie muszę wspominać
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-09-07, 13:48
@Bugini
Za to poczucia humoru to ty nie posiadasz. Typowy łysol ze stadionu, który za żart z jego klubu potrafi zabić.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-07, 18:01
@up sądzisz, że przez net napinają się jedynie łyse koksy? Równie dobrze mogę być pryszczatym studencikiem w pinglach, porównanie jednego z moich ulubionych składów do jęczącego menela wykracza poza granice mojego poczucia humoru niestety
Zgłoś
Avatar
Alwaro 2012-09-08, 3:15
Dzawor napisał/a:

Byłem ostatnio w Wawie pozwiedzać i na dworcu przy stacji Wilanów spotkałem tego samego żula i wkręcał mnie, że jest znanym aktorem i jutro będzie grał w Trudnych sprawach O tym, że podobno jest znany w całej Warszawie to nie muszę wspominać



nam to samo mówil na dodatek opowiadał jak na planie zakościelny przerzucił go przez ramię i go żebra tydzień bolały

a o tym, że go siostra chciała do "Czubków" zamknąć mówił?
Zgłoś