18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Adek1507 2014-04-28, 2:33 5
@chmurek22

Ale ty fajny jesteś... Koleś zarabia w miesiąc tyle, ile ty nie zobaczysz przez całe swoje życie. Odróżnij jeden z drugim, że jest czarnuch i murzyn. Czarnuch kradnie, udaję gangstera, nosi gacie, gdzie krok sięga kostek itp. Will Smith, Danzel Washington, Morgan Freeman, można tak wymieniać. To są ludzie. A czarnuch, będzie czarnuchem. Bardziej gardzę takim kimś jak ty, niż czarnuchem.

W profilu masz rocznik 92. Szczerze w to wątpię. Chyba, że jesteś nieco upośledzony, ryży, gruby, albo po prostu żałosny. Przyjęło się, że murzyn zły? piwka będą jak coś na murzyna napiszę? Weź wejdź w swój profil i go usuń.

PS: ty, ci itp. celowo pisane z małej litery, bo większy szacunek mam do papieru toaletowego, podcierając tyłek niż do ciebie.
Zgłoś
Avatar
MeHow89 2014-04-28, 3:06
@ Szalony_Mleczarz Jak nie kradnie? To był mój banan, tylko mi spadł! Do tego rzucił skórke, żeby przeciwnik sie na niej poślizną, czyli odpierdala jak małpa. Czy gwałci to nie wiem, ale tam na jednej połowie pola chodowałem kurczaki, a na drugiej posadziłem arbuzy i jak widać na filmiku... ani kurczaków ani arbuzów... do tego mój ostatni banan a jak tak bardzo potrzebowałem wtedy potasu...
Zgłoś
Avatar
xxsaszaxx 2014-04-28, 3:07
Lepsza jakość
Zgłoś
Avatar
MeHow89 2014-04-28, 4:52
Proszę nie obrażać małp.
Zgłoś
Avatar
Xixero 2014-04-28, 8:06
Spinacie sie jakby tam wasza matka była, rzucili banana, ten go zjadł - jest z czego się pośmiać. Scrollować dalej, teraz filmik poszedł w niepamięć a ciśniecie się miedzy sobą. Na jaw wychodzi natura "polaczka"
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-04-28, 9:45
Od kiedy Alves jest czarny?

Zwykły normalny brazylijec, niczym nie różni się od przeciętnych hiszpanów o wyglądzie brudnych cyganów, dlatego ogromnie śmieszy mnie ta akcja kibiców
Zgłoś
Avatar
TumekPręt 2014-04-28, 14:53
Kurwa tępe chuje to Brazylijczyk a nie murzyn, może czasem zachowuje się źle ale rzucaniem w niego bananami to przesada.

Mogli użyć ziaren kawy, bardziej by pasowało.
Zgłoś
Avatar
t................n 2014-04-28, 15:07
@Szalony_Mleczarz

wystarczy, że gra w Farselonie
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-04-28, 15:51
Jaki kurwa murzyn, toż to latynos do chuja

tera powinni rzucać otrute banany
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2014-04-28, 17:09
Gdzie lamenty i pałcze ciot że kibice to bydło i trzoda? Jak by filmik był z Polski to już by cioty płakały że gazem ich, spałować, do więzienia... (patrz. materiał z raca i gazem).
Zgłoś
Avatar
piotrek_WRO 2014-04-28, 19:44
Kolejnego na jego miejscu już bym nie jadł, raz pykło to w kolejnym będzie coś na błyskawiczne przeczyszczenie.
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2014-04-28, 20:11 1
Drodzy Sadole może i może i rzucanie bananami w czarnych na boisku jest chamskie rasistowskie i poniżające ale kurwa śmieszne
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-04-28, 23:54 1
ciekawe czy następnym razem poradzi sobie tak łatwo z arbuzem
Zgłoś
Avatar
DiVi88 2014-04-29, 22:47
Pierdolicie tam... że czarny..... besztacie go, bo ma większego chuja niż wy i to zwykła zazdrość, że macie małe korniszonki!
Zgłoś