18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Rasistka w tramwaju
bingo100 • 2011-11-28, 22:55


Trochę się nam na początku dostało, ale generalnie dobrze gada...
Tyle tego cholerstwa po Anglii chodzi, że
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-11-29, 10:22 2
KaweX napisał/a:

Anglicy sobie na to pozwolili

u nas w Polsce nigdy nie bedzie murzynów, bo u nas nie mają życia No chyba że w nocy by sobie chodzili


U nas ich nie będzie, bo to chujowy i biedny kraj.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-11-29, 11:15
Dobor tagow troche rozpierdala. anglia, tramwaj, rasistka, rasizm, a na samiuskim koncu radosne "czarnuchy"
Zgłoś
Avatar
maniek222 2011-11-29, 11:19
<quote> U nas ich nie będzie, bo to chujowy i biedny kraj. </quote>
Kraj zajebisty tylko ludzie kurwy... I nie przyjeżdżają bo jeszcze nie wiedzą gdzie leży.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2011-11-29, 11:23
Nie wiem czy ktos pisal, ale nie taka zla ta rasistka
I ten akcent
Zgłoś
Avatar
Candem 2011-11-29, 11:58
Otoz, juz w polsce jest tego chujstwa wiecej niz myslicie, swoja droga fajna dupa.
Ucze sie na politechnice i blackskiny sa wszedzie!
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2011-11-29, 12:07
irish napisał/a:



po srałwi nie szałwi, specjalisto od narkotyków. jebnij sie w łeb a nie pierdolisz tu farmazony



Chodzi mi o coś co w Anglii nazywa się "Salvia Divinorum". Można dostać to w specjalnym sklepie. Zależnie od mocy podzielone jest na levele. Nie jestem specjalistom od dragów, znam to z autopsji. Często moi znajomi palą to na imprezach i stąd wiem jak to działa. Sam już nie eksperymentuję ale za starych dobrych czasów pankowych próbowało się wszystkiego. A i dziękuję za celną, górnolotnie napisaną, streszczoną w krótkich słowach ripostę. I niech Moc będzie z nami i obroni nas przed takimi inteligentami.
Zgłoś
Avatar
RHGM 2011-11-29, 12:33
Bez przesadyzmu, rebiata. Czlek jest czlek, nawet ten najgorszy gatunkowo.

I tak a propos tego pięknego Zjednoczonego Królestwa. Angielska logika mnie zdumiewa: "Bylim takie wielkie, 25% świata nasze było, serio. Mielim my Indie, mielim my u Afryki dużo ziem, mielim my i w Ameryce wszelakość i nawet w Oceanii! Wszystko to nawet teraz Brytole, zjednoczona Korona, jestemy potężne!" vs. "A uciekaj mnie panie czarnuszku, tośty nie Angielczyk. Anglia jest Anglia, prowincja na wyspie średniej wielkości, reszta uciekać."
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2011-11-29, 12:40
Ma fuksa że nikt jej nie wpierdolił jak tyle bambusów tam było
Zgłoś
Avatar
CrashDW 2011-11-29, 13:13
Leouch napisał/a:


ale kazdy artysta to pedal


wypraszam sobie, studiuję na uczelni artystycznej i możesz mi pozazdrościć tych dupeczek, które musimy rysować na zajęciach
pozują nago of cours
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-29, 13:26 1
CrashDW napisał/a:

studiuję na uczelni artystycznej


Przeczytałem autystycznej
Zgłoś
Avatar
Zazul69 2011-11-29, 13:40
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10725436,_Pelno_tu_pier____Po...

Sorry za link z tak żałosnego źródła, ale to tam szczegół. Bo to ciekawy news, mimo że babsko tępę, to jednak aresztowanie kogoś za wyrażenie swojego zdania wydaje mi się dość znaczące. Tyle jeśli idzie o wolność słowa
Zgłoś
Avatar
Stabilq 2011-11-29, 14:07
jakby w Polsce było tyle kolorowych co na wyspach to każdy z was by tak gadał, więc nie wiem czemu na nią tak jedziecie...

przyjedzie murzyn z afryki i zabiera robotę anglikom bo dla niego 5 funtów na godzinę to szczyt szczytów
Zgłoś
Avatar
geza1927 2011-11-29, 14:16
Kto by się nie wkurwił, żeby na ulicach więcej obcokrajowców niż swoich chodziło, a to że się najebała i chojraczy z dzieckiem to już inna sprawa..
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-29, 14:54
Polacy do Polski bo nie ma kurwa komu na emerytury robić.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-29, 14:56
Oszczerca napisał/a:

Polacy do Polski bo nie ma kurwa komu na emerytury robić.



Płaci się całe życie na swoją emkę(odprowadzając legalnie składki). To, że urzędnicy przekurwili to inna sprawa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie