18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sadolfan 2013-07-07, 12:18
takimi filmikami na chlen nie zarobisz
Zgłoś
Avatar
leviatan 2013-07-07, 12:32
Kto zna filmy vitalego to wie, że ten chłopaczek wypada przy nim słabiutko....

Vitaly zrobił to o wiele lepiej
youtube.com/watch?v=C658n57hezs
Zgłoś
Avatar
Calatin 2013-07-07, 15:16
kurwa co to jest
Zgłoś
Avatar
chujdupa 2013-07-07, 16:08
Znowu Katowice i ten ślunski obrzydliwy akcent.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-07-07, 18:02
zjebani jestes... 'czekam az ktos mu wyjebie' - 0 poczucia humory, zjebki moralne ;x
Zgłoś
Avatar
cwejter 2013-07-07, 20:55
Marsto napisał/a:

Trolling level expert



ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Xenomora 2013-07-07, 21:46
Kurde, myślałam ze po Polsce same cipki chodzą a tu takie teksty! Nabrałam nadziei
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-07-08, 1:13
kurwa pomnik mu postawcie i od razu gałe zróbcie. Piszecie jebniete posty , polowa z was nie zrobiłaby tak, albo by sie nie odważyła, kuźwa, od kiedy robienie z siebie idioty, nieśmiesznego IDIOTY jest jakimś przywilejem, sami sie przyznajecie do swojej głupoty, bo takie pranki można zrobić w ciekawy sposób, a nie coś co jest dosłownie żenującego.

Pobawic sie ptaszkiem, potrzymać jajka. Czekam az ktos mu solidnie strzeli w pape, bo zamiast robić coś smieszengo to tylko się naraża. zaraz zaraz, grupa was chętnie by pomogła mu ale nie jest odważna, jak tak w dzisiejszym swiecie okazuje sie odwagę, to boję się jak w dzisiejszym świecie wygląda sprawa honoru, czy dowód wiary.

Reakcje typu : chcesz w ryj? albo inne są prawidłoe, a tylko dlatego, że ludzie boją sie jakiegos jebnietego ciągania po sądach przez taką pizde to nie strzelą mu w morde, bo nagra to na kamerke a nastepnie przed sądem bedzie cieszył ryja. Taka prawda, nie wiem jakoś ludzi potrafią śmieszyć amerykańskie, niby hameryka a jednak zabawne, może tam kolesie robią to LEPIEJ, nie robią kiczu.
Liczę na ogromną ignorancje tego typa w kolejnych przypadkach bo chyba tak tylko mozna sie tego syfu pozbyć.

btw koleś jest mega drętwy, każdy nawet niezbyt zabawny człowiek zrobiłby to z lepszym polotem, ale zamiast robic z siebie debila juz nawet lepiej jest pograć w tibie, czy spędzic weekend z zimnym browarem.
Jakaś chora moda, MUSISZ spędzić czas aktywnie, kurwa 12h pracy, czlowiek przychodzi zmęczony to jeszcze mu będą pociskać ze nie wychodzi w weekend do klubu, gdzie oprócz zjebanej muzyki, to skasują cie za wódke 0,5l 60zł, super wypad, jeszcze w ryj mozna dostac na dobrą sprawę.

mam nadzieje ze jego choroba nie przenosi się drogą internetową, chociaż jak widzę w komentarzach wielu entuzjastów się już znalazło, wasz osobisty BOHATER, ale jak ktoś śpiewa hymn na apelach w szkole to pompa na całego, że idiota. To samo jak podrzuci bezdomnemu troche hajsu i zaraz tekst: ty mu dajesz? I tak przepije. KONIEC ŚWIATA...
Zgłoś