18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rasyja a islamiści
Din • 2014-09-28, 12:31
Mam dziwne uczucie, że typowy użytkownik sadistica ma przeświadczenie, że w Rosji nie godzą się na dawanie dupy muslimom jak na zachodzie. Dziś chciałbym obalić tą tezę. O ile Tatarzy i Baszkirowie z rejonu Wołgi są bezkonfliktowi i zasymilowani z lokalną ludnością, to Czeczeni emigrujący do dużych miast jak St. Petersburg lub Moskwy są bardzo agresywni i nawet nie myślą o asymilacji. Są kiepsko wykształceni, przez co głównie łączą się w klany o charakterze kryminalnym. Religijny fanatyzm dodaje im takiego uporu, że nawet ruski OMOH wysiada. A tutaj mamy przykład na filmie, jak grupa Czeczenów siłą perswazji uwalnia aresztowanego swojego.

Dla jasności dodaję wyjaśnienia co dokładnie się dzieje
Kod:
1. OMOH przyjeżdza pod lokalny meczet i aresztował jednego z czeczenów<br> 2. Wszyscy w meczecie wypełzli z budynku i otoczyli pojazd którym przyjechały służby mundurowe uniemożliwiając odjazd.<br> 3. Muzułmanie domagają się oddania ich "brata"<br> 4. OMOH odmawia<br> 5. TAKBIRRR ALLAH AKBAR<br> 6. ???<br> 7. Muzułmanie siłą pakują się do autobusu i siłą uwalniają aresztowanego <br> 8. OMOH nic nie robi
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2014-09-28, 22:36
lapps napisał/a:

"PRAWDZIWY porzadek" nie ma nic wspolnego z koranem ani muzlumanami.



ech ten temat był juz nie raz na forum
chyba troszkę z choinki się urwałeś
zapoznaj się choćby z tymi tematami

sadistic.pl/islam-jako-religia-pokoju-i-koran-jako-najlepszy-tego-dowo...

sadistic.pl/co-zachod-powinien-wiedziec-o-islamie-vt113310.htm?highlig...
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-09-28, 22:54
AgentGrzesiek napisał/a:



ech ten temat był juz nie raz na forum
chyba troszkę z choinki się urwałeś
zapoznaj się choćby z tymi tematami

sadistic.pl/islam-jako-religia-pokoju-i-koran-jako-najlepszy-tego-dowo...

sadistic.pl/co-zachod-powinien-wiedziec-o-islamie-vt113310.htm?highlig...



szczerze watpie w dokladnosc tlumaczenia tych cytatow ale chuj tam koranu nigdy nie studiowalem. a co do krajow bliskiego wschodu to jakos w syrii sa cale miasta chrzescijanskie, a w libii byly groby chrzescijanskie i nikt nie mial z tym problemu dopoki nie wpadly sponsorowane przez ameryke grupy terrorystyczne czyli tzw "rebelianci", a pozniej ISIL. dopiero wtedy zaczely sie masowe mordy i niszczenie obcych kultur...

zyjecie propaganda nakrecana przez zydowskie media bo gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta...
my zbombardowalismy tamte kraje z powodu oplaconych przez nas terorystow, a potem zaprosilismy wkurwionych "uchodzcow" do nas. hajs na socjal w europie sie konczy wiec niedlugo zacznie sie zwalanie winy jedni na drugich. zaczna sie wojny etniczne i tak dalej. a zydzi beda sie w spokoju wygrzewac na wyczyszczonym bliskim wschodzie... a potem beda zarabiac na "pomaganiu" nam
Zgłoś
Avatar
Forczman 2014-09-28, 23:16
Kolego, masz trochę zamglone informacje, nie widziałeś na hardzie dziesiątek filmików, jak specnaz rozpierdala islamskie ścierwo w drobny mak? Polecam obejrzeć parę filmików, naprawdę warto!!!
Rosyjscy Skinheadzi mordują 2 muzułmanów - to jeden z nich
Zgłoś
Avatar
mateusz243 2014-09-28, 23:32
Coz mam o nich zle zdanie, ale teraz jestem po wrazeniem, wszyscy za jednego. U nas to by powyciagali iPhony i nagrywali, a pozniej spina na YT na policje. Polak polakowi wilkiem, tfuu, kurwa
Zgłoś
Avatar
bujak81 2014-09-28, 23:39
no kurwa przecież wystarczyło przeładować
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-09-28, 23:45
Araby to araby a to są czeczeńcy, gorsze gówno niż zwykli kozojebcy.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2014-09-28, 23:50
Ach Czeczenia. Wystarczy przypomnieć sobie masakrze w Dagestanie, Kto nie z gimbo-sadola ten pamięta.
Zgłoś
Avatar
Browarek 2014-09-28, 23:54 1
Jaki qwa omoh, jak piszesz po polsku, a nie po rusku to pisz OMON. O omohu nie slysajet
Zgłoś
Avatar
TakiTamSobieSadol 2014-09-28, 23:58
To jest OMON ? To jest jakieś gówno a nie OMON...ja OMON znam !
Zgłoś
Avatar
popierdolonybanan 2014-09-29, 0:36
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2014-09-29, 0:41
Podobno 1/3 armii rosyjskiej składa się z muzułmanów. Nie wiem na ile prawdziwe są te pogłoski ale jeśli tak jest to nie wygląda to za wesoło...
Zgłoś
Avatar
Mroovkoyad 2014-09-29, 0:49
Yogii26 napisał/a:

Podobno 1/3 armii rosyjskiej składa się z muzułmanów. Nie wiem na ile prawdziwe są te pogłoski ale jeśli tak jest to nie wygląda to za wesoło...

Też zetknąłem się z tą statystyką, ale ostatnio zaprzestano poboru na Kaukazie Pn, gdyż Czeczeńcy, Dagestańcy, Ingusze itp. po prostu przejmowali kontrolę nad jednostkami. Wystarczyło 2-3 młodzieńców z Kaukazu, a cała jednostka im się podporządkowywała.
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2014-09-29, 0:51
Tak dla jasności:
Otriad Mobilnyj Osobogo Naznaczenija (ОМОН, Отряд Mобильный Особого Назначения, OMON, Oddział Mobilny Specjalnego Przeznaczenia potocznie Czarne berety) - rosyjska (wcześniej radziecka) jednostka sił specjalnych w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji, przeznaczona do działania w sytuacji niepokojów społecznych, aktów terrorystycznych lub wzięcia zakładników, pełniąca także funkcje typowo prewencyjne.

Tą nazwą określany jest także szereg jednostek działających w byłych republikach ZSRR (m.in. na Białorusi) oraz jednostki typowo milicyjne tworzone przez władze jednostek terytorialnych Federacji Rosyjskiej.
Źródło
Zgłoś
Avatar
Gambi 2014-09-29, 3:01
"8. OMOH nic nie robi"

O kuwa, demokracja do nich dotarła...
Zgłoś
Avatar
Greg80 2014-09-29, 10:26
Mówię Wam... atom jest odpowiedzią na wszystko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie