18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2021-06-26, 23:22 4
Gość jest tak męczący swoim nudnym i przeciągłym sposobem mówienia, że szkoda na to czasu.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2021-06-27, 0:18 5
pierdolisz, chłop opowiada w sposób nienachalny i obiektywny, ja tam lubię jego sposób narracji bez zbędnych wodotrysków i sztucznego spuszczania się
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-06-27, 9:42 5
Momonti napisał/a:

pierdolisz, chłop opowiada w sposób nienachalny i obiektywny, ja tam lubię jego sposób narracji bez zbędnych wodotrysków i sztucznego spuszczania się



Nienachalny? Zero płynności, mówi tak jakby teraz dopiero czytał to co chciał przedstawić bez żadnego przygotowania, 13minut materiału, który mógł trwać 5,możesz mu nawet obciągać, ale chujowo przygotowanego materiału nic nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2021-06-27, 14:40 4
@up rozumiem że w twoich kręgach obciąganie to oznaka aprobaty dla czyichś działań, ale uwierz, nie wszędzie tak jest. Jeśli filmy autora ci nie leżą to ich nie oglądaj jebany masochisto.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-06-27, 16:08 2
Momonti napisał/a:

@up rozumiem że w twoich kręgach obciąganie to oznaka aprobaty dla czyichś działań, ale uwierz, nie wszędzie tak jest. Jeśli filmy autora ci nie leżą to ich nie oglądaj jebany masochisto.



Wyłączyłem po 3 minutach, bo wolałbym poszukać tego raportu i go przeczytać, niż tracić 13m życia na to męczenie, jak ktoś chce coś recenzować to niech się przygotuje a nie kurwa szuka w tekście i wtedy myśli co powiedzieć, po to jest opcja komentowania żeby można było ocenić czy coś jest chujowe lub nie. A ty brandzluj się dalej takim gównem.
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2021-07-03, 14:42 1
tez uwazam ze pierdoli, nie da sie go sluchac !
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-08-11, 3:37
Sam kiedyś dostawałem kurwicy, jak słuchałem Gortiego. Dzisiaj z niecierpliwością czekam na każdy jego nowy film. Zauważam duże postępy w przygotowanych przez niego materiałach.
Mój przyjaciel, gdy go poznałem te naście lat temu, też mnie wkurwiał swoim sposobem mówienia, jakby miał ciasto w gębie, ale obowiązek szkolny skazywał mnie na uczęszczanie z nim do tej samej klasy i z czasem zupełnie przestało mi przeszkadzać to, w jaki sposób memła słowa. Jest inteligentny, zabawny i zawsze pomocny. Ze świecą takich szukać.
Nie każdy ma taki piękny i radiowy głos jak ja, ale to wcale nie oznacza, że nie powinien się odzywać.
Jeśli ma coś ciekawego do powiedzenia, to polecam trochę cierpliwości, a Gorti na pewno jest osobą, która mówi (czy tam czyta) interesujące rzeczy i zawsze jest obiektywny, co dzisiaj jest w sumie rzadkością.
Polecam "zasubskrybowanie kanału w oczekiwaniu na kolejne odcinki Kosmicznych Opowieści".
Zgłoś