18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
rasistowskie obelgi
teken • 2012-02-11, 13:17
Guerlain przed sądem - dyktator mody odpowie za rasistowskie obelgi

Rusza głośny proces w świecie paryskiej mody. Prawnuk założyciela Guerlain - najsłynniejszej i najstarszej paryskiej firmy produkującej luksusowe perfumy i kosmetyki - jest sądzony za obelgi rasowe.

Promując nowe perfumy "Samsara", 73-letni Jean-Paul Guerlain oświadczył w wywiadzie dla francuskiej telewizji publicznej, że "pracował nad nimi ciężko dzień i noc jak Murzyn"
Po czym dodał, że być może źle się wyraził, bo nie wie, czy "Murzyni kiedykolwiek pracowali tak ciężko"


Ja tam gościa już lubię
całość
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 13:22
teken, nie wiem co się z Tobą stało, avek, podpis, kiedyś taki nie byłeś, to tak na wstęp. Nie lubimy jak ktoś iks de stosuje.Zedytuj i usuń to, oraz nie stosuj nigdzie na tej stronie w przyszłości.

sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm
Zgłoś
Avatar
teken 2012-02-11, 13:26 1
niech ci będzie
A poniaki to wpływ "Magii przyjaźni"
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-11, 13:26 1
Wkurwiają mnie te bambusy. Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak". Widzieliście żeby jakiś Polak się o to pluł? Wielce obrażalscy się kurwa znaleźli.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 13:32
teken napisał/a:

A poniaki to wpływ "Magii przyjaźni"



Opowiesz coś więcej o tej przyjaźni?
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-02-11, 13:52 10
BongMan napisał/a:

Wkurwiają mnie te bambusy. Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak". Widzieliście żeby jakiś Polak się o to pluł? Wielce obrażalscy się kurwa znaleźli.



Bo zazdroszczą. Nikt inny nie wypije tyle co Polak
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-11, 16:30
a co biały pedał wie o czarnych pedałach?
Zgłoś
Avatar
kicimus 2012-02-11, 18:35
Kamm napisał/a:



Bo zazdroszczą. Nikt inny nie wypije tyle co Polak


jedyny godny zawodnik to rusek
Zgłoś
Avatar
chrom 2012-02-11, 18:37
@up Ukraińcy też ponoć niczego sobie
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-02-11, 18:55 8
Ukraińcy to cioty chuja wypiją i na każdy kroku powtarzają że bandera to ich bohater narodowy. Nienawidzę ukrainy tzn, polskich zbuntowanych chłopów
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-02-11, 19:16 1
Pojebane czasy - pedałom i bambusom w ryj dać nie można.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-02-11, 19:22
Jebać rasistów!!
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-02-11, 19:45 1
BongMan napisał/a:

Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak".


A to akurat jest w miarę pozytywne określenie. Mówi się "Pijany jak Polak" na kogoś, kto ile by w siebie nie wlał, w razie konieczności reaguje jakby był trzeźwy. A wzięło się jeszcze z czasów służby polaków u Napoleona.
A pana projektanta popieram Jego zdanie to żaden rasizm, rzucać gnojem należy w skretyniałych lewackich zwolenników multi-kulti
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-02-11, 20:06
Ta skrzywiona poprawność polityczna jest straszna...

P.S.
Niеbieski napisał/a:


sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm


O co chodzi z tym tematem? Tych punktów przy akceptacji regulaminu nie było... do tego niektóre są absurdalne, a nawet żałosne. Mamy się do nich stosować czy jak?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 20:07
Carol napisał/a:

O co chodzi z tym tematem? Tych punktów przy akceptacji regulaminu nie było... do tego niektóre są absurdalne, a nawet żałosne. Mamy się do nich stosować czy jak?



Ano tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie