18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zwierzak30 2022-07-01, 13:25 8
Ja to bym sprawdził,czy czasem przy okazji nic nie zajebał.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-07-01, 13:35 7
czarni bardziej dbają o swoje psy niż własne potomstwo
Zgłoś
Avatar
bobro 2022-07-01, 13:39 31
Jak mnie wkurwiają właściciele groźnych psów to masakra. Groźny czyli taki, który jest silny. Chuj czy pitbul, wilczur czy przerośnięty kundel.
Zgłoś
Avatar
stempol 2022-07-01, 15:12 4
cała moja uwaga skupiona na pani za kasą
Zgłoś
bobro napisał/a:

Jak mnie wkurwiają właściciele groźnych psów to masakra. Groźny czyli taki, który jest silny. Chuj czy pitbul, wilczur czy przerośnięty kundel.



Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak pojebany i nieobliczalny jak te zjebane gówna typu pitbule czy amstaffy
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-07-01, 15:31 2
Czarny, ale białego psa uratował. No dobra, miał rude plamy ale białego było więcej.
Zgłoś
Avatar
jawox 2022-07-01, 15:58 4
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak pojebany i nieobliczalny jak te zjebane gówna typu pitbule czy amstaffy



Wszystkie kundle są pojebane, i jedyne co im się należy to czapa w głupi łeb
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-07-01, 16:12 9
jawox napisał/a:

Wszystkie kundle są pojebane, i jedyne co im się należy to czapa w głupi łeb



dlatego wole koty, bo to sa o wiele spokojniejsze zwierzęta, szanujące swoją i innych prywatność,a do tego same potrafią się umyć
Zgłoś
Avatar
t0karev 2022-07-01, 16:33 2
Buddaa09 napisał/a:

dlatego wole koty, bo to sa o wiele spokojniejsze zwierzęta, szanujące swoją i innych prywatność,a do tego same potrafią się umyć



Cytując klasyka, kot cię nie sprzeda xD
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2022-07-01, 16:36 3
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak pojebany i nieobliczalny jak te zjebane gówna typu pitbule czy amstaffy



Gówno prawda. Wilczur jest równie niebezpieczny, jeżeli jest źle wychowany. Różnica polega na tym, że wilczur nie jest taki "modny", więc kupują go ludzie znający się na psach, a nie dresy dla szpanu. W samym psie nie ma nic złego - niezależnie od rasy. Zjebany może być właściciel, a pitbulle mają tego niefarta, że zwykle są wybierane przez idiotów.
Zgłoś
Avatar
amha 2022-07-01, 16:41 4
Dzieciak dał radę, a ten filmik powinien mieć 1kkk piw
Zgłoś
Avatar
Pred 2022-07-01, 17:55 2
BarmanInternetu napisał/a:

Ale taki wilczur czy przerośnięty kundel nie jest zazwyczaj tak pojebany i nieobliczalny jak te zjebane gówna typu pitbule czy amstaffy



Mialem amstafa ponad 12 lat. Pies do rany przyloz, mega rodzinny. Wszystko zalezy od wychowania. Z kundla tez mozna zrobic pojeba
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2022-07-01, 17:58 1
Oba kundle na smalec przerobić!
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2022-07-01, 18:30 7
Pojebany jamnik nie rozerwie gardła, pit bull czy inny morderca da radę.
Dlatego psy niebezpieczne powinny być mocno kontrolowane.
Nawet jak ktoś jest z psem na spacerze policja powinna sprawdzać czy koleś ma papiery na psa , a sam pies miał szkolenie u certyfikowanego behawiorysty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie