18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
djted 2019-02-19, 23:36
Nie trafił go tą siekierką. Nie oglądać
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-02-19, 23:52
mozna koty lubic albo i nie....

osobiscie myslalem, ze skurwysyna toporkiem na pol rozjebie - zawiodlem sie

sasiadka ma kota, skurwiel sra u mnie w ogrodku, mam male dzieci. Mam tez wiatrowke
zanim odstrzele siersciucha moze ktos ma dobra rade jak skutecznie zniechecic gnoja do wizyt w ogrodku?
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2019-02-20, 0:01 3
Taką fajną cegłę rozjebać tylko po to, żeby wyciągnąć tego jebanego kociego pchlarza, którego jak nie nakarmisz czymś z kurwa puszki 2x2cm za 50zł, to będzie miał Cie głęboko w dupsku. Pojebane stworzenia.

pies>kot
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-02-20, 1:59
bocianoff napisał/a:

Taką fajną cegłę rozjebać



To jest pustak.
Zgłoś
Avatar
Black_Rider 2019-02-20, 2:04 2
Dzisiaj napisał/a:

ktos ma dobra rade jak skutecznie zniechecic gnoja do wizyt w ogrodku?



Kiedyś matce przyłaził jeden srać do szklarni, to nakryłem go jakąś dziurawą beczką i wsadziłem odkręcony wąż do środka na kilka sekund. Jak go puściłem, to już się nie pojawił.
Zgłoś
Avatar
BaR.U.1988 2019-02-20, 6:50 2
Psa to można uratować, ale śierściucha? Przeciez to tylko je i sra, a poza tym widać kto jest posiadaczem kota, w 90% procentach zjebani ludzie, zauważyłem to nawet u swoich znajomych. Ci najbardziej odchyleni,pseudointelektualisci właśnie maja koty i się jarają jakie to one są zajebiste. Do was wszystkich :Wasz kot ma was w dupie!
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-02-20, 8:33
Sie narobił chłop. A wystarczyło podlać troche denatura i podpalić, szedłby jak burza razem z pustakiem i ogrodzeniem.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-02-20, 9:17
Beny napisał/a:

Nie do końca się zgodzę. Mieszkam w mieście, szczurów i myszy jest od groma. Skąd wiem? Bo często jak wychodzę z domu, to pod drzwiami leżą martwe. Zgadnij kto je łapie i przynosi?



tak tylko takich łapiących myszy kotów jest kilka na kilka tysięcy. Reszta to spasione leniwce zamknięte w mieszkaniu i rozpieszczone przez stare panny.
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-02-20, 9:23 1
Nie omsknął mu się ten toporek, więc film dla kotozjebów a nie sadoli
Zgłoś
Avatar
dziadzia12 2019-02-20, 11:33
Przez chwile myślałem że ten kot dostanie siekierą
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-02-20, 12:34
co za dałny opośledzone, sam kot by sobie poradził. dupa by mu zgłodniała to by sie uwolnił. ewentualnie psem poszczuć
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-02-20, 14:33
Prawie 200 piw a nawet nie uwalił mu ogona. Nie czaje.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-02-20, 14:34
Proximate napisał/a:

Czytać się nie chce dzieciaków powyżej, takie harde to zajebania kota, ale jak zobaczą na ulicy takiego to "ojejku jaki śliczny" ehh hipokryci.


Ja ostatnio jak takiego słodziutkiego kotka widziałem, to takiego buta wyłapał, że wpadł pod autobus.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2019-02-20, 17:22
Beny napisał/a:

Nie do końca się zgodzę. Mieszkam w mieście, szczurów i myszy jest od groma. Skąd wiem? Bo często jak wychodzę z domu, to pod drzwiami leżą martwe. Zgadnij kto je łapie i przynosi?



Twoja córka , syn ,żona ?? sam je przynosisz ?? listonosz ?? nie wiem kończą mi się pomysły
Zgłoś
Avatar
Danlew 2019-02-21, 21:02
~Beny napisał/a:

Nie do końca się zgodzę. Mieszkam w mieście, szczurów i myszy jest od groma. Skąd wiem? Bo często jak wychodzę z domu, to pod drzwiami leżą martwe. Zgadnij kto je łapie i przynosi?



Twój stary
Zgłoś