18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Karbit83 2018-08-10, 7:23 6
Reakcja nie tylko kobiet, a kobiet z policja. Jakby były same to chuja by zrobiły.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-08-10, 8:29 8
W takich wagonach musi zajebiście walić
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-08-10, 8:57 1
popierdolony kraj.w domu dostają fiuta w każdą możliwą dziurę,po seksie zrobić obiad i jeszcze za byle co dostać po mordzie.ale wywalczyły wagony dla siebie i to co w domu to właśnie tam odreagowują-to jest ich jedyne miejsce gdzie COŚ mogą.gorzej jak mąż jednej czy drugiej zobaczy ten filmik.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-10, 9:03 62
Nie czaicie o co chodzi. Oni mają tylko wagony dla kobiet bo Indie to światowa stolica gwałtów. To są takie pierdolone dzikusy, że potrafią wyruchać małą dziewczynkę na środku ulicy i poderżnąć jej gardło kawałkiem szkła.
Dlatego mają podział w wagonach na płeć, żeby cyganowate małpy nie mogły napaść na kobietę.
I to jest powód dla którego tak się wkurwiły.
Z resztą kto by chciał jechać w jednym wagonie z pejetem srającym na środku ulicy wycierającym dupę palcem?
Zgłoś
Avatar
htp 2018-08-10, 9:40
Essent napisał/a:

W takich wagonach musi zajebiście walić


O dziwo nie wali. Wali w ruskich i ukraińskich sypialnych.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-10, 9:48 13
@up Na Ukrainie jest bieda jak skurwysyn ale co jak co ale nie zgadzam się, ze w pociągach śmierdzi. Jechałem na Krym ukraińskim pociągiem 26h i w porównaniu do polskiego osranego PKP to ich pociągi to jest pełen luksus. W każdym wagonie steward. Dwa CZYŚCIUTKIE sracze, czysta pościel, czysty przedział, zero kiboli, zero rzygającego pijanego bydła. Pełna kultura.
Zgłoś
Avatar
Drifter28 2018-08-10, 10:47 1
pociągi to gowno kurwa dla biedaków usprawiedliwiających sie ze to tansze szybsze. a potem taki wysiada z wagonu i narzeka ze nie mial klimatyzacji i ze jebie gowne i ze go pobili i okradli i sie spoźnił dwa dni. masz kurwa oszczednosci polskie
Zgłoś
Avatar
htp 2018-08-10, 12:38 5
Abraxus napisał/a:

@up Na Ukrainie jest bieda jak skurwysyn ale co jak co ale nie zgadzam się, ze w pociągach śmierdzi. Jechałem na Krym ukraińskim pociągiem 26h i w porównaniu do polskiego osranego PKP to ich pociągi to jest pełen luksus. W każdym wagonie steward. Dwa CZYŚCIUTKIE sracze, czysta pościel, czysty przedział, zero kiboli, zero rzygającego pijanego bydła. Pełna kultura.


Jechałem podobnym pociągiem, 13g, Odessa-Symferopol (jak to była jeszcze Ukraina, do Odessy polskim poiągiem)
W wagonach sypialnych było OK (były takie 2), ale w pozostałych, typu otwarte kuszetki (takie same jak w Indiach) smród nie do opisania. Do północy pili, smażyli zakąskę, a jak poszli spać to zewsząd wystawały stopy. Musiałem przejść 2 razy, w drodze do i z powrotem wagonu restauracyjnego. Powrót był możliwy (mimo znieczulenia) na tzw. bezdechu. A wagonów było po horyzont...
Zgłoś
Avatar
Soros_Bóg 2018-08-10, 14:01
U mnie na porost dawało się w podstawówce. Najwyraźniej wzięło się to z ich kultury.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-10, 14:45 3
Rebeliancik nauczył się nowego słowa i teraz rzuca nim we wszystkie strony w każdym komentarzu. Ścierwo na lewo, ścierwo na prawo, ścierwo na górze, ścierwo na dole... przejrzyj się kiedyś w lustrze, tam zobaczysz to samo.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-10, 14:46 1
Mors_Nigra napisał/a:

Rebeliancik nauczył się nowego słowa i teraz rzuca nim we wszystkie strony w każdym komentarzu. Ścierwo na lewo, ścierwo na prawo, ścierwo na górze, ścierwo na dole... przejrzyj się kiedyś w lustrze, tam zobaczysz to samo.


Widzę, że nie tylko mnie to bawi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-10, 15:10 1
htp napisał/a:


Jechałem podobnym pociągiem, 13g, Odessa-Symferopol (jak to była jeszcze Ukraina, do Odessy polskim poiągiem)
W wagonach sypialnych było OK (były takie 2), ale w pozostałych, typu otwarte kuszetki (takie same jak w Indiach) smród nie do opisania. Do północy pili, smażyli zakąskę, a jak poszli spać to zewsząd wystawały stopy. Musiałem przejść 2 razy, w drodze do i z powrotem wagonu restauracyjnego. Powrót był możliwy (mimo znieczulenia) na tzw. bezdechu. A wagonów było po horyzont...


A to w kuszetkach tak bo tam jeździ plebs i biedota. Ja miałem przedział dla siebie
Zgłoś
Avatar
Bear93 2018-08-10, 15:18
Bydło trzeba segregować.
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-08-10, 15:22 3
Bycie pośmiewiskiem na portalu nie oznacza, że ma się fanów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie