18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
M_A 2022-10-04, 6:31 19
Lata doświadczenia, nawet na koniec wzięła od tyłu.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-10-04, 6:50 9
Co ona myślała, że on się zmieści?
Zgłoś
Avatar
konrad_w 2022-10-04, 7:01 25
Torbę to już mogła zostawić
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-10-04, 7:06 5
Nie chciała na front, czy chciała do dupy?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-04, 7:43 6
Jak bym tam mieszkał to zrobił bym to samo.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2022-10-04, 8:08 17
Ale jednak na pałe tego nie zrobiłą -- mogła położyć się w poprzek a następnie kilka minut leżeć przeciętą na pół i czekać na śmierć a położyła się równolegle i myślę że ostatnie co poczułą to zimno na dupie od koła pociągu/ metra
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-10-04, 8:38 5
I wjechał pociąg do tunelu babci.
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-10-04, 8:54 13
szybko i skutecznie. W PL to by się nie udało bo PKP by się wykoleił i opóźnił 3 godziny
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-10-04, 10:20 10
Pełna profeska - pozycja na torach, wyczucie czasu, nawet odwróciła się tyłem żeby w stresie czegoś nie odjebać na widok pociągu. Nie jeden młody mógłby się od nie uczyć
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-10-04, 10:39 50
Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe skurwysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. Cwele jebane. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen
Zgłoś
Avatar
ratford 2022-10-04, 11:09 65
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe skurwysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. Cwele jebane. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



to jest sadol a nie kółko wzajemnej adoracji, weź maść na ból dupy, jej już nie pomoże
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-10-04, 11:13 17
panar3 napisał/a:

Tragiczne jest to, że żaden z was nie pomyślał jaki mógł być powód tej desperacji. Nie rak, nie wojna, ni e mąż-pijak bo dawno zdechł... Na 99% brak środków zo życia i brak zainteresowania losem matki przez dzieci - roszczeniowe ścierw nowobogackie. Dla mnie to jest bardzo przykre, a komentarze w stylu "od tyłu" czy "tunel babci" to już zwykłe skurwysyństwo. Żaden z was nie dałby rady się zabić w akcie desperacji bo nie macie odwagi, ale zobaczymy jak bieda przyciśnie - a przyciśnie, ale wtedy to jak te ścierwa własne matki sprzedacie, okradniecie itp. Cwele jebane. Proszę Admina o zaniechanie extrakcji tego wpisu - niech hołota raz a dobrze poczyta o sobie. Amen



pomyliłeś portale prawda?
ps. błagam, nie zaglądaj na harda
Zgłoś
Avatar
MsVapore 2022-10-04, 11:18 4
To już jej druga druga próba. Pierwszego pociągu do dziś szukają
Zgłoś
Avatar
OldMann 2022-10-04, 11:52 5
poziom spierdolenia w komentarzach level master
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie