18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BongMan 2012-12-11, 17:12 112
Wszyscy mają prawo być traktowani równo... Rzecz względna. Jak ktoś obcy jest u ciebie w domu, to ma takie same prawa w tym domu jak ty? Może się położyć na twoim łóżku, w twojej pościeli? Może siąść przed twoim komputerem i położyć giry na biurku? Może się kąpać w twojej wannie czy pod twoim prysznicem? Może używać twojego ręcznika, twojej maszynki do golenia, twojej szczoteczki do zębów? Nie sądzę. Ta sama sytuacja jest z czarnymi. W Europie są oni tylko gośćmi, więc nie powinni mieć takich praw jak Europejczycy. Mało tego - powinni szanować tutejsze prawa, zamiast wprowadzać na siłę swoje. A jak nie pasi to wypierdalać. Tak powinno być. A jak jest? Zmienia się prawa i obyczaje w Europie po to żeby dostosować je do przyjezdnych murzynów. Czy to jest kurwa normalne? To tak jakbym wszedł do twojego domu, nasrał ci na dywan i powiedział, że mam prawo srać na twój dywan, bo u mnie w domu się tak robi.
Zgłoś
Avatar
gnom11 2012-12-11, 18:00 12
ohoho- dzisiaj BongMan w wariancie: ''nerwusek''
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-11, 19:39
Nie tylko nerwuseka ale tez z deczka jebany naziol
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-11, 20:17 1
Ja nie jestem rasistą, toleruję ciemnoskórych ludzi na poziomie ale te zwierzęta zachowujące się jak małpy w zoo powinny być wywożone do komory gazowej.
Zgłoś
Avatar
Zachlaj_Von_Burbon 2012-12-11, 20:18 1
BongMan, masz dziś... r... ra... racucha, niech stracę... bo potwierdzić twego rozumowania z grzeczności do sadistica nie zamierzam

a muslimów mamy swoich od setek lat, Tatarów na Podlasiu. i to są Polako-Tatarzy, sami se ich chowaliśmy i wychowaliśmy. Jak było z koszernym i halal mięsem wielkie wycie "ajwaj!" na cały świat to nasze Tatary rzekły że jako Polacy prawo respektować będą.

i wiem że o coś takiego ci chodziło
Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-12-11, 20:45 1
bongam, bardzo dobrze napisales ale nalezy dodac ze dotyczy to rowniez ZYDOW. Oni tez sa goscmi i maja takie sama prawo do zycia ale jak im cos nie pasuje to do sojego pieknego jeruzalem wypierdalac. Ogolnie za swoja wypowiedz masz odemnie piwo tylko szkoda ze zydzi sa ci tak bliscy
Zgłoś
Avatar
303 2012-12-11, 20:46 1
Z BongManem nie można się nie zgodzić, chyba wolicie to co mają angole, francuzi, cała skandynawia, czyli rządy turbanów, grupa przyjezdnych która jedynie co robi to się mnoży jak szczury i pobiera zasiłki zakazuje świątecznych dekoracji, wizyty mikołaja w przedszkolu, i innych rzeczy które w europie są praktykowane od setek lat, a tu grupka analfabetów i gwałcicieli kóz w ciągu niecałego ćwierćwiecza przerabia europę na kalifat europejski.

Scroluje sobie w dół i taki temat widzę:
Muzułmanie w Szwajcarii chcą zmiany flagi

Całe szczęście że w PL nie ma takiego socjalu
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-12-11, 20:59
nie zapominajcie o ciapatych
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-12-11, 21:04
Tak, napierdolcie na Bongmana bo to modne. Muszę was zmartwić, wkurwyliard piw za przysrywanie się do niego był jakieś pół roku temu. Teraz jakieś 20 czy 30 maks. A mówi dobrze i w pełni się z tym zgadzam. Ale nieważne jest to co bydlęta tu robią, ważne jest co za kurwy nami rządzą. No pytam się do chuja, jaki cwel jeden z drugim portugalczyk czy inny francuz ma cel żeby robić jeszcze większy burdel niż jest? To są prawdziwi anarchiści- burzą i niszczą wszystko za pomocą brudasów. Dzieciaki z antify zakładające kominiarki to jebane przedszkole przy nich.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-11, 21:07
@up
teraz za pierdolenie o Bongmanie sa nagrody
Zgłoś
Avatar
Zachlaj_Von_Burbon 2012-12-11, 21:15
Gszysztow napisał/a:

Tak, napierdolcie na Bongmana bo to modne



nie powiedziałem że BongMan racji nie ma, tylko że nie potwierdzę tego że ją ma... czytaj chłopie ze zrozumieniem... i nie z tego względu że BongMan to tutejszy chłopiec do bicia jeno z tego względu że go nie trawie, koniec
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2012-12-11, 21:28
Ale o co kaman?
To żaden niezamierzony rasizm, Zwykłe ogłoszenia dane przez normalnych ludzi.
Wkurza mnie takie cukrowanie. Bułkę w bibułkę a chuja do łapy.
Sam nie jestem rasistą, wręcz przeciwnie. Staram się o adopcję małego murzynka, mam nadzieję że do Sierpnia się uda, bo w ogrodzie już mu zrobiłem plac zabaw - zasadziłem bawełnę.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-12-11, 21:36
Kurwa BongMan, równy chłop z Ciebie !
Zgłoś
Avatar
obrzutw 2012-12-11, 21:44 1
Rasizm jest formą tchórzostwa, objawem słabości charakteru. Nigdy nie będę bał się, że arab, czarny, żółty czy siny zabierze mi pracę, żonę czy chuj wie co jeszcze.
Znam swoją wartość, jak coś robię to się przykładam, pracuję z determinacją. Jestem reprezentantem naprawdę przyzwoitej rasy, jestem dumny z mojego narodu, cieszę się, że mieszkam w Szczecinie, kocham moją rodzinę. To wszystko sprawia, że bez problemu mogę pozwolić sobie na szacunek do innych ras, wyznań i kultur.
Gwoli ścisłości - nie mam szacunku do lenistwa, ssania socjalu, gardzę kradzieżą etc. Często widuję tutaj filmiki, które przedstawiają przedstawicieli innych ras, którzy ewidentnie kultywują wspomniane wartości - nie mam szacunku dla takich postaw. Zwracam uwagę jednak na to, że jest naprawdę dużo filmików z Polakami jak się kopią po łbach, kradną, plują na nauczycieli czy szczają na starszą osobę. To nie sprawia, że wstydzę się być Polakiem, czy białym człowiekiem, tak samo filmiki z czarnymi nie są uzasadnieniem do nienawiści.
Obciąć socjal (becikowe w pierwszej kolejności), otwierać obozy pracy i ładować tam złodziei. Imigracja leniwych skończy się naprawdę szybko (rada bardziej dla Niemiec, bo w Polsce znaczącej imigracji nie ma).

Walczyć trzeba z postawami, od ras i wyznań się trzeba odpierdolić. Kto ma rozsądek, ten widzi - różnice między ludźmi to nie problem, to natura rzeczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie