18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
BlackRaven45 2013-07-19, 13:53 1
keremere22 napisał/a:



Ty jebany skurwielu bez uczuć, jak mogłeś przejechać te niewinne stworzenia?!?!?!

PS: Duże były?



Słabo ci wychodzi bycie śmiesznym
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-07-19, 13:57
dumad napisał/a:

ostatnio jadąc do holandi gdzieś w okolicach 23 wieczorem przejechałem pierwszy raz w życiu dwie łasice. Nie spodziewałem się że będzie słychać i czuć ten trzask pękających kości Uroczy dźwięk



Jechałeś na ręcznym po dobrym towarze chyba .. w dupie ci cos pewnie strzykało ..
Zgłoś
Avatar
mruczenie 2013-07-19, 14:11
Może to nie była wiewiórka?
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-07-19, 15:33
dumad napisał/a:

ostatnio jadąc do holandi gdzieś w okolicach 23 wieczorem przejechałem pierwszy raz w życiu dwie łasice. Nie spodziewałem się że będzie słychać i czuć ten trzask pękających kości Uroczy dźwięk



Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-07-19, 17:32
Przejezdzanie zwierzat, jakie to sadystyczne.

Szyszka ci w dupe, od gladkiej strony.
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2013-07-19, 20:25
jadąc autostradą w holandii ciężko coś przejechać z powodu płotów, sytuacja pewnie jeszcze z polski. sam kiedyś trafiłem dużego zająca dzikując ostro po nocy po belgijskich sadach, nie było chrupania, przynajmniej nie przy uderzeniu - jedynie lekkie straty w aucie. chrupnęło zajebiście gdy litościwie postanowiłem go dobić poprzez skoczenie na jego głowę - sadyzm?

Płeć Bagno
JaRusskij napisał/a:

@ Bagno
Наверное ты знаешь, но у русских "ебать!!!" в таких ситуациях не соответствует польскому "jebać", а только "ja pierdolę"

Я знаю, я знаю

aha, i co to za ruskie gówno? bokiem stąd bolszewiccy namiestnicy!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-19, 20:28
@ zembowy kurwa jadąc 100km/h nagle wybiega ci kot lub pies pod koła. Pewnie pierwsze co robisz to hamujesz lub robisz unik.
gdy hamujesz nie patrzysz w lusterka czy za tobą nie ma pojazdu. gdy robisz unik, nie patrzysz w lusterka czy nikt nie jedzie obok ciebie, sam unik może doprowadzić że wpadniesz w poślizg i nic już nie poradzisz. Tymi sposobami narażasz innych i własne życie na kalectwo lub śmierć.
Ale co tam! koty, wydry, ryjówki, psy i inne "zwierzątka" zasługują na darowanie im życia nie rozjeżdżając ich. Zapewniam że bohaterem nie zostaniesz leżąc w deskach bo darowałeś życie jakiemuś psu...
Mam nadzieję że się nie zabijesz przez taką głupotę, ale w sumie... Jebie mnie to

Ja nie mam zamiaru ryzykować własnego życia oraz innych kierowców za jakieś głupie zwierzęta. Dlatego spuszczam nogę z gazu i najpierw myślę a później działam
Zgłoś