18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
astmuus 2013-05-24, 14:11 1
Ten xbox nowy to jednak chujowy dekoder do polsatu jest :C.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-24, 14:15
dobić obcasem tę zębatą poczware
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-24, 15:03 10
Robione pod publiczke, chciał być fajny a nie wyszło. Nie będzie piwa, i blagam, kto kurwa wspiera takie gówno na sadolu?
Zgłoś
Avatar
Susano 2013-05-24, 15:26
Na chuj się przypierdala do tego xboxa, nie chce niech nie kupuje, zresztą pewnie i tak go nie stać, na pewno w życiu stworzył coś w chuj lepszego.
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-05-24, 15:39
Eliot Imperio napisał/a:

Robione pod publiczke, chciał być fajny a nie wyszło. Nie będzie piwa, i blagam, kto kurwa wspiera takie gówno na sadolu?


No jak to kto?
Autor: Hacerking i również Ci, którzy postawili piwka
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-24, 18:50
Po chuj tutaj wrzucać cokolwiek od tych chujowych lets plajerów?
Zgłoś
Avatar
switelolo124 2013-05-24, 19:29
Velture napisał/a:

Jezu na chuj pedała dajecie na sadola?



żebyś miał na co się popatrzeć
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-24, 20:21
nazywanie każdego pedałem jest ostatnio modne wśród pedałów z tego ci widze ja nic do goscia nie mam, nie podoba mi sie i kurwa nie oglądam.
Zgłoś
Avatar
Maxved 2013-05-24, 22:08
Velture napisał/a:

Jezu na chuj pedała dajecie na sadola?



Oho, ktoś ty komuś zazdrości i nie ma co zrobić ze swoim bezsensownym życiem.
Pokaż swoją morde, pośmiejemy sie wszyscy

Jak mnie denerwują takie debile bez konstruktywnej opini którzy pierwszy raz widzą typa, nie wiedzą czym sie zajmuje, i jebną taki komentarz, a kolejna banda debili bez własnego zdania daje za to piwa..
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-25, 14:58
Maxved napisał/a:



Oho, ktoś ty komuś zazdrości i nie ma co zrobić ze swoim bezsensownym życiem.
Pokaż swoją morde, pośmiejemy sie wszyscy

Jak mnie denerwują takie debile bez konstruktywnej opini którzy pierwszy raz widzą typa, nie wiedzą czym sie zajmuje, i jebną taki komentarz, a kolejna banda debili bez własnego zdania daje za to piwa..


A jak mnie wkurwiają takie debile, którzy myślą, że wiedzą lepiej co ja wiem. Skąd wiesz, że on go wcześniej nie widział i nie wie czym się zajmuje?

I nie o mordę tu chodzi. BTW czego można zazdrościć takiemu nerdowi, który myśli, że jest fajny bo - uwaga - gra w gry i wrzuca to do neta. . .? No chyba gromady gimbów, którzy sobie w domu robią ołtarzyk do takiego pedałka bo nie stać ich na kupno konsoli i wolą marnować godziny oglądając jak ktoś gra za nich . To jest tak smutne jak pójście na imprezę, na której wszyscy piją tylko z Tobą nikt wódą nie chcę się podzielić i siedzisz o suchym pysku.
Zgłoś