18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kolejny dzień w niemieckim miasteczku Ravensburg am Bodensee, czyli tolerancja w wydaniu naszych zachodnich sąsiadów. Wydarzenie z 28.09.2018r.



Plus sprawca całego tego zamieszania

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-09-30, 17:59 24
Kolejny "chory psychicznie" Niemiec z "Syryjskim paszportem" w ataku "niezwiązanym z terroryzmem"...
Zgłoś
Avatar
Szwajcenegier 2018-09-30, 18:15 1
sportowiec widać
Zgłoś
Avatar
saves 2018-09-30, 18:15 11
Jak śmiesz tak oczerniać biednego uchodźcę, parszywy rasisto? On tylko przekazał swój znak pokoju.
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-09-30, 18:24 56
A w Polsce wciąż jak w lesie, zaściankowo, zacofanie i kibole.
Nawet nie wiecie jak was uwielbiam, mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem.
Co najwyżej dostanę w ryja, pozbieram się i idę dalej, nikt mi nogi, ręki, głowy nie ujebie jak świni.

Mimo że mamy tutaj patolę jak każdy kraj, to nie sprowadzamy sobie jej więcej, mamy już rodowitych typów spod ciemnej gwiazdy i tylu nam wystarczy, a nie jak p[ojebane nimcy sprowadzać więcej problemów do siebie.

Ciekaw jestem co by taki polityk zrobił, gdyby musiał teraz usiąść w pokoju z 20 osobami, które straciły matki, ojców, dzieci, rodziny w takich atakach, każdy po kolei opowiadałby co się zmieniło, jak to przeżył co stracili...
Co by taki skurwiel powiedział, założę się że składałby kondolencje i tyle, nie przyznałby się że z jego winy umarła czyjaś matka, ojciec czy ktoś inny.
Po takiej rozmowie każdego polityka potem na odstrzał i tyle, pokazać kurwom ile cierpienia sprowadzili, jak sumienie weźmie górę i przełamie się bariera to do gazu.
Potorturować psychicznie a potem zabić.
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2018-09-30, 19:19
te prawienie mi się podoba mocne argumenty na to ,żeby to weszło w życie postawić polityka przed ludem

@Deadlyo
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-09-30, 19:47 4
Ja tak zaznaczę w tym temacie, że ostatnio obserwuję dziwny napływ ciemnawoskórych do Warszawy... pociągami ze wschodu. Tak jakby Putin zorganizował nam kolejną trasę przerzutową prowadzącą przez Krym > Ukrainę > Warszawę > na Zachód.

To by wyjaśniało tajemnicę organizatorów całego tego "kryzysu imigracyjnego".

Według mnie, sądząc po tym, jak na to wszystko leją kraje arabskie, oraz układając sobie chronologię wydarzeń z momentem spadku cen ropy (gdy Zachód wkurzył się na kraje OPEC)... według mnie to Putin dogadał się z szejkami, żeby coś takiego zorganizować.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-09-30, 20:47
Zamachowiec jeszcze żyje?
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-09-30, 20:58 5
Cytat:


Zamachowiec jeszcze żyje?


Jaki zamachowiec, chłopaczek, który krwawił pewnie go zaatakował.
Biedak dostanie teraz rentę, bo przez ten szok ma uszczerbek na zdrowiu, w ramach rekompensaty także dostanie mieszkanie w centrum za darmo.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-09-30, 20:59 1
Same pierdolone ciapofoby na tym sadisticu!

Zgłoś
Avatar
quraaq 2018-09-30, 21:10 1
Że tak powiem - Wunderbar!
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-09-30, 21:14 5
Uważam, że taka ciapata kurwa powinna od razu wisieć na latarni a na drugiej jakiś polityk, który zezwala na przyjazd tego gówna do Europy. Niemcy mają duże tradycje w wieszaniu na latarniach.
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-09-30, 21:14 2
bloodwar napisał/a:

Kolejny "chory psychicznie" Niemiec z "Syryjskim paszportem" w ataku "niezwiązanym z terroryzmem"...


Zgłoś
Avatar
Baldzi 2018-09-30, 21:15
Kurwa drugi gość zajebisty. Dostal dwa ciosy i se siedzi spokojny jakby nigdy nic. A kurwa żona w chuj przydatna, koleś z kilka minut stał zanim ktoś wpadł na wspaniały pomysł ucisniecia mu rany.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-09-30, 21:20 2
Rebeliant_ZPF napisał/a:

...dobre wieści z Niemiec...



W innym temacie wyraziłeś opinię o Francuzach, zapytałem się o Twoją opinię o Niemcach. Już nie musisz odpowiadać

Co do akcji z filmu... Skomentuję to klasykiem.

"Na zachodzie bez zmian"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie